Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

ahh lezao sam na klupici na nekom trgu, nije bilo puno ljudi slushao enya - sail away i druge pesme tog tipa, gledao zvezde... pricao sa jednom devojkom jedno 80min (preko moba)... uzivao u hladnoci dana i toploti razgovora... izbedacio se oko nekih stvari... al nevazo, vremenom ce se sve kockice skupiti...

uf... zivot je isti kao more... [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

padao je dogovor oko skupljana za sutrasnju utakmicu Vosa-Zeta , ide nas 20 bice zlo!

Jel to ukupno ili samo tvoja ekipa?:DDDD hahaha

salim se...

vi Firmasi mi niste jasni,stalno vam je prazna tribina a Vosa dobro igra...

@topic..nabavio pes5 i u neku ruku sam razocaran...trebao da idem na neku zurku pa me mrzelo...sad cu na qnt...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Jel to ukupno ili samo tvoja ekipa?:DDDD hahaha

salim se...

vi Firmasi mi niste jasni,stalno vam je prazna tribina a Vosa dobro igra...

@topic..nabavio pes5 i u neku ruku sam razocaran...trebao da idem na neku zurku pa me mrzelo...sad cu na qnt...

HAHAHAHAHAhhahahahahahHAHHAHAHAH , ludi delija , aj molim te me nemoj kvotovati vishe.

Link to comment
Share on other sites

^^Jebi ga, navato te na penal. :)

Ovde sutra gostuje Kula, mozda cu ici na zapad da uzivam u fudbalu uz komentare matorih Zemunaca. ;)

Bila mi bivsa jutros. Razvlacili se po krevetu bez "preteranog" kontakta. Bilo gusto u trenutku al sam se suzdrzo. Jebes poso. :)

Spremio sam neki net projekat za skolu. To krece od ponedeljka.

Planiram da naredna dva dana uzivam u svemu sto cu raditi.

Kladionica, stadion, pljeske, filmovi pa i ucenje...

Da li je imati 2 srca bogatstvo? NE! Samo otezavajuca okolnost.

Meni bi i jedno zdravo odgovaralo, fala lepa. [:)]

Link to comment
Share on other sites

Dobio od jedne devojke sledeci mail i ostao zatecxen!!! Fuck, that hit me baaaaad...

" zasto nisam pisala?! neces verovati! ustvari hoces! ustvari ne znam! valjda ces mi reci! osecam se kao da pisem popravni u avgustu! dakle! bila sam na razgovoru za posao, koji je potrajao,i koji je trajao i trajao i trajao ....... kad nestade struje! crkose telefoni! a ja zaglavljena na 38.spratu 100spratnice u liftu sa starom gospodjom koja je slomila kuk..... i trudnicom ....... i narkomanom! izbio je pozar! spasila sam sve nas iz lifta i iz zgrade! pre nego stho su stigli vatrogasci! bila sam heroj ulice! potom, stara gospodja mi je dala srebrni lancic sa velikim srebrnim medaljonom, narkoman je prestao da se drogira a trudnica je svom sinu dala moje ime! nisam dobila posao, ali sam dobila nagradno putovanje! medjutim, na polaznoj stanici ushla sam u wrong bus! posto sam naravno kasnila! shto naravno nisam odmah shvatila! na putu do svoje junacki zasluzene oaze, pored mene je sedela monahinja, koja mi je rekla da je znak na medaljonu koji nosim obelezje jedne od najvecih teroristickih formacija! kojoj je i ona pripadala dok se nije zamonasila! i onda sam ja zaspala! i onda sam se probudila! na albanskoj granici!!!!! gde sam bila pritvorena! jer su mi u torbi nasli sumnjivi sadrzaj! ja naravno ne govorim bas tecno albanski a i nisam imala prava na prevodioca, tako da su nasi pregovori trajali, i trajali i trajali ....... kad nestade struje! opet! jer je bio zemljotres! svi su bili uplaseni, ja jedino nisam, I been there before! i telefoni su crkli, i kisa je pljustala, pozari na sve strane, lancani sudar dug kilometrima, magla, dim, jedna cisterna sa tecnim azotom se pravrnula, kao i kamion sa kokoskama za koje se sumnja da su nosioci virusa pticijeg gripa, odnosno mocnog bioloskog oruzja! kako sam pobegla, ne secam se ....... samo se secam jake svetlosti and tests..... some horible tests ....... the truth is out there......! sada sam zrelija, starija i pametnija! come to meet me again!

what's up with U?

pisi mi ...... trudicu se da ne idem liftovima, ne trazim posao, te da ti redovnije odgovaram!

pozdraaaaaav!"

...i dalje sam bez texta

fml

Link to comment
Share on other sites

Dobio od jedne devojke sledeci mail i ostao zatecxen!!! Fuck, that hit me baaaaad...

" zasto nisam pisala?!  neces verovati! ustvari hoces! ustvari ne znam! valjda ces mi reci! osecam se kao da pisem popravni u avgustu!  dakle! bila sam na razgovoru za posao, koji je potrajao,i koji je trajao i trajao i trajao ....... kad nestade struje! crkose telefoni! a ja zaglavljena na 38.spratu 100spratnice u liftu sa starom gospodjom koja je slomila kuk..... i trudnicom ....... i narkomanom!  izbio je pozar! spasila sam sve nas iz lifta i iz zgrade! pre nego stho su stigli vatrogasci! bila sam heroj ulice! potom, stara gospodja mi je dala srebrni lancic sa velikim srebrnim medaljonom, narkoman je prestao da se drogira a trudnica je svom sinu dala moje ime! nisam dobila posao, ali sam dobila nagradno putovanje! medjutim, na polaznoj stanici ushla sam u wrong bus! posto sam naravno kasnila! shto naravno nisam odmah shvatila! na putu do svoje junacki zasluzene oaze, pored mene je sedela monahinja, koja mi je rekla da je znak na medaljonu koji nosim obelezje jedne od najvecih teroristickih  formacija! kojoj je i ona pripadala dok se nije zamonasila! i onda sam ja zaspala! i onda sam se probudila! na albanskoj granici!!!!! gde sam bila pritvorena! jer su mi u torbi nasli sumnjivi sadrzaj! ja naravno ne govorim bas tecno albanski a i nisam imala prava na prevodioca, tako da su nasi pregovori trajali, i trajali i trajali ....... kad nestade struje! opet! jer je bio zemljotres! svi su bili uplaseni, ja jedino nisam, I been there before! i telefoni su crkli, i kisa je pljustala, pozari na sve strane, lancani sudar dug kilometrima, magla, dim, jedna cisterna sa tecnim azotom se pravrnula, kao i kamion sa kokoskama za koje se sumnja da su nosioci virusa pticijeg gripa, odnosno mocnog bioloskog oruzja!  kako sam pobegla, ne secam se ....... samo se secam jake svetlosti and tests..... some horible tests ....... the truth is out there......! sada sam zrelija, starija i pametnija! come to meet me again!

  what's up with U?

pisi mi ...... trudicu se da ne idem liftovima, ne trazim posao, te da ti redovnije odgovaram!

pozdraaaaaav!"

...i dalje sam bez texta

pa jel to samo tako 'jedna devojka' ili devojka sa kojom se dugo znas, sa kojom se dopisujes, znas kako izgleda, ko su joj roditelji?

mada je ovo sve izmisljeno ali ono

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Znači sinoć kako mi je bilo loše u glupom CanCanu da kada sam krenuo kući nisam mogao da izdržim i ispovraćao sam se u autobusu.Atmosfera je bila sledeća, ljudi pričaju i samo odjednom tišina kad sam bacio peglu :))

Auf, bio si u KanKanu [:D]. Realno, nisi trebao to ovde da napishesh, al` nema veze, chovek se uchi na greshkama [:p].

@topic: Blejim ceo dan, uveche josh ne znam gde cu, videcu josh.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...