Jump to content

Najbolji rock/metal vokali


Recommended Posts

1. james hetfield...

2. pevach system of a down-a ne znam mu ime al mislim da retko ko ume ono shto on ume :)

3.a daleko ispod njih dvojce bi stavio mozda kobejna...pa onda nadalje...pevach led zeppelina (imena bash i ne pamtim preterano...), animalsa, pa i sto ne pomenuti jim morisona

Ajde josh navedite i pevacha Slipknota da zatvorite krug 

:)

mislim da se zove corey hart or somethin`

ali on svakako ne zasluzuje da se nadje na ovoj listi...a da ne pricam tek za taj nesretni him i merilina...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. james hetfield...

2. pevach system of a down-a ne znam mu ime al mislim da retko ko ume ono shto on ume :)

3.a daleko ispod njih dvojce bi stavio mozda kobejna...pa onda nadalje...pevach led zeppelina (imena bash i ne pamtim preterano...), animalsa, pa i sto ne pomenuti jim morisona

:)

mislim da se zove corey hart or somethin`

ali on svakako ne zasluzuje da se nadje na ovoj listi...a da ne pricam tek za taj nesretni him i merilina...:(

Dzejmz???? pa on je kauboj onaj pravi, ono ok, gotivim ja 'taliku i sve to, ali bre on nije ni medju prvih 50 :)

Link to comment
Share on other sites

Meni Manson bash ima dobar glas, stvarno ne znam shta vam je. Shto se Vila Valoa tiche, ma koliko ga vecina mrzela, morate priznati da extra glas ima. :P

Setih se josh Sandre Nasic i Peter Heppnera (Wolfsheim, pevao pesme "I feel you', 'Once in the lifetime' - ko ne zna)

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Meni Manson bash ima dobar glas, stvarno ne znam shta vam je. Shto se Vila Valoa tiche, ma koliko ga vecina mrzela, morate priznati da extra glas ima. :P

Setih se josh Sandre Nasic i Peter Heppnera (Wolfsheim, pevao pesme "I feel you', 'Once in the lifetime' - ko ne zna)

da, MM ima ok glas, bar za to sto peva :) a Vilo stvarno dobro peva, i visoko i nisko, i to bas peva, ne dere se, recimo kako je otpevao Wicked game, svaka mu cast

Sandra isto dobro peva, ima cak i onaj neki growl, ali opet se cuje da je zensko :) a ne kao one ludace iz Otep ili Walls of Jericho, daleko bilo :)

i da, najbolji duet, necu bas reci najbolji ikada, ali najbolji koji sam cuo do sada, Max Cavalera i Luciano Pavaroti - root bloody roots, extra :)

Link to comment
Share on other sites

da, lik je skroz ok

bese za jedan koncert na Islandu na jednoj od proslih turneja je vozio avion od Londona do Rejkjavika, cak je i nekolicina fenova sa VIP ulaznicama letelo :)

u ovoj emisiji je uspeo da prizemlji 707 na pisti od tri hiljade stopa (što mu dođe manje od kilometar) u simulatoru, i da stvarno sleti u 727.. :)

Link to comment
Share on other sites

istina to za serzha... gledao sam jedan koncerta mislim da su mu jaja otpala posle koncerta...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ha? jesi ti gledao neki live koncert SOAD-a? tip ne mozhe da izvuche 70% stvari koje peva na albumu, jebo ti takvog pevacha..

gledo sam pre mesec dana uzivo u parizu...

mogu ti reci da chovek stvarno ume, ne znam koji si to lajv gledo mozda neki raniji kad mu nije bio dan...

inace moze se dati par zamerki na lajv pevanje gitariste soada ali to je vec druga pricha...ovaj glavni je stvarno neverovatan...ono secfam se jednog od prelaza isho je deer dance, izderavanje i izdrkavanje a 30 sec posle je lik isto tako perfektno otpevo roulette baladicu...

Link to comment
Share on other sites

HIM...hahahahahahahahahahahha...

Pre par meseci videh neki snimak na TVu (valjda SOS), gde oni sviraju / pevaju na playback u nekom studiu ala Grand Show, a debele devojcice od u proseku oko 14 godina, skakucu i vristuckaju sa strane...toliko o tome...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

a kakve to veze ima sa njegovim izgledom i glasovnim mogucnostima?!?!

Sa izgledom ima najvise veze jer Valo glumi nekakvog palog andjela sa lepim licem, pa se samim tim najvise i dopada zenskoj populaciji (pre)teen uzrasta.

Cela poenta tog nazovi benda je uzimanje love tinejdzerkama koje se osecaju

usamljeno / izolovano / nesigurno / samoubilacki raspolozeno / u nekom su quazi-qoth tripu / whatever.

Sto se glasa tice glas je ok, ali daleko od toga da bi bio svrstan u najbolje vokale rock / metal muzike.

Previse prenemaganja, premalo izazovnih vokalnih deonica.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Hehehehehehehe...

Izazov bi bio da si rekao: Aj probaj da odsviras nesto od HIM-a na gitari iza ledja, palcem leve noge, dok sa drugom nogom skakuces po kanapu iznad kanjona Morace...

BTW Ne sviram gitaru [:p]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...