Jump to content

Shta je najromantichnija stvar koju ste uradili?


Guest

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisao iskreno pismo devojci jedno mesec dana od pochetka zabavljanja. Zatim zajednichko kupanje u kadi kada je jedino svetlo mirishljava sveca. Ostavio sam joj jedanput 3 ruze na krevetu. Za godinu i osam meseci veze to bash i nije puno romantike mada je to jedina devojka koja je zasluzila da dobije svu mogucu paznju od mene. Pre nje nisam bio nikad romantichan:)

Osecam da ce sad neko da kaze "Nezno sam je jebo, padala je kisha, svirao je Beri Vajt i bilo je veoma romantichno" [:D]

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Hmm najromantichnije? Kao prvo provereno:

Kupio veliki buket cveca, vazu koja je bila u tonu buketa, napravio vecheru, postavio svece svuda po stanu, pustio Cafe Del Mar u 5 channel stereo zvuku sa Landscape DVD-om na TV-u. Vechera servirana, buket na komodi u novoj vazi, sa bombonjerom i plishanim pingvinom u fraku. Da li treba da napomenem da do vechere nismo doshli kada je doshla gajbi [:D]

A najromantichniji momenat je kada smo bili u nekoj ruskoj vukojebini i gledali Mlechni put - zakon!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Uletela su mi jednom 2 slepa misha u stan i krenula da kruze oko lustera... igrom slucaja, nisam uspeo da ih isteram nego sam ubio oba :(( Jednog sam preparirao i poklonio ga devojci... Sta mogu kad se pali na gustere, slepe miseve, zmije...

A sto se tice romanticne neke situacije... mozda bih izdvojio kalemegdan pre jedno mesec dana, za vreme onih pljuskova... znaci.. pljusak, mi se jebemo na sred kalemegdana na klupi, nigde zive duse.. za 30 sekundi smo bili mokri ko iz bazena.... ali bilo je kul.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

prvo cega sam se setio - koncert Balasevica pa vecera sa morskim specijalitetima u Langustu.kostalo me je boga oca. Sada to ne bih ponovio jer ne mogu da udjem u isto odelo... DA sam imao josh kesa, antiklimaks veceri ne bi bila voznja kecom...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ne mogu da se setim... nebitno.

Hteo sam samo da kazem sta sam video u Baru pre par godina i to je tako stajalo jako dugo. Neznam dal' su sklonili, nisam bio dugo...

Naime, na tribinama stadiona Mornar u Baru ( postoji samo jedna tribina i to su kao neke stepenice, samo mnogo shiroke, duz celog stadiona, a ima ih 10-15... ) celom duzinom je ispisanao "Biljana volim te". Nisam siguran za ime, ali znam da je ispisano celom duzinom i da to ne moze da se primeti kad se sedi, ali kad se odaljite lepo se vidi shta pishe. Ono, nije losh fazon :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...