Jump to content

World of Roguecraft


coll

Recommended Posts

moje neko iskustvo r vs w ... ne znam tesko vrlo tesko,... uglavnom ih izbegavam (barem dok ne dodjem do lvl60 pa zavrsim sa t. build-om) ... videcemo. Mozda bi mogli da se nadjemo negde (ako neko ima warr-a) pa da testiramo par varijanti

hehe kao rogue treba da ti je lepo dok si lvl 1-50 recimo kad si prilicno imba za pvp... kad udaris 60 stvari su mnogo crnje ;>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oba filma su glupa iz razloga shto on ismeva neke ljude koji su "nameshtali" svoje filmove a on je sam sve iscenirao kako njemu odgovara. Btw Movie 2 je mnogo bolji i zanimljiviji od trojke!

Baj d vej zashto chovek izdaje filmove od nazad? prvo trojka, pa dvojka.. djud je totalno puko s'mozgom!

Link to comment
Share on other sites

Izdaje filmove po principu pismeni zadatak iz srpskog > Uvod >razrada > zakljucak!

Ima par stvari koje su zeshca istina u vezi warlock-a, ali rogue je uzet za primer samo da se pokazu te gluposti, bugovi ili kako vec da ih nazovem!

Poenta filma je da na sarkastican nacin pokaze te nedostatke warlock klase, i neke balance issues (uglavnom ono sa opremom kod melee i caster-a), a ne da izkuka nerf rogue-ova!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

brate ako mene sada pitate top 3 pvp skil je death coil , svako ko kaze drugacije je totalni tvrdoglavi nerd :)

btw sajro djud je prso ? rofl ko mu kaze ...

aj uzdravlje ... i ojha ! :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa da

ambush nije od neke koristi tu

prvo ide cheap shot pa ako iskoristi trinket odma gouge

backstab pa kidney shot opet backstab i onda vanish

dalje po slichnom principu al ako neshto propadne ode sve u kurac

i naravno instant poison... cripple se ne isplati

[edit] boldovao sam ovo za poison [:D]

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

rogue je klasa koja najvishe zavisi od laga

ako ti pridjesh warrioru sa namerom da uradish gouge, koji ne pogadja uvek ali recimo da ce uspeti, sa minimalnim lagom uspece da te udari bar jednom

a to je dovoljno da te uspori i da ti jebe mater chim ti ponestane stunova

zato je CB prep build dobar... jer mozesh dugo da ga drzish u stun locku

inache ta fora sa cripple poisonom ne pali... ponekad te warrior pegla na udaljenosti od 5metara jer lag stvara iluziju da si pobegao

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

lichno mislim da su warr i hunt ok za lag... pve wise ofc...za pvp niko ne voli lag =o)

Upravo.. hunteri su za noob-ove kao shto si ti celavi ;-) uzmu puste pet-a da tankuje i rokaju strele (kakav skill brate treba za to :D) [:D]

btw i luv u too [:p]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

rogue je klasa koja najvishe zavisi od laga

ako ti pridjesh warrioru sa namerom da uradish gouge, koji ne pogadja uvek ali recimo da ce uspeti, sa minimalnim lagom uspece da te udari bar jednom

a to je dovoljno da te uspori i da ti jebe mater chim ti ponestane stunova

zato je CB prep build dobar... jer mozesh dugo da ga drzish u stun locku

inache ta fora sa cripple poisonom ne pali... ponekad te warrior pegla na udaljenosti od 5metara jer lag stvara iluziju da si pobegao

To se zali telekomu ili kome vec ne meni .... ovo o cemu ja pricam su ljudi koji imaju ~50 ms do servera. Lag ne spada u realan parametar sposobnisti odredjenih klasa isto kao sto i skill igraca ne spada ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ja imam 50-150ms kad je sve u redu

ali neki ljudi nemaju... a i meni se deshava da upadnem u gadne lagove

igranje preko interneta ima posledice i ne mozesh uvek da rachunash na savrshenu situaciju

btw ti si poremecan

ja se nikome ne zalim... objashnjavam tebi da ne bi odrastao takav... sa lagovima

"ovo o chemu ti prichash" zaboravi... mnogo gledash filmove (valjda ove wow)

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

lol dalibore, dechko je stariji od tebe :D

josh gore za njega

jer definitivno ne ostavlja takav utisak

kad neko kaze da lag ne utiche na mmorpg onda neshto stvarno nije kako treba

kad bi svi imali 50ms mozda bi i svi imali gomilu para

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Ja da sam poremecen dosao bi ti na gajbu i objasnio bih ti kako lag utice al posto nisam smaracu se ovde sa tobom ....

Prvo nauci da citas! Po tvome lvl1 lik moze da zgazi lvl60 lika ... kako ? pa ovome 60ici zalaguje ili ga discuje! Ja sam rekao da ne mozes da uzimas skill likova i lag u obzir kad pricas o sposobnosti klasa a o tome se radi u videu ali verovatno ni to nisi skapirao (posto po tvojim citackim sposobnostima vidim da si negde na pola osnovne skole)

Sto se mene tice ne gledam mnogo filmova imam mozda giga wow filmitja vise ( ili previse ) sam u igri i nagledao sam se rogue vs war duela/outdoor pvpa i zato nalazim sebi za pravo da kazem da rogue dobija wara. Tvoje iskustvo sa warovima me nimalo ne zanima posto kao sto rekoh ne racunam skill igraca u racunicu, ako uopste i imas skilla sa rogue-om ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...