Jump to content

Da li biste bili sa extra zgodnom romkinjom?


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato shto je zanimljivo kako svi pomisle da su prljavi itd ... Jbt topic je "Da li biste bili sa extra zgodnom romkinjom?" - pa valjda se podrazumeva ti se dopada onda ... shto znachi da je onda jedini problem nacionalnost ... a kome to smeta mozhe da se shutne u glavu ;] ... eto zato mislim da je glup topic.

Link to comment
Share on other sites

zato shto je zanimljivo kako svi pomisle da su prljavi itd ... Jbt topic je "Da li biste bili sa extra zgodnom romkinjom?" - pa valjda se podrazumeva ti se dopada onda ... shto znachi da je onda jedini problem nacionalnost ... a kome to smeta mozhe da se shutne u glavu ;] ... eto zato mislim da je glup topic.

Word.

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice ako mi se devojka svidi i ako je u glavi ok, ne bih imao nikakvu frku da sa njom budem.

Okolina bi me malo cudno gledala, roditelji isto, ali nadam se da bi se ona pokazala kao ok covek, tako da bi me shvatili. Bar se nadam ...

To se postavlja pitanje, da li bi vasa okolina prihvatila i da ste sa nekom kineskinjom, ili crnkinjom. Ne mislim time ortake koji bi rekli "uuuuu bato deljes crnkinju, ti si nas idol !!11" nego rodbinu i vama blizke ljude, koji bi mogli da predju preko cinjenice da jednog dana na primer imate dete sa japankom, i da im je unuk/brat/uateva "koso-ok" :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ah, ali to nije u potpunosti predrasuda. Predrasuda je kad rasudjujes o necemu bez prethodnog iskustva ukoliko se ne varam. Rasudjivanje se vrsi na osnovu iskustva, dakle, imao je iskustva sa cigankama koje smrde.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

idealna prilika da prosirim rasnu netrpeljivost na forumu bwaahahaha

elem ovako nema sanse da bi ganci girl vodao po gradu a kamoli je upoznao sa mojima znaci nema sile! ( pa makar izgledala kao haliberi ili bijonse )

end.

da dodao bi samo jos jedno neznam zasto svi mislie da ganci smrde? ja ih ne volim ( ne mrzim ih samo ih ne volim ) ali stvarno ono malo gancija sto sam upoznao ni jedan nije smrdeo.

Edited by Nykolla
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice ako mi se devojka svidi i ako je u glavi ok, ne bih imao nikakvu frku da sa njom budem.

Okolina bi me malo cudno gledala, roditelji isto, ali nadam se da bi se ona pokazala kao ok covek, tako da bi me shvatili. Bar se nadam ...

To se postavlja pitanje, da li bi vasa okolina prihvatila i da ste sa nekom kineskinjom, ili crnkinjom. Ne mislim time ortake koji bi rekli "uuuuu bato deljes crnkinju, ti si nas idol !!11" nego rodbinu i vama blizke ljude, koji bi mogli da predju preko cinjenice da jednog dana na primer imate dete sa japankom, i da im je unuk/brat/uateva "koso-ok" :)

Ako ti se devojka svidja, ili je chakshtavishe volish... ma mogu samo da ti se sagnu svi koji imaju neshto protiv vas/nje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...