Jump to content

Diablo 3


Guest

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^

From Wikipedia, the free encyclopedia.

WarCraft Adventures: Lord of the Clans was a dark comical point-and-click adventure computer game under development by Blizzard Entertainment that was set in the Warcraft Universe. Russian company Animation Magic located in St. Petersburg was outsourced due to their experience in classical 2D animation to produce the 22 minutes of fully-animated sequences, the game's artwork, the coding of the engine and the implementation of the sound effects. Blizzard then provided all the designs, the world backgrounds, sound recording and ensured storyline continuity. Four or five months after Blizzard had released Battle.net and Warcraft II: Beyond the Dark Portal had shipped, Blizzard began development on a title that would be cancelled just over 12 months later.

200px-Warcraft-adventures-boxart.jpg

[:D][:D][:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma lol za detchka koji je rekao da je blizzard to pa nece da kasni,bliz je poznat po kasnjenju.........

Jos uvek se sjecam dok sam bio mladac ,u svetu kompjutera sam video najavu za diablo 2........kao omfg 3 grada jbt,pa trailer na brood war-u,omfg i igra je fazon izasla cirke 4 godine kasnije i to su smuvali nesto.............tek sa LOD je postala zaraza teska i mogao si da magic findujes do besvesti..........klikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklik dok kasnije nisam otkrio da mozes da kliknes samo jednom i drzis......... dough!! [:D][:D] bice kul da je online definitivno sam da se organizuje to kako treba sve i da nebude fazon wow samo drugi skinovi ..........................sad sta ce da bude to je na njima...........delom bi hteo da ga vidim uskoro zbog onog bolesnog animatora........koji ce sigurno da nabudzi neke bolest animacije opet!!!!!!!!!!!............i moraju da smisle kako ce da jebeno ozive diabla :)

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

^

From Wikipedia, the free encyclopedia.

WarCraft Adventures: Lord of the Clans was a dark comical point-and-click adventure computer game under development by Blizzard Entertainment that was set in the Warcraft Universe. Russian company Animation Magic located in St. Petersburg was outsourced due to their experience in classical 2D animation to produce the 22 minutes of fully-animated sequences, the game's artwork, the coding of the engine and the implementation of the sound effects. Blizzard then provided all the designs, the world backgrounds, sound recording and ensured storyline continuity. Four or five months after Blizzard had released Battle.net and Warcraft II: Beyond the Dark Portal had shipped, Blizzard began development on a title that would be cancelled just over 12 months later.

200px-Warcraft-adventures-boxart.jpg

[:D]  [:D]  [:D]

Opet tu nije omanuo, nego je odustao.

Mora prvo da izadje igra da bi omanuo...

Link to comment
Share on other sites

dude igra je bila zavrsena ali je nisu izbacili jer su na kraju procenili da se ne bi dobro prodavala koliko je losa bila, gde ces gore stvari odlagali dve godine igru , zavrsili je i na kraju je ni ne objave... nema nista gore...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Blizzard began development on a title that would be cancelled just over 12 months later.

Nigde nisam primetio da je bila zavrshena, a i nevidim shto se ne bi prodovala ako su je zavrshili...

Kolko sam ja skontao oni su je prekinuli za vreme razvoja jer im se neshto nije svidelo ili su skontaoli da je go kurac...a i jel sam se ja istripovo ili im je neko drugi trebao da radi animacije?

Link to comment
Share on other sites

Diablo on-line??? NIKADA!!!!!Zar vam nije dosta shto je nama gradjanima XMCVXMC reda onemoguceno da igramo WoW,a sad bi ste josh zeleli da nam oduzmu i Diablo III...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Stvarno,forum(mmorpg) sa ubedljivo najvishe postova...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zaista, ali zaista mi dodje da flejmujem sada onog lika shto je kepsovao onaj topic koji je trenutno ispod :D

Elem... Po svemu sudetji po vestima koje sam dobio na mail od Gamespya - imaju neki intervju na koji sam ne znam kako naleteo i uglavnom nishta od toga uskoro... verovatno 2007. tje se pojaviti....

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Zaista, ali zaista mi dodje da flejmujem sada onog lika shto je kepsovao onaj topic koji je trenutno ispod :D

Elem... Po svemu sudetji po vestima koje sam dobio na mail od Gamespya - imaju neki intervju na koji sam ne znam kako naleteo i uglavnom nishta od toga uskoro... verovatno 2007. tje se pojaviti....

Tako mene sto je izervirao drug skoro... Covek cuo od nekog treceg da starcraft 2 izlazi za 3 meseca, i coveka ne mozes da ubedis da od toga nema nista... Pola sata sam mu objasnjavao, ali mislim da mi ni sad ne veruje u potpunosti... :)

Link to comment
Share on other sites

znajuci njih..........hmmm starcraft ghost?! to je trebalo da izadje pre 3 godine vec........ili tako nesto.Za D3 moja procena,nazalost pre 2009 mrka kapa....................jer ce da ga klaj klaj rade,ali ce bar da valja...........nadam se da nisam u pravu

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

ne verujem da ce toliko da kasni... 2007, prolece '08 naj najkasnije

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...