Jump to content

Bugovi


Nykolla

Recommended Posts

Elem posto svi znamo da u doti ima dosta bugova i da se konstantno pojavljuju novi pa reko da postavim topic gde bi mogli da raspravljamo o bugovima (i da li neke stvari u opste trebaju da se tretiraju kao bugovi) pa ako znate neki bug ili vas interesuje da li nesto treba da se tretira kao bug ili ste mozda videli da neko radi nesto a niste znali kako se to radi i dal je dozvoljeno feel free to ask.

konkretno mene interesuje ta prica oko buga za creepovima na pocetku posto nisam upoznat u cemu je tacno trick a video sam malopre da je u .14 ispravljeno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije to bug vec se to koristi da bi uz pomoc svojih kripova mogao da okripujes ove jake kripove u obliznjoj sumi,e sad neuspojava je to sto dok to radis dodje i sledeca grupa tvojih kripova i ti onda ides ka njihovoj kuli sa 2xvise kripsa i ode njima pola kule ako su neki heroji koji ne mogu bas da lako ubiju grupu kripova na 1. lvl.

T_T

Link to comment
Share on other sites

bug za hilanje na fontani, NE NIJE ZAJEBAVANJE...

kada stojite na fontani dok vam je selektovan heroj klikcite na njega levim klikom sto brze mozete ( koristite program DRUKAJ za vezbu ) ovaj bug vam hila heroja nesto brze

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

bug za hilanje na fontani, NE NIJE ZAJEBAVANJE...

kada stojite na fontani dok vam je selektovan heroj klikcite na njega levim klikom sto brze mozete ( koristite program DRUKAJ za vezbu ) ovaj bug vam hila heroja nesto brze

looooooool [:D] ovakvi likovi igraju dotu [b)]

it's time to raise the Flag of Hate

Link to comment
Share on other sites

Igrali smo u lanu AR,Ima jedan bug meni se deslio 5-6 puta:znaci Pugna baci decrepify na protivnickog heroja ja pridjem sa Bane elementom bacim ulti,a moj heroj stoji u mestu kako da je ulti bacen, tok protivnik bezi od mene,zanci meni sve regularno skine manu kako da sam iskoristio ulti,napominjem da mi se to dogodilo sve za vreme jedne partije i da je ulti normalno radio kad protivnik nije decrepify-an...

i jednom se dogodilo na eurobattle.net Xspam serveru da neki heroj sa Broodmother-om NIJE mogao da umre zanci ostane mu malo helta i odjednom pun helt,zanci i on sam je pisao WTF...oba baga su bila u verziji 6.12b...

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

to likovi modifikuju mape,ako igrash na netu.chim izadje nova verzija oni stave server only dl i posle koriste bagove koji sami naprave.zaludjenici

kad je izasho 6.12 ja kreno peglam,kad vidim lik 3.lvl fura nogicu,kristal i dagon:Dkao nije uzo bash satanic da ga ne izvale:Dsmarao sam lika da mi kazhe kako je to uradio,a onda sam se setio ripleja:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

koji ste luzeri. brzhe se lechish kad klikcesh na sebe. ako je imba-gotenks rekao to mora biti istina.

nemojte mu se smejate vec prihvatite rechi mudrosti.

in otha newz,

ima li josh silence/polymorph bug?

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno. Zato na profi turnirima svaki igrac ima pomocnika koji mu non-stop drka F1 .

[roflmao] au, kako ovde mozes lepo da se nasmejes

e sad imam jedan stvaran bag .... dakle mozete i da birate i da izaberete heroja , kada je -ap ili obican pick vi kucate -random a pre toga selektujete jednu baraku i sad ukucate random i pritisnete neki od hotkijeva za nekog od heroja i dobicete i random heroja i onog sto ste birali .... i ima jos par sitnih bagova , kad se QoP blinkuje vidi se kruzic na mestu sa kog se blinkovala umm ima jos nekih samo mi je stao mozak ...sto se tice onoga sa bane elementalom , to je bio poznat bag da kad pugna baci decripify samo on moze da baca spelove a ne i drugi heroji ... mislim da je to sad ispravljeno al nisam siguran ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan bug sa onim velikim kripom na sredini mape,sto se zove Roshan.Mnogo je prejak.Nemogu da ga ubijem na prvom lvl-u.Taj bug nikako da isprave. :)

jeboteave6au.gif

ma fora je da ti je nacrtan crveni krug na roshanu ... gledaj to malo...

axe2sr.gif

najsmesnije je bilo kada nam je visage sa onim malim debilima ukrao roshana lmao2rs.gif

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

jeboteave6au.gif

ma fora je da ti je nacrtan crveni krug na roshanu ... gledaj to malo...

axe2sr.gif

najsmesnije je bilo kada nam je visage sa onim malim debilima ukrao roshana lmao2rs.gif

ave6au.gif

znaci brate, koj si car ... covek se zeza ako ne primecujes ....

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

A ako brzo pritiskaš R1 na Sony-ju, Mortal Kombat ti se brže učitava...

ma jok ako nagnes sony na levu stranu brze ucitava [}:)]

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...