Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne idemo u shkolu ni ja ni devojchica (ja kontrolni filozofija (setio sam se da ga imam pre nekih sat vremena, idiot sam...ona istorija). Sad ona przi neke krompirice, a ja ugrabio vreme da potroshim kesh u AS-u [:D]. Jebiga...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Ne idemo u shkolu ni ja ni devojchica (ja kontrolni filozofija (setio sam se da ga imam pre nekih sat vremena, idiot sam...ona istorija). Sad ona przi neke krompirice, a ja ugrabio vreme da potroshim kesh u AS-u [:D]. Jebiga...

hahaha vec si je upregao da neshto radi, ako, tako treba :D

btw kad kazem ivyu-u da si mu ti uzeo pare, najebao si, dechko ima ogromne veze u politichkom vrhu :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

imao sinoc ispit. dosao kuci u 8, pola sata odgovarao na telefonske pozive kako sam uradio zadatke, posle sacekao josh malo da pogledam Top Gear na BBc-u, da bih zakuntao jutros do 10

ispit u nedelju uvece? o_0

koji je to faks ?

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

hahaha vec si je upregao da neshto radi, ako, tako treba :D

btw kad kazem ivyu-u da si mu ti uzeo pare, najebao si, dechko ima ogromne veze u politichkom vrhu :D

Naravno, mislim shto da ne [:D]. Sad sam u Platou sa ortakom, ona otishla kod neke ortakinje koja isto ne ide u skholu. Dobri krompirici bili, proshla je ispit [:)].

A shto se tiche IvYu-ja...noooou, vraticu sve, samo nemoj da poteze Marshicanina [:p]

Link to comment
Share on other sites

kupio sam ortaku kome je rođendan neke cigare, skupo zadovoljstvo ali drugarstvo je skuplje!!!1

sestra se sprema da mu uzme wow, tako da ovo može da bude poslednji poklon, droga je zla i te fore.. :>

ovih dana su napravili svinjac u kraju, bio čolin koncert, al vidim da je neko već oprao dvorište, još samo da srede travnjake i biće opet kul.. kad bude karleuša, jedino dedu sa dvocevkom da postavimo na raskrsnicu..

Link to comment
Share on other sites

@Saint

Zato sto si rekao kako je prvih 70 stranica onako, ali su zato ostalih 1300 super.

Prva dimenzija. 70 stranica na 1300 je nista.

Druga dimenzija. Opak review jedne od najboljih knjiga ikad.

Treca dimenzija. Podrska koju si pruzio.

Mozda sam se malo zaneo u analizi. Nista nisam lose mislio, samo sam se smejao.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

shta znam, ja nisam u fazonu postova od 2 strane, nekako me uvek mrzi da kucam toliko... knjigu sam prochitao vishe puta, u originalu naravno, jer sam srednju zavrshio u ukrajini i imao sam predmet "ruska literatura", znachi analiza do maximuma.... prvi put sam knjigu chitao u vozu prema beogradu 97-me, i znam da me je malo ugushilo prvih 70ak strana, dok predstavlja likove u samoj knjizi itd. ali i znam koliko sam se posle toga odushevio.. shta znam..

naravno, no hard feelings, samo me interesovalo shta je smeshno :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...