Jump to content

WCG Beogradske Quali + Grupe u nedelju


Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Treba da budesh srecan shto nisi upoznao Fatu :))

]Budi srecan sto nisi :)

znaci uzeli ste mi post iz usta :))))

Pih, shta ti je kad ne pogledash forum 1h...propushtash ovakve penale [:)]. Realno, Fata postaje ziva legenda nasheg warcrafta. Shto se tiche Wolfyja, moja greshka, mislio sam da je proshao.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Znam da je Zerox bulja trebao da ispadne, izgubio je od Vladice(koji je nabio sve u grupi naravno), i od nekog buljasha, ali na njegovu srecu je taj buljash izgubio od nekog 3. buljasha, pa su igrali razigravanje, a tu ne znam shta je bilo, otishao sam da jedem, a posle gajbi na kunt.

matori nije buljash veruj mi... izgubio je od orca... sta mislis na kojoj mapi???

a sa vladom je igrao LT... jel moglo gore?

od rodjenog burazera je bolji duplo (ice^adrian)... inace lik je prvi u svojoj grupi (ispred ghost-a)... ovo im je prvi turnir tako da ces imati jacu konkurenciju za koji mesec...

i da... kada sam ga pitao zasto je ispao rekao je: sam sam kriv... lose sam odigrao echo... znaci samokritican, dobro poznaje sustinu igre, brzo uci...

poenta: dodji u ice klan da se druzimo sa gosuom :)) imamo i gajbu na kojoj igramo svaki dan (tj. igraju ja sam tamo kao maskota :) )

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

sorry za treci post u nizu... procitah celo napusavanje... ako je doktor onaj na koga mislim... svi cete najebati... ^^

ne on se ne lozi na warcraft... micro mu nije u krvi... ljudi ga obicno oslovljavaju sa macro :))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Sarmo, gde si ti bio do 13 sati? Jesi bio uopshte u SC-u tad, poshto sam ja samo odigrao moje i zapalio...

dosao sam oko 5 pm imao sam da zavrsim neki posao sa stricem... a posle toga se zna igrao sam najbolju poteznu strategiju svih vremena (da je znao da cu ga urnisati ne bi me toliko terao da igram) :)

ne nije to sto mislis... zaboravio si na sah :))

sutra dolazim oko 1-2 pm... valjda neces toliko brzo da deres... pa da se vidimo ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

matori nije buljash veruj mi... izgubio je od orca... sta mislis na kojoj mapi???

a sa vladom je igrao LT... jel moglo gore?

od rodjenog burazera je bolji duplo (ice^adrian)... inace lik je prvi u svojoj grupi (ispred ghost-a)... ovo im je prvi turnir tako da ces imati jacu konkurenciju za koji mesec...

i da... kada sam ga pitao zasto je ispao rekao je: sam sam kriv... lose sam odigrao echo... znaci samokritican, dobro poznaje sustinu igre, brzo uci...

poenta: dodji u ice klan da se druzimo sa gosuom :)) imamo i gajbu na kojoj igramo svaki dan (tj. igraju ja sam tamo kao maskota :) )

Pa jel sam pro il' nisam :p

Link to comment
Share on other sites

Da razjasnim tu zabunu oko 2-ge grupe. Na kraju igranja ja ,Ice^Slash i Zerox imali smo identican score. Ja sam puko od Zeroxa, a on od Slash-a. Onda je Zerox dobio Slasha igrajuci imba elfom, pa onda i mene (cl ownage - zeroxe abuseru :) i tako zasluzeno uzeo 2-go mesto iza Vladice...

Inache sve pohvale za WCG, osmi F-ica koji su bili uzas, tako da sam heroje morao da trazim mishem (a imba vladica nije mogao da se snadje svoje da izvlaci :))

Edited by LightQ

warcraft3.jpg

arsenal2mv.jpg

daemon3mo.gif

Link to comment
Share on other sites

samo jedno pitanje...

ovaj lik sto je igrao pod nickom "Android"

da nije to onaj mali, sto je Tjirin (sa Junka) mladji brat???

Imao je slican nick tamo na forumu...

Samo pitam...

Nije, pitao sam ga. Ja danas nosim svoju tastaturu, koja se raspada, ali ima normalne dugmice bar.

Link to comment
Share on other sites

i ja nosim sviju tastaturu...tj mislim da ce svako da ponese danas svoju tastaturu :)..meni se malo space raspada ali radi nekako ^^

samo ti iscupaj slovo Q... nemoj da dajes ljudima free win-ove bez potrebe... ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

^^ha unapred su se osigurali :))))))))))

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

samo ti iscupaj slovo Q... nemoj da dajes ljudima free win-ove bez potrebe... ^^

jbg...kasno si rekao nisam iscupao "Q" ....i onako nisam ni gradio bista :)

sarmani izduvao sam na wcgu... zadnje mesto smo ja niki lik i green sa skorom 1:4,a prvi su pwent voodoman i duke sa 4:1 i oni igraju razigravanje,tako da cemo videti koja ce dvojca proci.

Link to comment
Share on other sites

Hehe milane sta bi ?

pa i wolfy je imao bolji scor (cak i ristu dobio) :)

pa znas kako....ne leze mi mirrori,vs orca sabijam,green je igrao lost temple i uzeo je humana,iiiii lame-ovao je sa 6-8 kulica na expu i oko 5-8 u bazi,nisam siguran koliko tacno..odvalio me voodooman,i protiv dukea je bila ne bitna za mene i puko sam naravno,vise srece i skilla drugi put!^^

hm.sto se tice wolfy-ja pitaj ga ko je bolj?ja cu pristati odmah da odigram protiv njega...uvek..a i u grupi sam ga sabio bio je 3. ali je usao u kvalifikacije danas jer mu je ustupio mesto Imm0rta_L ....tako ja sam "sabio" ghosta u grupi a bio je elf...da je bio hum verovatno bi ja izduvao..a wolfy je izduvao i od mene i ghosta...i tu se vidi ko je bolji,jel tako?

Link to comment
Share on other sites

Hehe milane sta bi ?

pa i wolfy je imao bolji scor (cak i ristu dobio) :)

...i jos nesto za wolfy-ja.. wolfy je moj dobar drug :) ..i nemojte pogresno sa shvatite ovaj prosli post wolfy..naravno da mene wolf moze da odere ne i da moze nego me je vec i drao :) .. toliko sam danas ispizdeo zbog kulica na lostu vs green da sam hteo da promenim rasu :D

Link to comment
Share on other sites

Milane ko je bre reko da je wolfy bolji od tebe (nisam reko ni da nije)

Nisam ni bio danas tako da neam pojma kako si igro.

Ali pricas da su te izbacili na lame a i ti na neki slican nacin izbacio wolfyija ali ipak GJ sto si bio prvi u grupi ispred ghosta :) (presonal grivara )

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...