Jump to content

Raspad


killYg0r

Recommended Posts

A sta ja da kazem ja sm dobio otkaz u vojsci gde sam radio kao podoficir posle 15 godina sluzbe u istoj.

Onda sam natrco na WoW i od tada ne izlazim iz kuce i samo igram WoW sto neki mozda mogu da i vide posto se neskidam sa 2 servera gde igram. Pauzu u igranju pravim samo kada se moram javiti u siz za nezaposlene jednom mesecno i kada moram izaci iz kuce da uplatim za ADSl :)

Normalno tu je i pauza svake srede kada se naspavam ko covek malo.

A tu su i neplanirana obaranja igrice u vidu pada servera.

No sve u svemu moj zivot je sasvim normalan posto 3 meseca nisam u sustini izaso iz kuce :)

Zivio WoW :)

[:D] Boli te patka. [:D]

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Milsim da se serveri dizu u 11 a i izashao je novi patch.

Upravo tako... patchuju servere, i smem da se kladim da nece biti pusteni u 11.

Nego, hteo sam da vas pitam, poslednja dva dana se nesto cudno desava, dal je to zbog padova servera i ostalih gluposti u Blizzardu, ne znam. Ali kad god padne server padne i sajt, e sad meni se 2x desilo da sam u to vreme na serveru, i tada pocne pomalo da secka, necu da kazem da laguje, jer mi je ping ok, vec da secka, jako kratko i nervirajuce. Pa sam skaopirao da je to zbog pada... dal se i vamo taj "aspekt" desava? Inace imam ADSL 256 kod Eunet-a.

Link to comment
Share on other sites

Meni se desava samo od sebe samo zakoci igrica i odmah posle toga main screen na kome pise "Disconnected..." bez ikakvog razloga. Ili mi se desi kao ogroman lag od po par sekundi i da me vrati na main. U zadnje vreme mi i povremeno skoci ping na 3000+ bez ikakvog razloga pa nakon 1-2 minuta se vrati na normalu...

To je sve do blizzarda, oni na sajtu optuzuju nase provajdere jer je tako najlakse. Ja uvek pre nego sto krenem da se logujem pingujem jedan sajt i ako mi ping skoci ponovo isti pingujem da vidim dal je do mene il do njih... Do sad je uvek bilo do njih

Link to comment
Share on other sites

ne zelim nikog da prozivam....ali....

A sta ja da kazem ja sm dobio otkaz u vojsci gde sam radio kao podoficir posle 15 godina sluzbe u istoj.

Onda sam natrco na WoW i od tada ne izlazim iz kuce i samo igram WoW sto neki mozda mogu da i vide posto se neskidam sa 2 servera gde igram. Pauzu u igranju pravim samo kada se moram javiti u siz za nezaposlene jednom mesecno i kada moram izaci iz kuce da uplatim za ADSl :)

Normalno tu je i pauza svake srede kada se naspavam ko covek malo.

A tu su i neplanirana obaranja igrice u vidu pada servera.

No sve u svemu moj zivot je sasvim normalan posto 3 meseca nisam u sustini izaso iz kuce :)

Zivio WoW :)

Danas nema igranja tako barem kaze obavestenje. :)))

Barem cu se malo naspavati.

@petros da li sam pomenuo tebe negde...sta odma' hejtujes???

da li ti je sad jasno na sta sam mislio??!!

[?]

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ ep1c mene nisi spomenuo ali i ja sam jedano od tih koje je taj pad servera pogodio a to sta drugi rade nije na tebi da osudjujes i da etiketiras

@ cali pa dobre da li si ti normalan, pa da bi igrao cs ne treba da imas orginal, a da bi igrao wow treba da imas orginal (ako oces da igras nesto sto lici na wow onda su tu i piratski serveri), lik je dosao ovde da bi prozivao, a vidim i tebi se isto pametuje i hejtuje

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...