Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da idemo u surduk? bice ladno ovih dana. jedino da se zabijemo u kutju i lochemo dok ne zavrsimo pod stolom. a posle se vozimo po selu i deremo na seljake [:D][:p]

da, da, vidim u cemu je problem. ....

Vi bi morali da pijete a to apsolutno vam nije u prirodi, posebno drasku i margiju.

Ne znam sta cu sad, vi ne pijete, ne jedete...

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

^^ [roflmao]

Evo sedim na poslu, spremam se polako da krenem kuci, pricham sa RaveN-om po icq o 3dsmax-u i razmishljam o sledecem radnom danu kada cu morati da se odvalim od posla da bih sve uspeo da zavrshim u roku...

pazi ako sutra na poslu ukljuchish icq teshko da cesh zavrshiti u roku ;]

@topic

evo pokushavam neshto da radim ali glupi raven je nekad davno dao icq nekim bosancima na csu i sad ga smaraju kako je sk bolji od nipa, a on samo lupa "aha", "da", "ok", ";]" ... smor ... [:)]

Link to comment
Share on other sites

Nesto poceo da mi curi nos, pa sam ja kao kontra meru poceo da se kljukam multivitaminima. Sutra ujutru pravac u prodavnicu ili na pijacu jos bolje po neko svezhe votje, ne volim da budem bolestan niti mi to uopste treba. Inache vrtim kanale i gledam malo fudbal, malo nesto drugo, i spremam se da pisem odgovore na neke silne mailove.

Link to comment
Share on other sites

@topic

evo pokushavam neshto da radim ali glupi raven je nekad davno dao icq nekim bosancima na csu i sad ga smaraju kako je sk bolji od nipa, a on samo lupa "aha", "da", "ok", ";]" ... smor ...  [:)]

Teško ti da stigneš dugmence Ignore :)

@topic

gledo cs filmove što mi suba dao osušio sam se....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ako dam uslov sad u nedelju, donosim kolache kao za moj rodjendan i pravim rostilj u surduku.

imaj dushu s tim kolachinma,ono od proshlog puta je bila chista esencija shecera.

:))

inache u poslednja 24h gledao sam 3 filma ,2tkz ispasha mozga tj.spajdermen 2 i hostage i treci ok 28 dana kasnije.

Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Brate zasto mora chovek da uchi jebenu matematiku....koji ce mi kurac u zivotu 17 koren iz korena iz 3 =/

JEBEM TI SHKOLSTVO BREEEEEEEE

to ne sluzi nicemu korisnom...ako neko zna da mi odgovori sta ce meni u zivotu kub binoma bio bih mu zahvalan !

e moj ti... nisi covek dok ne znas matematiku... mada ni ja nisam otisao dalje od sabiranja [:D]

salu na stranu, ali bukvalno 90% stvari koje ti uzimas zdravo za gotovo su luxuz koji je posledica (direktna ili indirektna) vise matematike. Ja koji ocu da vidim outer space se posebno radujem svakom vrsnom matematicaru za koga cujem ili koga upoznam jer to povecava sanse za ostvarenje mog sna :>

sa druge strane i ja smatram da nam je skolstvo u jako losem stanju... mozda najgore uredjena stvar u drzavi gde nije tolika "nepotrebna matematika" najveci problem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...