Jump to content

Male tajneeee


Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jednom sam ubio mache, ali sluchajno, znachi ja nosio neke kutije, nisam video ispred sebe, a ono tako malo i jadno... Joj koliko mi ga je i dan danas zhao, a to je bilo pre 5-6 godina... Kad danas se setjam kako se migolji i krvari jadno... Sad uvek gledam dole u dvorishtu, uvek imam po 2-3 machke, ko tje znati koja ce da naleti... I jednom sam ubio goluba kestenom... Hehe, znachi bacio sam kesten i pogodio ga pravo u glavu, krenuo da poleti, pao i nije se dizao vishe... :DDD ( ovo drugo i nije bila neka tajna, to se prichalo :P )

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam bio mai jeo sam prasinu.. onako lepo prsticem potrljam sa ormana i mljac mljac :) ni sam ne znam zasto .. valjda bilo dosadno...

koji si ti vandal ! :))

Dz> ha! ladno sam i ja sa nekih 6-7 godina jeo cvece ... kod bake, imala neke ljubicice na prozoru, pa ono, otkinem listic i mjac :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

E sad malo veca tajna:

Ponekad kad sam 'In love' totalno izgubim apetit, znachi nekad danima ne mogu nishta da stavim u usta, srecom to ne traje mnogo dugo

ne mogu da verujem da su svi propustili penal... jes da je Dz zensko, a samim tim i malo vise zasticena.. al c'mooon :)))

nhf.. [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

E da kada sam bio klinac jeo sam živo testo(još mi nije jasno kako sam to mogao).Znači keva zamesi testo za hleb,ostavi da naraste i onda lepo ja i moja sestra navalimo da hasamo.

Takođe sam isto voleo da žvaćem lišće ali to je bilo malo kasnije.Znači vraćam se iz škole,prolazim pored drveta,otkinem dva tri lista i u usta [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

E da kada sam bio klinac jeo sam ?ivo testo(jo? mi nije jasno kako sam to mogao).Zna?i keva zamesi testo za hleb,ostavi da naraste i onda lepo ja i moja sestra navalimo da hasamo.

Tako?e sam isto voleo da ?va?em li??e ali to je bilo malo kasnije.Zna?i vra?am se iz ?kole,prolazim pored drveta,otkinem dva tri lista i u usta [:D]

mi smo braca po malim tajnama :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...