Jump to content

Gea (ili Gaea) Teorija


Dz

Recommended Posts

da je zemlja zivi organizam nije

al da mi jesmo paraziti jesmo 100% i ne samo mi vec sve zivo

ali ako pogledamo kosmos kao jedan veliki organizam a onda pogledas zemlju cini ti se kao da je zarazena nekakvim virusom i da polako umire a mi kao i svaki dobar visrus pokusavamo da zarazimo i ostale celije tipa mesec mars itd itd. pitanje je koliko cemo biti uspesni ;)

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Zasto da ne.Vrlo je lako zamislivo.Poznato je da zemlju ima geomagnetsko polje

a da jezgro zemlje zraci elektromagnetno polje.A da verovatno ima jos vishe polja

i chestica koje chine to polje a da nisu josh otkrivene.

A u dubokoj unutrasnjosti zemlje kora se sastoji od raznih supstanci koji mogu biti

nosioci informacija.I ako ta strujanja cestica prolaze kroz njih mogu da upisuju razne informacije..To bi bio kao neki mozak planete.E sad ako ima mozak moze

svrstati medju ziva bica.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

mi smo jos uvek veoma mali organizmi i kao sto kaze dule sve je to way way van granica naseg poimanja, mislim na svemir, beskraj, vreme i takve stvari

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...