Jump to content

SCG - Spanija by Graham Poll


dvnityCker

Recommended Posts

posto je kolina okacio kopacke, sudice nam grejm pol. jel se seca neko ovog sudije jel nam sudio pre negde, ako se ne varam rec je o #1 engleskom sudiji.. nadam se da nece biti smesmo sudjenje kao stoje bilo Spanija - BiH.. i da jel zna neko sajt gde se mogu pogledati rang liste FIFA sudija?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne slazem se s ovim :) pogledaj samo kako su bosanci odigrali u madridu pa dzabe.. oprase ih sudije znaci prebise ih

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mozda Vidic nece igrati...sto ce biti veliki minus,ali kazhu da ce valjda da skine temperaturu do sutra...

Ma sta znam samo da ne bude kao na poslednjem ep...ono fazon damo gol,reklame,vrati se kadar na tekmu ono Spanci uzvratili golom....i onaj nepostojeci penal posle...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Samo da ne budemo igrali ziheraski i imamo sanse i da uzmemo 3 boda. Ako Petko bude zatvorio od starta bice cupavo... Vidim Aragones kao prognozira 3:1 za njih, sve spanske novine vec pricaju ko da su dobili tekmu, ali ok, ocigledno da su u nevidjenoj frci pa sad pale atmosferu...koliko ce to da im pomogne videcemo sutra uvece...

BTW Jel zna neko kako to da je RTS oteo Pinku pravo na prenos...Nisam mogao da verujem kad sam video da ce tekma da bude na RTS2. Jel to kao neka varjanta da jedni prenose tekme u gostima, a drugi kod kuce ili sta???

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

BTW Jel zna neko kako to da je RTS oteo Pinku pravo na prenos...Nisam mogao da verujem kad sam video da ce tekma da bude na RTS2. Jel to kao neka varjanta da jedni prenose tekme u gostima, a drugi kod kuce ili sta???

Agencija koja ima prava na prenos utakmica spanske reprezentacije je dala ponudu do koje je prvi stigao RTS.

Mozda je tako i bolje. Komentatori su podjednako retardirani ali zato nema onih smarackih reklama "na pola ekrana".

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da su smaracki komentatori na RTS-u ipak je bolje nego da Pink prenosi... Ipak je ovo nacionalna TV, a za Pink mi krivo sto ga lepo nisu spalili 5-og Oktobra, i da se ne nerviram vise... Samo kod nas moze da se desi da privatna TV (i to kakva) prenosi repku...i ajde da im oprostis da su bolje bili organizovani prenosi i to, ali ovako...ma bruka... Valjda ce RTS od sad malo jace da ih stisne...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Meni se smuchilo od one lav pivo reklame u sred svake akcije.

Inace Pink polako gubi svoju popularnost jer vishe nemaju sta da ponude toliko bolje u odnosu na druge. Serije su vec podjednako dobre i na rtsu i na b92 i delimicno bk, sport kao sto znamo niko ziv nije gledao na pinku :) informativne i politicke emisije su im potpuni raspad a jos se priblizava vreme pretplate za RTS. Tako da ce morati da dosta menjaju svoju politiku, posebno kada dodje zakon o oglasavanju i reklamiranju onaj, pod sta god on da potpada, pa ne budu mogli da furaju onoliko reklama od kojih se i izdrzavaju.

Link to comment
Share on other sites

e smesno gledao sam sad nove FIFA rang liste ono je smesno... mislim da je dovoljno reci da su prema toj listi SAD 7.(~) reprezentacija na svetu...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...