Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sutra JAKO vazan kontrolni iz biologije... Ja pipno knjigu nisam... Poludeo sam kolko ne razumem nista... Znaci znate onaj osecaj kada prosto nemate zelju za ucenjem, tj. da smatrate ono sto ucite suvisnim i potpuno nepotrebnim.... E tako se osecam...

E da jako skoro sam shvatio da ne bi bez "pomoci" igora i joce verovatno nikad posetio ovaj deo foruma... U koliko se secate onih threadova (ostanem ulogovan u deusu i onda se nesto iskenjaju) i ono kaze mi igor da je nesto napisao ja odem gajbi i skapiram da je ovo u sustini najbolji deo foruma (bar po meni)... Prosto poludim kad vidim kolko se gluposti nalupa na bilo kom od delova foruma koji se ticu igrica... Tako da u svakom zlu ima makar malo dobrog. [:D]

Ae poz.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam neku emisiju gde su objasnjavali kako dovoljna doza sna, mnogo poboljsava pamcenje...tako da ono...idem malo da ga poboljsavam. [:D]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Joj, i ja sam gladan. Mnogo. I spava mi se. I imam gomilu obaveza koje ne znam kako cu da zavrsim. I kada, sto je najvaznije.

Juce sam izigravo glumca. Snimali neki humanitarni spot. Danas nastavak.

Dok pisem ovo, dobio sam neki elan. Odo da kuntam, valjda me nece proci do ujutru. :)

Link to comment
Share on other sites

Cuo od ortaka da je lik ubio lika zbog priloga u dafu :(

kad jbte.... misim dal je moguce

pijem

icetea_rauch_1.5l.jpg

jedem

imageslargeCS0230.jpg

i za jedno 27 sekundi ce da mi bude muka.

al.

ko ga jebe.

haha pijem isto i jedem slicno (neke krekere) i bas mi je do jaja uz tu kombinaciju.

p.s. pijem ice tea ali ne taj nego onaj nas apatinski... dobar je

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

i ja sam se ulio..

posle sam na putu ka gajbi naleteo na gladno mače pa sam iscimao kevu da mu podgreje malo mleka, i tako.. ovo pišem samo zbog retarda koji su se hvalili da rado ubijaju mačke.

Taj neki rad...isto uvek. Mada imam svog machka koji je k`o usisivach pa ne ostane bash previshe, al` nadje se.

Cuo od ortaka da je lik ubio lika zbog priloga u dafu :(

Tachnije ranio...posvadjali se oko priloga, ovaj otishao do kola, uzeo pishtolj i bum...mis`im...

Joj, i ja sam gladan. Mnogo. I spava mi se. I imam gomilu obaveza koje ne znam kako cu da zavrsim. I kada, sto je najvaznije.

Juce sam izigravo glumca. Snimali neki humanitarni spot. Danas nastavak.

Dok pisem ovo, dobio sam neki elan. Odo da kuntam, valjda me nece proci do ujutru. :)

Tamo na Cvetnom Trgu??

Link to comment
Share on other sites

sry za offtopic [ ako to postoji na ovom topicu ;]

ali neshto ste prichali na nekom topicu ne secam se pa je neko spomenuo kako je kupio Boksu za Vrecanje ;] ...

E sad mene zanima gde ima da se kupi i koliko koshta :]

U Refleksu znam da je oko 3000 din za boks... U oglasima pogledaj... Postoje likovi koji to prave a imas i polovne pa mozes da nadjes i za 1000 din...

Link to comment
Share on other sites

Tri metka u grudi "ranjen". Pre bih rekao upucan, to mi vise vuce na smrt, posto ce taj verovatno i knoriti...kretenoidi.

Idem da ucim kad overim ostatak foruma...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Lep dan, ja kvazi bolestan, ne idem u shkolu, sutra najverovatnije prazna gajba, dolazi devojchica, da se lepo izpozdravljamo za exkurziju :) *grin* sve u svemu danas sam neshto sretjan...taki sam se probudio...

Link to comment
Share on other sites

probudio se,vetj kasnio negde u zurbi zaboravim da obucem pantalone i izadjem u majici,boksericama i patikama,tek u liftu izvalim da mi je hladno na nogama :)))))) sva sretja pa me komshiluk nije video :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...