Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napokon sam zavrshio ciklus ubijanja koji je trajao 48 sati.

A ciklus ubijanja je bio po principu:

-Nisam spavao

-3/4 vremena sam bio pijan

-1/4 vremena sam bio mrtav, al sam imao neke obaveze koje sam odradio sa chackalicama izmedju kapaka...

Sad zivopisno nemam pojma shta da radim, verovatno tje da odem na jutarnju kafu...a posle da se navatam sa ekipom da izblejimo negde...

Link to comment
Share on other sites

ne,htedoh da kazem da je on pajkio (nadam se sam),pa nisam mogla da se izdrkam* na njega [jbt,zasto li sam ovo napisala na RuR-u : ) ] pa se,eto,ispraznih ovde...

* da se izdrkam=da se derem na njega,da mu serem zato sto nista nije uradio i tako te stvari koje devojke uglavnom rade : ) cisto da ne bude zabune....

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

znam da bi trebalo da uchim, ali ne mogu, bash mi nije ni do chega. igrao sam mng od 12 do malopre.

sinoc bio ortaku rodj, raspao sam se ko zmaj.

sad sam skontao na telefonu snimak da smo izvodili striptiz nas chetvorica mrtvi pijani na terenu za basket kod moje shkole.

aaaaaaaa otprilike su ga svi prebacili.

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

kisa pada u zrenjaninu... smoren sam kao krawa... sestra mi bacila neki mail, sva je skenjana...

i tako.. sutra u bolnicu na neku praxu... u utorak prijava ispita... (o5..), pa uvece kod koleginice na rodj.. masovni ogoved... blaah... zivot mi je tako jebeno prazan da je to strasno...

sad planiram da se bacim u 3d max.. da napravim neku kociju... ali proci ce me pri pravljenju tocka, znam... [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Jeaaaa... svi idu kod nekih drugarica/koleginica na rodjendane....

Ja evo, kao i svaki smrtnik cekam tekmu.... Video sam mnogo dobar bajs Made By Scott ... Cena sitnica... I to dodajem na onu listu....To Buy... Cini se ne u ovom zivotu....

Da li samo ja tripujem, ili se u ovoj zemlji vecina stvari zavrsi na pustim zeljama (a ne govorim o nekim besnim kolima, zimovanjima na ne znam kojoj planini itd.)...

Socijalni vrhunac mi je ispijanje caja u 5 sati :(...

Link to comment
Share on other sites

pa ti si lood... :))

meni je socijalni vrhunac heroji kod ortaka od 8 do pola 4 nocu...

ili eventualno neki MTG... :P

osim cetvrtka.. onda se kao mesam sa ljudima... ima u nekom kaficu metal vece, pa se skupe svi chupawci grada zrenjanina.....

blaah...

inace, sad cekam da mi jave sta se desava veceras... garant o5 heroji, ili gangstera kod drugarice... jedina opcija pored toga je soliranje na IRC-u... :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...