Jump to content

Eurobasket 2005


Nykolla

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve cestitke grcima koji su odigrali odlicnu utakmicu.

Dokaz koliko je team spirit bitan na parketu.

gogo hellas

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Slovenija - Litvanija bilo na TV Novi Sad. [;)] Litvanci opusteno dobili ako se dobro secam, but who gives a fuck anywayz...

Hellas!

Hellas!

Grci bez ijednog igraca iz NBA, i bez igraca preko 30 godina osvojise evropsko. Ujedinili titule u basketu i fudbalu, sto se prvi put desilo u istoriji. Svaka im cast.

BTW Mi smo po zvanicnom plasmanu zavrsili na 9. mestu.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

maho, nisam bio smoren, istripovao si :)

ja sam izašao da čuvam kevu dok gleda okolinu arene.. posle sam se vratio kući kad sam video da je niko neće tući, da bi minut kasnije prošao bodiroga pored nje i sit se ispričao (dobro, nije, samo se pozdravio sa ljudima koji su se okupili)..

Link to comment
Share on other sites

2007. je u Shpaniji, mozda je smeshno prichati sada o tome, ali mislim da bi sve osim zlata domacina bilo neochekivano, naravno, predvodice ce ih Gasol, Navarro i njihov najbolji mladi igrach Jose Angel Antelo, ali o tome za 2 godine :D

Zashto bi neko mislio da ce Slovenija-Litvanija biti najbolja utakmica? I jedni i drugi smoreni (vecinom pijani od sinoc :)), Pipan je pustio Slokara i Joksimovica po prvi put, zajebancija sve u svemu i jedni i drugi idu na SP, srecni...

Hrvati su se zajbavali u mechu za sedmo mesto protiv uglavnom rezervista Rusa, Francuzi polomili Shpaniju, nisam video kako su Grci slavili u svlachionici, ali Francuzi su zaista divljali :)

Naravno, Nowitzki potpuno zasluzeno MVP, neukusno je uopshte porediti bilo kog igracha sa EP sa Dirkom u bilo kom aspektu igre...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

gratz drugarima sto su uzeli medalje, ja samo da iskoristim priliku da pljunem nashe komentatore koji su dok je dirk dobijao sve one nagrade jeli govna da su u pitanju "poslednji trzaji nemachke kosharke u nekom doglednom periodu" ili tako nesto...znachi sramota prichati tako nesto kada ti je nacionalni tim 9ti...ti nemci kakvi su takvi su uzeli su srebro radom i borbom i isu na SP...a i nasha reprezentacija je takva kakva je pa su ovakvi komentari krajnje neumesi...

Link to comment
Share on other sites

iskreno zar je neko ocekivao da ce nemci osvojiti zlato? pored zivog predsednika fibe koji je grk :) nije ni cudo sto su grci onako izlaktali novickog nije mogao da pretrci dva metra a da ga neko udari.... mada svejedno

dok smo imali boru u vrhu i mi smo uradili to sto smouradili....

ali jedno ne kapiram... kad god smo igrali u grckoj bili smo izvizdani kao najgori cigani... nikad nas aplauzom isu docekali.... ne razumem te silne simpatije prema grckoj repki... pravoslavlje sta li vec... to izgleda jos samo mi vrednujemo...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

iskreno zar je neko ocekivao da ce nemci osvojiti zlato? pored zivog predsednika fibe koji je grk :)  nije ni cudo sto su grci onako izlaktali novickog  nije mogao da pretrci dva metra a da ga neko udari.... mada svejedno

dok smo imali boru u vrhu i mi smo uradili to sto smouradili....

ali jedno ne kapiram... kad god smo igrali u grckoj bili smo izvizdani kao najgori cigani... nikad nas aplauzom isu docekali.... ne razumem te silne simpatije prema grckoj repki... pravoslavlje sta li vec... to izgleda jos samo mi vrednujemo...

DA to se i ja bash pitam , pogotovo sto gotivim fazon "vratiti milo za drago"

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, moram priznati da sam sluchajno juche prebacio na SOS i oko jedan ujutru je onaj baja sa chasom vode (citajte beep) pricao sa gledaocima, i javi se neka riba i kazhe upravo to. Da se razumemo, nemam problem niti sa grcima niti sa bilo kim drugim, ne mislim da nas nesto preterano bilo ko voli i slicno, ali kao "potvrdjeno tradicionalno prijateljstvo jer su nasi navijali zdusno za grke" a grci svaku priliku koriste da nam zvizde.

Link to comment
Share on other sites

iskreno zar je neko ocekivao da ce nemci osvojiti zlato? pored zivog predsednika fibe koji je grk :) nije ni cudo sto su grci onako izlaktali novickog nije mogao da pretrci dva metra a da ga neko udari.... mada svejedno

Ti kao da nisi gledao utakmicu. Pogledaj statistiku i tekmu, Grci su ih pregazili. Dirka su tukli, ali malo je ostalo nedosudjeno, pogledaj kolko je bacanja sutirao. Sve u svemu bilo je i ocekivano, ja sam se samo nadao da ce Nemce malo da podje sut za 3 pa da bude neizvesnije. Al dobro, ipak je bolji tim pobedio.

A to zvizdanje je u najmanju ruku trulo, da neko bilo kojoj reprezentaciji svizdi kad osvoje zlato a ponajmanje Grckoj. Sta sad da Austrija ima repr. iz basketa i uzme zlato treba im zvizdati zbog prvog svetskog rata. Ne razumem vas, uopste.

Link to comment
Share on other sites

A to zvizdanje je u najmanju ruku trulo, da neko bilo kojoj reprezentaciji svizdi kad osvoje zlato a ponajmanje Grckoj. Sta sad da Austrija ima repr. iz basketa i uzme zlato treba im zvizdati zbog prvog svetskog rata. Ne razumem vas, uopste.

Mislim da si pogresno razumeo ... barem mene zapravo, da se ogradim. Znaci ja _ne_mislim_ da je loshe sto niko nije zvizdao, sta vishe, posebno mi je drago sto su im pljeskali i navijali, i treba, neka se lepo provedu ovde, neka slave, to se zovu pravi domacini. Ja sam cisto aludirao na pricu "grci nasha braca, oni nas vole" a ustvari nas kitu vole i zvizde nam na takmicenjima.

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da necemo moci medju 5 najboljih na starom kontinentu,

ali mislim da bolji dani za nasu kosarku tek dolaze,pogledajte samo

nase juniore koji pobedjuju sve pred sobom.

Jbg doslo je i to vreme da i mi "kleknemo" pred boljima :(

Mislim da ce se tek Na SP u Japanu 2006 videti da li je ovo bio slucajan

kiks ili ne.Mislim da nemamo snage kao nekada ali kao sto sam rekao

nasi dani tek dolaze. Poz.... svim ljubiteljima PLAVIH !!!!

Navijajmo SRCEM i kada gubimo !!! [;)]

Link to comment
Share on other sites

ma jes cigani smo , a nama zvizdali nasi tradicionlani prijatelji kad nam je najteze bilo....

za zvizdanje i navijanje protiv hrvata sa spanijom nemam komentara... dal nismo trebali da navijamo za hrvate... koliko oni nas ne podnose mi mozemo slobodno da ih mrizmo 1/3 od toga i dovoljno je da budemo sasvim normalni ... treba biti totalno nenormalan pa reci da je glupo navijati za spance protiv hrvata u sred beograda...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako ti se poslednja rechenica odnosi na mene, ja svakako nisam rekao da je trebalo navijati za Hrvate ili slichno, ali sam zato odushevljen primitivcima koji uz chetnichke pesme znaju da viknu i Srbija!

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...