Jump to content

Warcraft III skin za forum


Recommended Posts

Malo smo nabacili nove skinove na ovaj nas lepi forum, cisto kako bismo vas razgalili u trenucima kada iznova krecete u skolu ili ucite za ispite. Ako hocete da vam forum ima Warcraft III temu, skrolujte do kraja stranice i izaberite Warcraft III skin iz padajuceg menija:

skinovi.jpg

Inace, Warcraft III nije jedini skin koji je nov, tu su i RUR retro, RUR dark, RUR light, Quake, MMO, HL/CS, te preradjeni osnovni plavo-beli skin.

Svi skinovi su jos uvek u fazi testiranja tako da nam slobodno javite sve vase komentare, ideje, zelje i slicno, i naravno molimo vas za strpljenje ako sve ne radi bas kako bi trebalo, sve dok ne ispravimo bugove kojih mozhe biti.

Vise o svim ostalim skinovima mozete pronaci klikom na link ispod:

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=32054

Link to comment
Share on other sites

jezivo deluje,al jbg nista se nevidi (makar ja) ovo crna pozadina i belkasta slova,mozda bi bilo lepse da je zelena pozadina,

nmm,da i nevidi se koje vreme je last post,znaci ova standardna rur belo plava je najaca :)

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ma realno hteo sam da te iznerviram :)))

laki se ne moze iznervirati :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...