Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel mozete da verujete da je avio karta Beograd-Tivat-Beograd 10210 dinara. Mater im jebem ja malo bezobraznu. Idem vozom do PG pa busom do HN pa cu se vratim avionom. YEeeeeeee :(((( smor

shte tjesh u hn...?

6630 ZAKON!!! (:

6600 ima stariju verziju symbiana

a za 6680/1 bih dao josh mali dodatak...

inache moj mob snova : SHARP SX833

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

najbolji ortak iz gimnazije ( sto bi neki rekli kum , mada se meni taj izraz ne svidja jer po iskustvu kumovi su prvi koji se posvadjaju) mi odlazi u ponedeljak, u Montreal, zauvek.

life is a bitch

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Danas sam se bash obradovao jer sam naleteo u Perperu na super mutjkalicu, onu onako punu mesa plus crveniju nego inache, odlicna je bila. I svezhe one "pogache" u koje ih pakuju .. prste da polizhes, tako da me je to bas obradovalo popodne :)

Onda sam naleteo na neku babu koja prodaje stolnjake (!?) i pita me ona "Koliko je sati?", ja kao "dva i petnes'" i ona "oces da ti gatam, da ti kazhem, ljubav, skola ...", rek'o "zar to nije zabranjeno zakonom?", "nije nije" * tup tup tup * i ode negde ;)

Sad gledam tekmu u drustvu i pitam se kakve to bombe imamo kada toliko puca ... nisam neki bas fan pa ne pratim fudbal posebno, ali nisam cuo niti video da smo do tada imali takve "dinamitare" ?

Link to comment
Share on other sites

Sto posto ne znate da je danas drzavni praznik Spanije. Aj sto to ne znate, ali ne znate jos vecu stvar koju ste propustili, a to je sta se desilo na danasnji dan i sta oni slave kao nacionalni praznik. Na danasnji dan Kolumbo je otkruo Ameiku?!?!?!?!? Da, da, dobro ste culi.

E sad na sve to, gledam ja juce TVE (njihova nacionalna tv) kad oni prikazuju kako su nasi navijaci zli (neke snimke) i kako to ne bi bilo u redu da dobijemo BiH, kapiram sta su nam jos dodali. Seljana, ne kaze se dzaba "spansko selo".

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

gledo tekmu sa vunama u kaficu, tu pored nas sedeo neki lik izbosne ali srbin, vidi se koliko mu znachi pobeda:))e shto sad ja ovo sve pricham?pa neko krenuo da hejtuje kao :"zamisli da nas bosna pobedi"

lik:"ih, treba posle stici do sarajeva":))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Sad se vratio sa tekme, mrtav sam umoran, boli me malo grlo od dranja za sve i svashta, a posebno na onog nesretnog sudiju. Usput sam se i smrz`o. Samo dok smo dobili, jednom da se i mi radujemo za fudbalere. Ali najjache shto su brze bolje napravili zurku na Trgu [:D]. K`o da su osvojili SP [:)]. Nema veze, napred plavi i tako to. Idem da spavam.

Link to comment
Share on other sites

E sad na sve to, gledam ja juce TVE (njihova nacionalna tv) kad oni prikazuju kako su nasi navijaci zli (neke snimke) i kako to ne bi bilo u redu da dobijemo BiH, kapiram sta su nam jos dodali. Seljana, ne kaze se dzaba "spansko selo".

Ja sam gledao juche na Euronews-u najavu za BiH vs SCG. Baja komentator pricha kako sutra igramo fudbal, to traje jedno 10 sec, onda ide 3 minuta priche oko rata i netrpeljivosti. Sve to prati 10 sekundi snimka fudbalske utakmice, pa onda 2:30 minuta snimka kako se navijaci tuku i onda 30 sekundi snimka mini fudbala nasih politicara protiv ne znam koga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...