Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prespavao kod devojchice, (ali naravno nisam propustio da ustanem oko 7 da odigram poteze, ja sam jebeni bolesnik [:D]) pa bio u shkoli, pa doshao gajbi, pa spavao do sad jer sam bio preumoran. Sad blejim malo, pa idem do Maxi-ja da kupim neke grickalice za put (T- 1,5 dan), pa ne znam ni sam shta cu...

Link to comment
Share on other sites

Prespavao kod devojchice, (ali naravno nisam propustio da ustanem oko 7 da odigram poteze, ja sam jebeni bolesnik [:D]) pa bio u shkoli, pa doshao gajbi, pa spavao do sad jer sam bio preumoran. Sad blejim malo, pa idem do Maxi-ja da kupim neke grickalice za put (T- 1,5 dan), pa ne znam ni sam shta cu...

ae samo idi vishe na tu exkurziju prokletu, smorio si.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ccc, ispala :))))

@ch1zra, a shta si ti ochekivao, da imash kosurdachu i da ne opada? Ja sam imao kosu do dupeta maltene neke '99e, i strashno koliko je opadala, tad sam se oshishao do ramena ;) ne mosh' drugachije..

Daj neku sliku iz tog perioda da umrem od smeha :D

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Jebeno sam happy :) i to ono bash bash mnogo :)

Jebavam se sa jednim serverom ravno nedelju dana i danas sam ga osposobio :) i nemate pojma koliko sam happy zbog toga :) dakle strasno Prvo porbao sa NetBSD ali kurac ne prepoznaje mrezne mora da se rekompalira kernel krenem to da uradim smao mi izbaci Error code 1. pokusam da instaliram PCBSD punke na pola install. instaliram DSL (DamnSmallLInux) ono jebeni OS od 50 mega nema nista na njemu posle 2 dana ga osposobim ukucam brctl addbr br0 i samo mi kaze da nemam paket "addbr" ?!? ok procitam u manulanu da i njemu mora da se rekompalira kernel, odustanem u stratu.... pokusam da instaliram knoppix nece ni da cuje jeeeeeeeeeeee poludeo sam totalno i na kraju ubacim SuSe 9.3 i sve i jebenom prvog puta prodje i tako sada furam SuSe 9.3 na cyrix-u od 233 MHz-a i 96 ram-a :) o_O :)

Znam da sam vas smorio sve totalno ali samo morao da podelim iskonsku srecu :)

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da sredim onu pricu oko reinstalla windowsa. Znaci, stos je bio da jedan manji hard prebacim u jedan drugi komp a da u taj komp stavim jedan veci hard. I naravno muka je jer je taj mali hard "pohranjivao" sve vazne podatke a pored toga i windows setovanja, mrezha, tralala ... i ja kao Norton Ghostom, kad ono ghost sve kao prekopira kako treba al' taj windows onda nece da se podigne. Onda kao idem na repair windowsa, on trazhi password (ako repair izaberes odma') al' zato ne trazi ako odradis repair par koraka dalje kada te pita "nasao sam windows, da li hoces da ga popravis" :) I onda preko te opcije, josh malo budzenja i dzaranja i telefonskih poziva, nekako uspedoh da ga pokrenem i sada je sve ok, da kucnem u drvo. Onaj drugi komp sam sredio nesto lakshe naravno, samo sam reformatirao hard sa xpa na win98 i onda je sve islo lagano.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...