Jump to content

Shta je najromantichnija stvar koju ste uradili?


Guest

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U ... a mozhete u isto vreme da napravite svadbu i onda podelite troskove, posto nisu svadbe jeftine ovih dana ... super fora! Pa da se veselimo. Specijalno za boleta ide "Moja mala nema mane" u secanje na DOTA dane koji su iza nas i koju su pred nama. Lupiju sa druge strane mozhe "Kupi mi majko top".

Link to comment
Share on other sites

U ... a mozhete u isto vreme da napravite svadbu i onda podelite troskove, posto nisu svadbe jeftine ovih dana ... super fora! Pa da se veselimo. Specijalno za boleta ide "Moja mala nema mane" u secanje na DOTA dane koji su iza nas i koju su pred nama. Lupiju sa druge strane mozhe "Kupi mi majko top".

a bole moze i da peva, ili da barem baca rime na njihovoj svadbi. To ce da ustedi barem 2000 evra koliko, minimalno, kosta svadbarski orkestar sa pevachem

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

A sad ozbiljno...

Mislim da sa vecinom devojaka se ne isplati biti romantican, jer iz toga

mozes da izadjes samo kao pokorni rob. Iz zivotnog iskustva odgovorno

tvrdim da su muskarci daleko romanticniji od zena i da se zato ponasamo kao budale ponekad.

Ajd neka mi neko kaze kad ga je zadnji put neka riba odusevila necim, kao sto je prelazak 25km radi ostavljanja pesme, organizovanja perfektne vecere, .. itd...

ma bilo cega za sta je potreban trud veci od sirenja noga u krevetu!?

Link to comment
Share on other sites

Nashe zene jednostavno nisu dobro vaspitane - da li mozete da predstavite moje "OMG lice" kada su mi za prvi rodjendan koji sam slavio u Moskvi sve zene iz firme poklonile cvece ili bombonjere [:0]

Inache zena mi obavezno za svaki rodjendan i godishnjicu braka pokloni neshto shto mi zaista treba, stalno izlazimo na vecheru u razne romantic restoranchice i obavezno bioskop bar 2 puta mesechno (ako ima shta da se gleda, naravno).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

say no more

/me pakuje kofere

ma nase zene su razmazene, nevaspitane, neobrazovane krave, to se odavno zna. Dao im onaj gore da su lepe, i....i to je otprilike sve sto im je uglavnoom dao. E da, nekim je dao i da su uobrazene :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ako su sve iste. sto ne uzmemo jednu? sto nam treba uvek vise? ;>.

enivejz. slazem se da su ribe razmazene. arogantne. posebno ako im dajes do znanja da ti je stalo.

al. ima i druga strana medalje ;>.

nisam rekao sve, samo oko 75% :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...