Jump to content

Bugovi


Nykolla

Recommended Posts

zashto dagon?!pa reko sam ti!reci nevidljiv si agiliti i zhibash 800 dmg iz jednog spella:D

@grass

ok u pravu si.ako igrash na taj fazon.ja sa ursom pre ovoga nisam ni znao da igram.nisam chak ni birao 3. zbog orbova.i samo izadjesh iz windwalka i shibash overpover,aaaAAAaaA.

ti sa njim mozhesh i posle pwer treads da idesh na eye of skadi!njemu to chuchi nikad jache.nema bezhanja=]

neshto te ne vidjam da peglash dole u lanu dotu?izvalio sam da smara battle nikad crnje

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm... ne vise ne dodaje 11% movement speed-a ... dalje ne radi sange i yasha zato sto 3ci spell je orb effect...... dalje.... koji ce ti kurac dagon sa tim herojem -_-... ali mislim da refreshuje...

ljudi ne rifresuje se dagon ... lepo pise u opisu ultija da sve sem splell cooldowna vraca na staro ... tako da dagon sa weaverom=bs

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

neshto te ne vidjam da peglash dole u lanu dotu?izvalio sam da smara battle nikad crnje

Hmm bate pomesao si me sa nekim drugim grassom koji ocigledno ne dolazi na rur ;)

Jer retko idem ''dole'' a i kad idem onda igram na bnetu,jer ocu da osetim moc veceg protoka od 56k.

Inace izvalio sam da je dota pocela da smara

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

bug za hilanje na fontani, NE NIJE ZAJEBAVANJE...

kada stojite na fontani dok vam je selektovan heroj klikcite na njega levim klikom sto brze mozete ( koristite program DRUKAJ za vezbu ) ovaj bug vam hila heroja nesto brze

fora je u tome da imas misha sa 4 dodatna dugmeta i sve is preko mouse propertiesa programiras da rade kao double click i controlujes heroja na sve moguce 1-0 brojeve i naravno F1 i onda nekako misteriozno svih 15+1(obican click)=16 dugmica pritiskas simultano i brises se peskirom jer se enormno znojis i pritom meris da li je tacno da se 16x( ili imalo ) brze healuje.

pa dobro.. ako uspes da kliknes T (storm bolt npr. ) i kliknes na heroja za 0.35sec onda si  car

fora je u tome sto sve magije imaju posebne duratione za obicne unite i heroje. proveri to: uzmi stormboltuj(impaleuj[najbolji primer]) creepa bice stanovan "zauvek" i uzmi stormboltuj heroja jedva jednu sekundu da sklopi, ako ne verujes extractuj spell fileove preko winmpqa i ubaci u tvoju mapu i videces svaki (relativno default) spell(onaj koji nije preko triggera, samo izmenjeni stats i ikonica) ima posebne, tj , razlicite duratione stuna za heroje/unite. mozda ima i veze sa armorom ali nisam siguran.

a i malo je tesko da ce prosecni Sand stunovati sve heroje ( koji misteriozno svi stoje u istoj liniji ) i krenuti channel ultija. vecina sand-ova kliknu na heroja (lol) umesto na zemlju da odrede pravac, time pokazuju neznanje(neiskustvo) i sve im se smanjuju sanse da ce uspesno izvesti ulti, tj, povecavaju da ce ga neko interruptovati. poprlicno sam siguran da ce ga neko 90% stunovati, zavisi od skilla i situacije [:)]

Case Closed ! [:)]

Link to comment
Share on other sites

A sta rade ovi ostali clanovi ekipe LEBA TI?!?!?! Oni treba da paze da se tih 90% ne desi...

brate jesi ti upravu,

moze to i ovako: svi paze sve i svi imaju 'zero game' ali to se ne desava. u 90% igara ljude boli kurac za druge igrace i zato se gubi, tako da ne racunaj na pomoc 'saveznika' osim ako ne igras sa proverenim ljudima. ako igras sa provernim ljudima oni ce pomoci ako je dobro organizovan napad.

pa dobro.. ako uspes da kliknes T (storm bolt npr. ) i kliknes na heroja za 0.35sec onda si  car

btw prica je bila o tome da li imas dovoljno vremena da prekines stun,odgovor je: da

a i malo je tesko da ce prosecni Sand stunovati sve heroje ( koji misteriozno svi stoje u istoj liniji ) i krenuti channel ultija. vecina sand-ova kliknu na heroja (lol) umesto na zemlju da odrede pravac, time pokazuju neznanje(neiskustvo)

kljucne reci su ''prosecni'' "kliknu na heroja (lol) umesto na zemlju" "neznanje(neiskustvo)"

no h8 [;)]

Link to comment
Share on other sites

e a pazi to ume da bude velika greska , na zemlju klikces samo kad ti heroj bezi a ako se vrti oko tebe onda klikces na heroja , jer ako je u rangeu ma kolko ovaj bezao oko tebe , pogodices ga .... tako da nije bas ni najsjajnije kliktati samo na zamlju

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

brate jesi ti upravu,

moze to i ovako: svi paze sve i svi imaju 'zero game' ali to se ne desava. u 90% igara ljude boli kurac za druge igrace i zato se gubi, tako da ne racunaj na pomoc 'saveznika' osim ako ne igras sa proverenim ljudima. ako igras sa provernim ljudima oni ce pomoci ako je dobro organizovan napad.

btw prica je bila o tome da li imas dovoljno vremena da prekines stun,odgovor je: da

kljucne reci su ''prosecni'' "kliknu na heroja (lol) umesto na zemlju" "neznanje(neiskustvo)"

no h8  [;)]

Ali jebeno ne razumem kako mozes da otvoris ponovo diskusiju koja se zavrsila pre 3 meseca?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...