Jump to content

Bugovi


Nykolla

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj neko da mi kazhe kako se koristi shkorpionov ulti.igrao sam svega par putaa u 6.14 sa njim i znam jedino u kombinaciji sa prvom da je bacim.znachi dok su ostali stanovani.inache mi je uvek prekinu(a ni ne primetim kako:)

eh da,jel laguje idalje na netu njegova druga?

bag zaa 5.84 -dm,je da ako zginesh od roshana,i posle odesh na baraku sponovace ti se svi itemi koje si kupio pre no si zgino

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

da to treba tako , cak sta vise mislim da i u descriptionu samog spela to pise ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Ima fora sa Sand-om u 6.12 ja mislim.... da kupis ona Dagger of Escape... uzmes uradis prvo ulti i onda blink u protivnike... na taj nacin ne moze niko da ti prekina casting.. :)

pa to i sada postoji ali jednostavnije je samo uradis ulti prvo i onda burrow u protivnike ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

pa fora je da stanujesh protivnike prvom,kod sk-a,i onda bacish ulti,koji ima casting time 2 sec(jer je prejak).oni su stanovani,tako da ne mogu da ti prekidaju ulti:Dali je njesra shto ti treba brdaaaa mane

ne... stun je na 1.65 sekunde a ulti casting time je 2 sec tako da imas vremena da prekines ultimate...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

pa kako onda bacati ulti,pametnjakovicu?:)

danas nismo uspeli ni sa zhabovanjem da prekinemo zemljotres,a ja sam sa ursom ukljuchio lotar,i svi su me videli(iako sam ih pobijo:D)

ursa,jebeni imba.9. nivo sa yash i sagriom(kako li se zove) ubija boga oca:D

jel troshi blink(teleport mali) manu?i kolki ima cooldown?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ave6au.gif

znaci brate, koj si car ... covek se zeza ako ne primecujes ....

naravno da znam -.-

ne... stun je na 1.65 sekunde a ulti casting time je 2 sec tako da imas vremena da prekines ultimate...

pa dobro.. ako uspes da kliknes T (storm bolt npr. ) i kliknes na heroja za 0.35sec onda si car

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

@grass aj kad prochitash kako funkcionishe njegov ulti ,pa mi javi:D

dakle shibash na osnovu svog helte(nekih 5% helta ide dodatno na prvom nivou).pri tome ga usporavash.i sam znash da sa drugom ne mozhesh da ga stignesh i udarish 5 puta,jer daje svega 11 % move speeda.

posle lotar,i pure ownage!

eh da,josh jedno pitanje

jel se refreshuje dagon kod weavera kad se opichi ulti?chini mi se da u .13,to znachi 800 dmg,za 250 mane

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ali pazi glavna fora kod urse su one kandze(zaboravio sam kako se zove) i ona magija za IAS...

Kanze kao sto pise over riduju orb efecte,a posto je sange and yasha orb efekat onda nema vajde od tog itema,sem sto ti daje nesto veci move speed.Znaci ides na mass hpa(zbog ultija) i boots of travel obavezno,i nema da bezi.Naravno sad tu ima dosta mogucnosti,ali nikako neki item sa orb efectom,jer si onda samo bezveze bacio pare.

Pozdrav!

I mislim da sa weaverom ne mozes da refreshujes dagon,jer u typo-u za ult,pise da vraca samo hp i manu.

Edited by Gr@sSh0pp3R

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pa kako onda bacati ulti,pametnjakovicu?:)

danas nismo uspeli ni sa zhabovanjem da prekinemo zemljotres,a ja sam sa ursom ukljuchio lotar,i svi su me videli(iako sam ih pobijo:D)

ursa,jebeni imba.9. nivo sa yash i sagriom(kako li se zove) ubija boga oca:D

jel troshi blink(teleport mali) manu?i kolki ima cooldown?

zato sto vi trcite oko njega dok ne pokusate da ga stunujete... moras znaci cim nestane stun da mu bacis nesto da bi prekinuo... cista fizika :) 1.65 / 2 sec...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@grass aj kad prochitash kako funkcionishe njegov ulti ,pa mi javi:D

dakle shibash na osnovu svog helte(nekih 5% helta ide dodatno na prvom nivou).pri tome ga usporavash.i sam znash da sa drugom ne mozhesh da ga stignesh i udarish 5 puta,jer daje svega 11 % move speeda.

posle lotar,i pure ownage!

eh da,josh jedno pitanje

jel se refreshuje dagon kod weavera kad se opichi ulti?chini mi se da u .13,to znachi 800 dmg,za 250 mane

hmm... ne vise ne dodaje 11% movement speed-a ... dalje ne radi sange i yasha zato sto 3ci spell je orb effect...... dalje.... koji ce ti kurac dagon sa tim herojem -_-... ali mislim da refreshuje...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...