Jump to content

end-game? dokle ste stigli?


Sweet

Recommended Posts

moj klan/guild je u koaliciji sa jos nekim guilds (TAC - The Arathor Coalition) trenutno wipe na prvom pokusaju Golemagg-a (MC) - sledeci put ga sigurno obaramo:)

kroz prethodne bossove MC-ja (Luci, Maggie, Garr, Gehhennas, Baron Geddon, Shaz, Sulfuron) prolazimo k'o kroz sir (nije da se hvalim):)

Onyxia je sledeca (veceras je bio krah servera nismo mogli da se sastavimo koliki je lag bio, sutra idemo na dragonicu ponovo:p) , zatim outdoor bossovi (Azuregos, Kazzak).

gde ste vi/vasi klanovi? kako vam izgleda end game? meni je stvarno adrenalin kada padne grdosija od 200 000 HP i 100 000 mane:) (koje desetine hiljada vise manje, zavisi od jednog do drugog)

wickEdgirl ( http://wow.allakhazam.com/profile.html?341559 )

warriors of the hearth, arathor

Edited by Sweet
Link to comment
Share on other sites

izvini ali meni je tuzno da imas samo 83 hk....

Zasto je tuzno? Neki ljudi mnogo vise vole team PVE nego team PVP. Ja sa main charom nikad nisam usao u neki battleground, jer mi je mnogo zanimljivije da radim instance, tako da imam max 200 hk iz razoga sto playere ubijam samo kad moram. Ljudi se razlikuju, zato je bezveze da kazes da je tuzno zato sto on ima samo 83 hk.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

zato sto ce mozda u jednom trenutku da se odluchi da igra aktivno pvp , zato sto ima vishe ljudi , zato sto ima vishe servera , zato sto su dinamichniji ... :) ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

izvini ali meni je tuzno da imas samo 83 hk....

hf and gl on MC tho

i meni je jako tuzno kada na pitanje koje sam postavila i na celu pricu koju sam napisala dolazi lik sa pitajem "a vi kako te?"

ne igram pvp jer sam igricu pocela da igram zbog endgame, ne pvp-ija - cak sam, gle gle!! na PvE serveru iz istog razloga, prosto vise volim da uzivam u warcraft svetu nego da besomucno gankujem igrace druge frakcije ili whineujem na blizz forumima NERF NERF (razlog zbog cega mi se smucilo i igranje TFTa)... da ne kazem nista da mojem senzibilitetu ne prija agresivnost PVPija (zensko sam na kraju krajeva)

znaci ako nemas sta da dodas i nemas svoju pricu u vezi sa MC, pls otvori novi thread pa izrazavaj svoje zaljenje do mile volje

ono GL HF u pvp

Link to comment
Share on other sites

i meni je jako tuzno kada na pitanje koje sam postavila i na celu pricu koju sam napisala dolazi lik sa pitajem "a vi kako te?"

ne igram pvp jer sam igricu pocela da igram zbog endgame, ne pvp-ija - cak sam, gle gle!! na PvE serveru iz istog razloga, prosto vise volim da uzivam u warcraft svetu nego da besomucno gankujem igrace druge frakcije ili whineujem na blizz forumima NERF NERF (razlog zbog cega mi se smucilo i igranje TFTa)... da ne kazem nista da mojem senzibilitetu ne prija agresivnost PVPija (zensko sam na kraju krajeva)

znaci ako nemas sta da dodas i nemas svoju pricu u vezi sa MC, pls otvori novi thread pa izrazavaj svoje zaljenje do mile volje

ono GL HF u pvp

Ja imam sasvm drugacije razmisljanje ,a to je ako je vec WoW jedan svet u kome zive Horde i Alliance onda bi trebalo da se uzivis u taj svet,jer ako ti igras WoW samo zbog WC sveta i instanci ,uzmi lepo obican pirat na kome ima kampanja pa cepaj kampanju tu "imas" instance i WC svet jos ne placas sate,pretplatu i lagano igras!PvP server je po meni najaca stvar jer zivis kao pravi svet,recmo da se sad zarati npr.SCG vs Russia ti bi setala znaci kroz ove dve zemlje odnosno teritorije samo zbog prirode jel? malo nelogicno ali ok,jer nebi mi bilo sve jedno oce li Mr.Rus da me kokne!Ja kad igram igru onda pokusam da se sto dublje uzivim u nju sto je i poenta igre koliko ja mislim !! [;)]

Link to comment
Share on other sites

Zasto je tuzno? Neki ljudi mnogo vise vole team PVE nego team PVP. Ja sa main charom nikad nisam usao u neki battleground, jer mi je mnogo zanimljivije da radim instance, tako da imam max 200 hk iz razoga sto playere ubijam samo kad moram. Ljudi se razlikuju, zato je bezveze da kazes da je tuzno zato sto on ima samo 83 hk.

Pozdrav!

pozdrav i tebi... zajebo sam se sto nisam stavio smajli u taj post valjda bi drugacije svatili.. jbg problem u ovim forumima je sto neki post nedocarava ni izbliza ono sto ja kazem i mislim kad smo face to face..

i meni je jako tuzno kada na pitanje koje sam postavila i na celu pricu koju sam napisala dolazi lik sa pitajem "a vi kako te?"

ne igram pvp jer sam igricu pocela da igram zbog endgame, ne pvp-ija - cak sam, gle gle!! na PvE serveru iz istog razloga, prosto vise volim da uzivam u warcraft svetu nego da besomucno gankujem igrace druge frakcije ili whineujem na blizz forumima NERF NERF (razlog zbog cega mi se smucilo i igranje TFTa)... da ne kazem nista da mojem senzibilitetu ne prija agresivnost PVPija (zensko sam na kraju krajeva)

znaci ako nemas sta da dodas i nemas svoju pricu u vezi sa MC, pls otvori novi thread pa izrazavaj svoje zaljenje do mile volje

ono GL HF u pvp

aj ono... zdravko, jednu malecnu recenicu sam napisao a ti odma "a vi kako te", idi upucaj se u venu i relax... sad bi komentarisao i taj tvoj carebear pogled na wow ali necu nego cu iskuliram i reci hf in whateva u do...

Link to comment
Share on other sites

VIDEOZ !!!

ROFL :) :)

Kad smo kod end - gamea, mi smo kod ragnarosa mesec dana vec, zadnja 2 puta su bili ozbiljni pokusaji, 12% best try. Sutra ide finalni pokusaj, svi smo full spremni(potioni, fr gear etc). Jedino mi bedak sto ga juce ubi druga guilda koja nije ni radila MC kad smo mi bili na sredini...Jebiga brzo napredovali :)

Al jedva cekam BWL bas malopre gledao film kod zadnjeg bossa, bruka kako izgleda fight(doduse brz whipe ;) )

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ja imam sasvm drugacije razmisljanje ,a to je ako je vec WoW jedan svet u kome zive Horde i Alliance onda bi trebalo da se uzivis u taj svet,jer ako ti igras WoW samo zbog WC sveta i instanci ,uzmi lepo obican pirat na kome ima kampanja pa cepaj kampanju tu "imas" instance i WC svet  jos ne placas sate,pretplatu i lagano igras!PvP server je po meni najaca stvar jer zivis kao pravi svet,recmo da se sad zarati  npr.SCG vs Russia ti bi setala znaci kroz ove dve zemlje odnosno teritorije samo zbog prirode jel? malo nelogicno ali ok,jer nebi mi bilo sve jedno oce li Mr.Rus da me kokne!Ja kad igram igru onda pokusam da se sto dublje uzivim u nju sto je i poenta igre koliko ja mislim !! [;)]

Vidis, ta podebljana rechenica je upravo ono kljucno, svako ima neko svoje misljenje [:)] Meni pvp nije ni 5% ove igrice, dok je tebi sve...ne vredi uopste raspravljati na ovu temu jer su ,kao sto rekoh, ljudi razlichiti.

Link to comment
Share on other sites

hm pa i ja uzivam u svetu inace ne bih igrao ali jednostavno mi nije jasno da igra neko na pvp serveru i mase pripadnicima suprotne frakcije umesto da odmere snage i skill.Po meni je pvp mnogo vise profi jer moras da bildujes lika koji ce moci da prezivi i u pvp i da bude koristan za pve.Naravno ima pvp i svoje lose strane na pr. kada te konstantno gankuju dok radis queastove ili te cekaju da ostanes na malo hp posle duela pa te ubiju s ledja itd.Jbg ne kazem da me ovo ne nervira ali odabrao sam takav server i prilagodjujem se okolini po potrebi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...