Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad chekam da pochne Jolly Boy's Outing na hrtu. Prija mi shto sam prvo veche posle 10 dana skoro gajbi, taman malo i kuci da budem za promenu. Sredjujem hardove, jer ce da padne reinstall ovih dana

@Green: moz ti da vezbash josh 10 godina taj pes, dzaba ti :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sutra izjutra palim na fax... da poqpim stud kredit [:D]

samo da mi je znati koliko rada su nam dali.. ako je 2, ili ne daj boze sve 3 zaostale, placajne dugova i racuna, pa pravac Bg ili NS...

btw, ae da se neko (ako nije frx0r) iscima do Army shopa u sarajevskoj (ili Balkanskoj) pa da mi javi posto su vojnicke cizme.... :))

bilo bi lepo...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ostavljam celu noc da se skidaju neki glupi programi za burazerovog kolegu, umesto da skidam Akiru. Mislim, kome jos treba InterVideo Dvd/Movie mejkeri??! Uzmi Premiere ili Vegas i teraj... :(

Sutra necu da idem do skole, ostajem gajbi da radim sajt+flajere. Sto je najgore, malo sam se zasitio kompa pa sve radim na silu. :(

I danas sam pazario za caleta Nokiju 3410, pa je ja nosim dok se ne formira baterija. Sa N-Gagea na 3410, zanimljivo iskustvo. :(

Ma odo da spavam, ionaku cu ujutru opet da se smejem. :)

Link to comment
Share on other sites

I danas sam pazario za caleta Nokiju 3410, pa je ja nosim dok se ne formira baterija. Sa N-Gagea na 3410, zanimljivo iskustvo. :(

3410 je keva telefon, imam ga i ja, i kad ga sjebem skroz, kupicu isti.

Mozhesh da ga bacash, udarash, da mu radish shta ocesh... Jedino shto sam mu malo masku na ekranu sjebao kad sam bio pijan :))

Link to comment
Share on other sites

nije losh ovaj trip..

ranije su me smarali shto se po ceo dan igram. sad sam spavanje skratio na 4-6 sati, igram se ujutru i uveche, a tokom dana se razvlachim u RL (koji je inache najizbagovanije sranje koje igram..)

Link to comment
Share on other sites

pakujem se idem na more za par sati :D

ae pa nek je sa srecom :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pijem kafu i slušam koldplej dok majstor namešta lavabo koji je keva sinoć odvalila.. izgubila ravnotežu i pridržala se za lavabo koji joj je onda ostao u ruci.. serem ti se u naše građevince, izbušili preveliku rupu pa podmetali komade drveta da bi šraf držao.. al dobro, nije ni čudo kad popiju dvocifren broj piva svakog dana..

danas idem prvi put da probam wow.......

ode još jedan :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...