Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

hehe, matore bakute znaju bolje nego da uzmu odeljenje, pa je mladi glupan zaglavio da bude razredni :))

Definitivno se ne isplati biti razredni u skoli, osim ako nisu nesto bas puno povecali premije za takve osobe. Pre je bila nesto na fazon 10% vishe na platu ili slicna smejurija ... nije vredno stresa :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veoma se isplati biti razredni u skoli

Meni je tetka i razredna moj reko da se grabe oko toga

Plata je veca za 10-15 % znaci 3-4 000 sto nije malo

Plus exkurzije.Moj razredni ce naprimer za koji dan proci bepslatno firencu,veneciju,barselonu,monte karlo 15 dana ..

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Definitivno se ne isplati biti razredni u skoli, osim ako nisu nesto bas puno povecali premije za takve osobe. Pre je bila nesto na fazon 10% vishe na platu ili slicna smejurija ... nije vredno stresa :)

4%.

Mozda je u srednjoj vishe, ali sumnjam.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Evo me nazad sa ekskurzije, doshao nocas oko 3, spavao do sada, u shkoli nisam bio...kapiram da nisam jedini, chak ni priblizno. Bilo mi lepo, chak extra, samo je jebeno kratka bila. Vrlo moguce da cemo da trazimo josh jednu za vreme prolecnog raspusta, chuli smo da je moguce (pusti snovi kapiram). Nego, ispade da je razredna stvarno bila u pravu za drogu ispred hotela [:)]. Non stop startuju likovi i kao: "Marihuana, hashish, cocaine, first line free..". Uzeli malo njihovog shita, nije bio losh. Inache, nisam kap alkohola popio...mada sam popushio livadu, ali nema veze...nisam bio mamuran nijedno jutro. Sve u svemu, 8/10, zato shto je bilo kratko, ali meni je i to kratko vreme bash bilo super ispunjeno raznim stvarima.

Link to comment
Share on other sites

Evo me nazad sa ekskurzije, doshao nocas oko 3, spavao do sada, u shkoli nisam bio...kapiram da nisam jedini, chak ni priblizno. Bilo mi lepo, chak extra, samo je jebeno kratka bila. Vrlo moguce da cemo da trazimo josh jednu za vreme prolecnog raspusta, chuli smo da je moguce (pusti snovi kapiram). Nego, ispade da je razredna stvarno bila u pravu za drogu ispred hotela [:)]. Non stop startuju likovi i kao: "Marihuana, hashish, cocaine, first line free..". Uzeli malo njihovog shita, nije bio losh. Inache, nisam kap alkohola popio...mada sam popushio livadu, ali nema veze...nisam bio mamuran nijedno jutro. Sve u svemu, 8/10, zato shto je bilo kratko, ali meni je i to kratko vreme bash bilo super ispunjeno raznim stvarima.

Kud narkoman prodje tu trava ne nice... [:D]

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

Kud narkoman prodje tu trava ne nice...  [:D]

Ako se tako mogu nazvati jel`da...s` obzirom da ovde duvam 2-3 puta mesechno, a shit i skunk je jedino drugo shto sam uzeo i to ukupno manje od 5-6 puta. Ali ono...ima tu istine. Josh nisam mogao da varim koliko sam ja hteo (isto koliko su ostali pili, a mnogo su pili), jer riba to mrzi, i uvek se svadjamo zbog toga, pa sam morao dalje od njenih ochiju (jer, zvuchace glupo shto ovo kazem, stalo mi je da ne radim ono shto joj smeta, bar pred njom naravno, i to je jedina osoba na svetu pred kojom ne duvam, i neprijatno mi je), shto i nije bilo bash jednostavno. Al` nema veze...

Link to comment
Share on other sites

Ako se tako mogu nazvati jel`da...s` obzirom da ovde duvam 2-3 puta mesechno, a shit i skunk je jedino drugo shto sam uzeo i to ukupno manje od 5-6 puta. Ali ono...ima tu istine. Josh nisam mogao da varim koliko sam ja hteo (isto koliko su ostali pili, a mnogo su pili), jer riba to mrzi, i uvek se svadjamo zbog toga, pa sam morao dalje od njenih ochiju (jer, zvuchace glupo shto ovo kazem, stalo mi je da ne radim ono shto joj smeta, bar pred njom naravno, i to je jedina osoba na svetu pred kojom ne duvam, i neprijatno mi je), shto i nije bilo bash jednostavno. Al` nema veze...

A pred roditeljima duva

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ce ovo neko reci...fazon, refreshujem i chekam...naravno da ne, valjda se podrazumeva, mada znaju roditelji da sam duvao nekoliko puta. Realno, ja cenim da ne pushim, ne pijem (u poslednjih godinu dana skoro uopshte), i jako malo uzimam droge (2-3 puta mesechno cenim da nije puno, i to samo vutru, skank i shit), bash zbog toga shto me roditelji ne smaraju za to. Moj zivot, moja stvar.

Link to comment
Share on other sites

Zakljucio sam da na Pinku predvece ide neka hrvatska serija koja u isto vreme ide i na HRT1, znaci gledas u duplikatu :) Takodje na Bogoljub Karic televiziji postoji "zenski film petkom". Vrisnuo sam od smeha.

Malo ucio, malo se vise smorio i tako...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zakljucio sam da na Pinku predvece ide neka hrvatska serija koja u isto vreme ide i na HRT1, znaci gledas u duplikatu :) Takodje na Bogoljub Karic televiziji postoji "zenski film petkom". Vrisnuo sam od smeha.

Serija aka naslednik Vile Marije, glume manje vise isti glumci. Ono sto sam izvalio, i sto me je iznenadilo, jeste da glumi i onaj "sin" iz Mjesovitog braka, kako god on da se zove, stvarno ne znam, eno ga tamo nesto radi u seriji. Dal' je epizodista ili regularan, pojma nemam, al' im se izgleda osladilo nakon sto je onaj neki drugi nas baja sto opet ne znam kako se zove glumio lopova u vila mariji :>

Link to comment
Share on other sites

grine koga libo ckura dal ti varish ili ne, smorio si topic :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pre podne:

Bio majstor da opravi klimu. Nije mogla da greje usled nedostatka freona. Dolazi lik, i pita di je spoljna jedinica. Ja ga odvedem do francuskog balkona u burazerovoj sobi. Otvori cile vrata, i pope se na jebenu ogradu! Niti se privezo, niti ga neko drzi! Uhvatio se sa obe ruke za "spoljnu jedinicu" i cacka nesto covek. A ispred njega provalija od 10 spratova! Nije da mi nije bilo neprijatno da ga tako gledam...

Po podne:

Bio do skolskog zubara. Dobio potvrdu da su mi zubi B.O. Kompletiram dokumentaciju iz poznatih razloga.

Iskuliro sa devojcicom u obliznjem kaficu. Odatle nastavio do nastavnice matematike koja mi drzi privatne casove. Sa njom sam kao sa drugaricom. Od nje cuo neko mnogo mracne vesti, jos sam pod utiskom. :(

Sada se spremam da procitam Grubby-jev intervju i Discovery reportazu o Freedom Ship-u. Ondak na spavanje, dosta mi je za danas. + Mi ujutru dolazi devojcica. Valja biti odmoran. ;)

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

@lucky

kada ide slagalica?jel, milen josh uvek u igri? genije! uhvatio sam loma pre niki dan(i to bash momenat kada je zaboravio rech, nisam znao da on to tako stalno), al ne secam se u koje vreme.

:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...