Jump to content

Brijanje :)


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja isto koristim mach 3 turbo, pre toga sam koristio mach 3 kao i svi vi. aftershave gillete artic ice gel a penu neku niveinu. samo neshto sam primetio u vezi mach 3 (turbo) zhileta kod nas, istupe mi se posle par brijanja dok mi se recimo desilo da od burazera pozajmim jedan zhilet koji je doneo iz nemachke sa sobom i trajao mi je preko mesec dana. definitivno se tu neshto dogadja...

Link to comment
Share on other sites

imam retku bradu koja raste brzo u pičku materinu, tako da moram često da se brijem..

- nivea gel za brijanje

- gillette mach 3 turbo (isto nije kobasičarev)

- nivea sensitive balsam (sledeći opet kupujem fresh, definitivno mi je gotivniji, malo peče ali bolje miri

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja sam do sad furao Wilkinson 3D Diamond (matori) i neshto mi je mnogo veliki krsh. Sad bash planiram dal da uzmem Vilkinson Quadro ili da uzmem Gillet Mach 3...Gillet Mach 3 sam izchekirao i mnogo mi passuje...al ja se mnogo uzdam u Vilkinson...samo kad bih mogao da testiram QUadro bilo bi lepo :D

Nivea- beli blasam o kome svi prichaju

GIlletova pena, mada tju da vidim da se prebacim na gel...nakako mi gotivnije...

Link to comment
Share on other sites

Gillette Mach 3 + Nivea gel za brijanje, za osetljivu i neznu kozicu + Nivea balzam, isti takav + Nivea kremica za musko lice [:)]

A cemu ovakav topik? [;)]

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ma naravno ... kad se malo "zaboravim" pa poraste duzhe, ne mozhes lepo brijacem da sredis stvari, mora prvo mashinica da padne.

A nozici mi traju sve krace i krace :( Kad se setim pre kad sam jedan fur'o godinu dana :))

ja uvek lepo config-ujem mashinicu tako da nema posle posla za brijac =)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

1. Pena - bilo koja socijalna, tj koju imaju u shopu kad krenem u nabavku.

2. Rejzor - two blejder koji vetj nadjem (bic ili "ser zile", kako dodje tura u prodavnicu). Inache potraje mi oko mesec dana (nemam jako shugavu bradu, samo se brijem jednom nedeljno [:D] )

3. Obichnu Nivea mashchurinu.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam do sad furao Wilkinson 3D Diamond (matori) i neshto mi je mnogo veliki krsh. Sad bash planiram dal da uzmem Vilkinson Quadro ili da uzmem Gillet Mach 3...Gillet Mach 3 sam izchekirao i mnogo mi passuje...al ja se mnogo uzdam u Vilkinson...samo kad bih mogao da testiram QUadro bilo bi lepo :D

Nivea- beli blasam o kome svi prichaju

GIlletova pena, mada tju da vidim da se prebacim na gel...nakako mi gotivnije...

Nemoj Wilkinsa, veruj mi. Firma je propala.

@eyel

Ja sam kupio rowendu(valjda se ovako pishe mrzi me da pogledam) posto inace nikada ne idem kod frizera jer se stalno sisam na kratko,celavo i stvarno je super. Nekad kad mi bas izraste brada snjom skratim za par minuta i ko nov. A imam i prokliper masinicu kupljenu na budzi ali nju za nesto drugo koristim ;)))

V

Link to comment
Share on other sites

imamo nekako sjebanu bradu ne raste nesto normalno i da nije toga bio bi bas onako chupav inace koristim onaj bic za jednokratno brijanje aftershave koristim boss ( neki neznam koji a mrzim me da vidim kako se zove ) i to bi bilo to.

inace jel moze neko da preporuci neki dobru masinicu?

Link to comment
Share on other sites

pena neka Intesa

brijac Wilkinson Swords( koristim mach3 al' nestalo "nozica" pa sam jutros uzeo za male pare)

Balsam Intesin After Shave Lotion

Ja nemogu da se brijem hladnom vodom pa Bog!

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...