Jump to content

Coca cola 85din or 95din!?


Recommended Posts

da ali zerbah to nema u zemlji srbiji da se qpi ili ako ima nema na dovoljnom broju mesta da bi se navikao na to :-P tako da coca ili pepsi se sve svodi :( sinalco i guaranu ne uzimam u obzir jer su guaranu sjebali a sinalco nikad nije ni dolazio u obzir :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam da nema za sada, ali bice - Lipton je marka Pepsija, tako da ce ga skoro profurati i na nashe trzishte. Shto se tiche Nestea, on je po meni bolji od Liptona (ako nishta drugo bar zbog toga shto ne sadrzi konzervante) i nadam se da ce njega takodje biti u Srbiji.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

super idem tamo da kupim paket i ustedim 60 dinara :)

A sa tih 60 dinara ces taman platis bas to tamo i nazad :)

Samo mi nije jasno kako koca moze da ima istu cenu kao i dve litre piva..nekako mi ne idu u istu cenovnu kategoriju..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ali po meni nista od tih pica nije dobro, posebno ta Koca iz plastike, ne valja to piti u velikim

kolicinama.

2.93 Na(natrijuma) u krvi. Stalno mi se spavalo,nijie mi jebeno bilo dobro, a onda je cale preuzeo stvar u svoj ruke. Otisao sam kod njega u bolnicu vadili mi krv, onda su ustanovili da imam toliko natrijuma, a ako imate 3 onda vam se stvara kamen u bubregu. Onda mi je zaranjena koka-kola da je pijem mesec dana uzimao sam kalijum i kalcijum u ampulama. ih kako je to gadno i vadjena mi je krv radi analize.

Ali Koca je koca.

Opet bi sve to radio samo nju da pijem!!!

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...