Jump to content

The road to stormwind


FoxB

Recommended Posts

Dakle igram wow iz igraone sa ortacima, i nas dvojica (nightelfovi) hocemo da dodjemo do naseg treceg ortaka koji je human lociran u stormwindu. Ja i ortak sad ocemo da dodjemo kod njega u stormwind ali posto smo prilicno novi ne znamo kojim putem. Prvo smo mislili da nece biti veliki problem pa smo pokusali da nadjemo neki put sami od sebe. Kako taj plan nije uspeo ja sam poceo da gledam na sajtovima za wow, mape kalimdora i east continent, i blize mape nekih regiona. I jedini prokleti put koji sam ja uspeo da nadjem vodi kroz ashenvale, preko barrensa, stranglelhorn valea, i na kraju westfalla .

Problem sa ovim putem je to sto za ahenvale pise da je za levele 20-30, barrens je izmedju orkova, trolova, i taurena, transport izmedju barrensa i stranglelhorn valea je kontrolisan od strane goblina a sam stranglelhorn valea je za levele 30-45. Ja sam level 18 a moji ortaci su level 11 i 6. I ja iskreno sumnjam da mozemo da prodjemo preko ovog puta zivi [xx(] .

Ljudi pomagajte, jel ima neki drugi, laksi , kraci put do stormwinda??? Jel moze nekako iz wetlandsa da se dodje do tamo? Mi smo trenutno locirani u darkshoru...

Help! [|)]

Link to comment
Share on other sites

nenene imate brod u auberdineu koji vas vodi na drugi kontinent putajte jednog NPC ja i on ce vam reci koji je ( dali gornji ili donji dok ) , i odatle idete u watlands pratite pu tna istok koji skrece posle duzeg vremena na jug i onda krviuda i ulazite u loch modan onda na zapad idete putem i na kraju samog puta je iron forge , kada ste u iron forgeu raspitajte se tj pitajte NPCjeve uzmete train ( oni ce vam pokazati gde je zeleznichka stanica na mapi ) i eto u stormwindu ste ...

umoran sam tako da nisam bash lepo objasnio ... ali to vam je jedini i najbolji put :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Storm sve si super rekao :) Samo ja da prvi put igram ne bi te nista razumeo :)))

road to sw:

Polaznica: darkshore, auberdine

1. Uzmite brod sa leve strane doka koji vodi u Menthill Harbor

2. Krenite putem vam Menthilla i nigde ne skrecite samo pravo

3. Na dnu mape, jugoistoku treba da dodjete do mesta po imenu Dun Algaz

4. Naravno kroz to prodjite, ali znajte da cete zaginuti par puta zbog aggro-a koji pravite

5. Jednom kada prodjete kapiju samo tucite tim putem

6. Loch Modan :) znaci na dobrom ste putu, samo picite pravo i prvo skretanje desno uzmite

7. Ulazite u podrucje gde se nalazi Ironforge,samo picite pravo jedno 3-4 minuta

8. Sa desne strane uz ogromnu planinu uci cete u IF

9. U podrucju grada nazvanom "Thinker Town" postoji portal za Depprun Tram koji ce vas odvesti u SW

10. Kada izadjete iz voza,ponovo prodjite kroz portal

11. U Stormwindu ste - dobrodosli :)

Destinacija - SW

Prosecno vreme putovanja: 40-ak minuta

P.S. Ljudi ne zaboravite da kod flight mastera uzmete path! Da ne bi svaki put pesacili. Znaci uzimajte u Menthillu [pored dokova], Loch Modan [na vrhu grada sa desne strane], IronForge-u [Great Forge], StormWind [Trade District - leva strana]

Usluge RUR travel agency ce vas kostati sve sa popustom 9golda 99silvera 99coppera :) Navedeni iznos mail-ujte na: Soulless na serveru Haumarush :]

Link to comment
Share on other sites

E svasta, gledao sam mape i Wetlandsa i Loch Modana a nisam mogao da provalim da ima prolaz izmedju njih [:I]

A sad bash pogledah mape i nasao sam taj prolaz dun algaz, ali je na mapi obelezen kao obicna pecina tako da nisam ni obracao paznju na njega [:p]

U svakom slucaju ovo je sjajno, i u odnosu na onaj put koji sam ja jedva nasao izgleda sjajno i moguce [:D]

Thanks Storm & Fillerco

PS: RUR travel agency ce dobiti isplatu kad stignemo do levela 60 (ili ti na srpskom: kad se na vrbi rodi grozdje [;)] )

Link to comment
Share on other sites

Pa meni su warloci glavni vid tranporta...vazi sto cu da pesacim..ako sam MNOOOOGO lenj u stvarnosti pa mogu i u igrici [:D] e da warlock treba da je 20+ lvl...vidi da navatas ove jace zato sto ce te uglavnom summonovati za dz ali su isto tako cesto zauzeti [;)] A ako nahvatas ove nize za dz...add to friends odma..zahvalis se punoo i ponudis mu pomoc...tako steknes nekoliko prijatelja i posle imas svoj travel agency..ne treba ti rurov [:D]

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Pa meni su warloci glavni vid tranporta...vazi sto cu da pesacim..ako sam MNOOOOGO lenj u stvarnosti pa mogu i u igrici  [:D] e da warlock treba da je 20+ lvl...vidi da navatas ove jace zato sto ce te uglavnom summonovati za dz ali su isto tako cesto zauzeti  [;)]  A ako nahvatas ove nize za dz...add to friends odma..zahvalis se punoo i ponudis mu pomoc...tako steknes nekoliko prijatelja i posle imas svoj travel agency..ne treba ti rurov  [:D]

Isqsno [:)]

.

Link to comment
Share on other sites

A ako nahvatas ove nize za dz...add to friends odma..zahvalis se punoo i ponudis mu pomoc...tako steknes nekoliko prijatelja i posle imas svoj travel agency..ne treba ti rurov  [:D]

Pa kapiram da ljudi smaraju...ali ja sam svakom locku koji me summonovo za dz(imam njih 4 u friends i svi smo tu negde isti level)dostupan za pomoc kad god sam online.Retko cimam nekog osim ovih 4 bas zato sto znam da lockove smara to silno summonovanje [:D]

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

pa ako ces da cimas ljude za summon, mozes prvo da proveris sa /who dok si u darkshore-u da li ima neki mage >> 40 LVL (moze da se desi ako ide u BG) pa ga zamolis / platis da ti otvori portal do SW :))

ako si human/dwarf/gnome koji hoce da juri rep sa elfovima, ovo je najsigurniji nacin da stignes do darnasuss-a: odes u mage quarter u SW, platis mage-u >>> 50 lvl da ti otvori portal do darnasussa... et voila:)

wickEdGirl

Link to comment
Share on other sites

E vidis to ne bi bilo lose :) 20 igraca kreira warlocka i to da predje preko 20-og levela i rasporedi se skoro svuda po mapi :) tj na 20 najaktuelnijih mesta. :))

Skupi po 100 shardova i summon! Vec vidim buducnost u tome - RUR summon agency - on every part of the world in just blink ofthe eye :)

IF summoning - 30s

Darnassus - 50s

SW - 30s

Booty Bay - 32s

South Shore - 15s

a za ostalo cemo se dogovoriti :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...