Jump to content

Najbolji rock/metal gitaristi?


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

santana nije ni ch i zh svega. Rekao bih da je mozhda u top1233212 gitarista.S obzirom da su samo nekih 30% pesama napisane od strane njega, a da sve mogu JA da sviram, on je propast.

Prvo ne seri,zato sto ti ne verujem da mozes da sviras bilo sta od Santane,pa ni solaze sa novijih albuma koje su nesto jednostavnije.

Drugo, sam Clapton je svojevremeno izjavio da mu je bila cast sto je svirao sa Santanom.Paco de Lucia ga je nazivao gospodarom gitare

Trece(i najvaznije) ti si mali debil koji pojma nema ni o cemu,zato cuti

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

santana nije ni ch i zh svega. Rekao bih da je mozhda u top1233212 gitarista.S obzirom da su samo nekih 30% pesama napisane od strane njega, a da sve mogu JA da sviram, on je propast.
preterano seres!!!!!!!!

Trece(i najvaznije) ti si mali debil koji pojma nema ni o cemu,zato cuti
s'o si neurozan?!?!?!?! [:D]

santana zna znanje,niko,ali NIKO ne moze da kaze da nema pojma,uostalom ko to kaze tvrdim da se u sviranje gitare ne razume,ni malo,ali bash ni malo...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Trece(i najvaznije) ti si mali debil koji pojma nema ni o cemu,zato cuti

Ono , boli me za vasu raspravu , ali uvek mi je gotivno kad lik godinu dana stariji kaze godinu dana mladjem od njega kao ti si klinac ovo ono , ja i mojih superijornih godinu dana starosti ownujemo tvoj intelekt koji je mizeran jer sam ja stariji godinu dana i therefor mudriji 2x od tebe , il tako nesto :)

p.s. Bar sam po profile-u skontao da si stariji god dana :P

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Ono , boli me za vasu raspravu , ali uvek mi je gotivno kad lik godinu dana stariji kaze godinu dana mladjem od njega kao ti si klinac ovo ono , ja i mojih superijornih godinu dana starosti ownujemo tvoj intelekt koji je mizeran jer sam ja stariji godinu dana i therefor mudriji 2x od tebe , il tako nesto :)

p.s. Bar sam po profile-u skontao da si stariji god dana :P

Stariji sam godinu dana??? nisam znao,nazvao sam ga malim debilom,zato sto samo mali debili koji slusaju sranja mogu da kazu da je Santana propast,mislio sam mali po intelektu,ne po godinama

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

jbg, prilichno je teshko napraviti top 3, ali recimo malmsteen, satriani.. vlatko i :) michael angelo, recimo za gitaru, nekako dostupniju, da se tako izrazim, uzeo bih Ibanez Gem, ali oma posle nje je moja lepotica (ne bash po ceni, ali...)

The one, the only!!! Jackson Warior muhaha, inache ona desna =>

07112005-2.jpg

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

e ljudi ali ja ne verujem da niko nije pomenuo Neil Yunga !?!?

i da po meni jedna od najboljih ritam gitara danas James Hetfileld ma kolko to otrcano zvucalo ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...