Jump to content

WCG Beogradske Quali + Grupe u nedelju


Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj pulen AdriaN je, za prvo pojavljivanje na turniru, osvetlao obraz, iako je imao 1-4 drugi dan (platio je danak neiskustvu). Ja sve pare stavljam da je dechko buduci shampion, pa vi vidite shta cete.

Wolfy je, takodje kao moj buduci pulen, upao kao laki luzer umesto imortala i imao 2-3, ali je dobio ristu sa imba blejdom na echo-u. Malo li je, iako rista ochigledno nije u formi.

Najvishe me je odushevio ghost, dechko igra nejlepshi, naludji i najkreativniji vorkraft, nadam se da ce i da osvoji ako se ne bude previshe zajebavao (teshko).

Hajli, ajde lagano da dash rezultate cele te grupe gde su bili Slash, vladica, LightQ, bleedoh, zerox i taj shadowqrac, pa lepo da vidimo da li je nameshtaljka ili nije. Ako greshim javno cu da ti se izvinim(izvinem-dublet).

I nazovi me josh jednom idiotom, pa cemo da razigramo jedan-na-jedan arenu. Uzivo, samo ti i ja.

Link to comment
Share on other sites

Moj pulen AdriaN je, za prvo pojavljivanje na turniru, osvetlao obraz, iako je imao 1-4 drugi dan (platio je danak neiskustvu). Ja sve pare stavljam da je dechko buduci shampion, pa vi vidite shta cete.

Wolfy je, takodje kao moj buduci pulen, upao kao laki luzer umesto imortala i imao 2-3, ali je dobio ristu sa imba blejdom na echo-u. Malo li je, iako rista ochigledno nije u formi.

Najvishe me je odushevio ghost, dechko igra nejlepshi, naludji i najkreativniji vorkraft, nadam se da ce i da osvoji ako se ne bude previshe zajebavao (teshko).

Hajli, ajde lagano da dash rezultate cele te grupe gde su bili Slash, vladica, LightQ, bleedoh, zerox i taj shadowqrac, pa lepo da vidimo da li je nameshtaljka ili nije. Ako greshim javno cu da ti se izvinim(izvinem-dublet).

I nazovi me josh jednom idiotom, pa cemo da razigramo jedan-na-jedan arenu. Uzivo, samo ti i ja.

I kolo (Twisted Meadows)

Vladoica vs. Light.Q

1:0

bleedoh vs Zerox

0:1

Ice Slash vs. ShadowStalker

1:0

II kolo (Turtle Rock)

Vladoica vs. ShadowStalker

0:1

LightQ vs. Zerox

0:1

bleedoh vs. Ice Slash

0:1

III kolo (Lost Temple)

Vladoica vs Ice Slash

1:0

Zerox vs. ShadowStalker

1:0

LightQ vs. bleedoh

1:0

IV kolo (Echo Isle)

Vladoica vs. Zerox

1:0

bleedoh vs. ShadowStalker

1:0

LightQ vs. Ice Slash

1:0

V kolo (Gnoll Wood)

Vladoica vs. bleedoh

1:0

LightQ vs. ShadowStalker

1:0

Zerox vs. Ice Slash

0:1

Evo ti rezovi.Kao sto vidis ja LightQ i Slash imamo po 3-2 nakon cega se igra doigravanje jer je svako od nas dobio nekoga u tom krugu od 3 igraca.U doigravanju sam dobio i slasha i lightq-a i prosao dalje.Ne znam sta ti tu nije jasno.Bunis se oko tog freewina koji ne znaci nista.Da je Vlad dobio imao bi 5-0 a ovaj lik 0-5,a u suprotnom Vlad 4-1 ovaj 1-4,isti k***c...Tako da vidis da ovo sto pricas nema veze sa mozgom.I nemoj da se siris preko foruma jer je dobro poznato da takvi likovi nikad to ne kazu nekome u lice,sto si mogao da uradis danas(juce)na WCGu.Nadam se da ti je ovo sve sada jasnije i da kapiras da nije namestaljka.Ako ti jos nesto nije jasno slobodno pitaj da cu vrlo rado da ti odgovorim.Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

I kolo (Twisted Meadows)

Vladoica vs. Light.Q

1:0

bleedoh vs Zerox

0:1

Ice Slash vs. ShadowStalker

1:0

II kolo (Turtle Rock)

Vladoica vs. ShadowStalker

0:1

LightQ vs. Zerox

0:1

bleedoh vs. Ice Slash

0:1

III kolo (Lost Temple)

Vladoica vs Ice Slash

1:0

Zerox vs. ShadowStalker

1:0

LightQ vs. bleedoh

1:0

IV kolo (Echo Isle)

Vladoica vs. Zerox

1:0

bleedoh vs. ShadowStalker

1:0

LightQ vs. Ice Slash

1:0

V kolo (Gnoll Wood)

Vladoica vs. bleedoh

1:0

LightQ vs. ShadowStalker

1:0

Zerox vs. Ice Slash

0:1

Evo ti rezovi.Kao sto vidis ja LightQ i Slash imamo po 3-2 nakon cega se igra doigravanje jer je svako od nas dobio nekoga u tom krugu od 3 igraca.U doigravanju sam dobio i slasha i lightq-a i prosao dalje.Ne znam sta ti tu nije jasno.Bunis se oko tog freewina koji ne znaci nista.Da je Vlad dobio imao bi 5-0 a ovaj lik 0-5,a u suprotnom Vlad 4-1 ovaj 1-4,isti k***c...Tako da vidis da ovo sto pricas nema veze sa mozgom.I nemoj da se siris preko foruma jer je dobro poznato da takvi likovi nikad to ne kazu nekome u lice,sto si mogao da uradis danas(juce)na WCGu.Nadam se da ti je ovo sve sada jasnije i da kapiras da nije namestaljka.Ako ti jos nesto nije jasno slobodno pitaj da cu vrlo rado da ti odgovorim.Pozdrav!

[ice^slash] ne kazemo da je namestaljka ,samo procitaj stranicu sa foruma:world cyber games-rezultati-wc3tft(subota)(procitaj postove)

Link to comment
Share on other sites

gde je izvinjenje?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tastature su ziv krsh za war3, barem dok se covek ne navikne na mali F1,2,3 kao i shift... Niko da pomene hostese, o majko mila, vise sam se tu namucio gledajuci ih nego sto sam prosao grupno takmicenje...

 

ee da si pre ovo postovao ...

ja i drugar sto smo prosli SU qualify smo dosli, videli i podelili free winove zbog jebenih tastatura ... nisam uoste razmisljao da ponesem tastaturu kontao sam ono e ovo je WCG scg nemogu biti loshe tastature ... i eto :p mislim tastature su dobre ali NE ZA IGRANJE !!! svaka cast onom sto je bio zaduzen za tastature porucujem mu da poslusa Slayer - i hate u

it's time to raise the Flag of Hate

Link to comment
Share on other sites

Necu da serem, nisam pro, ali mrzim i strashno se nerviram kad mi neshto ne radi kako sam navikao... kad sam seo i pocheo da igram prvi mech, kliknem na radnika, b+a za altar i shift pa klik na drvo, kad ono on krene da pravi altar pa se predomisli i krene na drvo... kliknuo sam na ctrl umesto na shift...

Bash sam poludeo bio u prvom mechu, hteo sam da ustanem i da odem kuci, jos zabranjeno pushenje, a ja pizdim... nego, nekako sam se smirio, ipak mi e igralo na kraju krajeva... i eto ostao sam, posle 3,4 mecha sam se malo navikao, ali kasno...

Da ne bude da samo serem... sve ostalo je bilo extra, nemam ama bash nikakvu primedbu na organizaciju i ostale komponente kompjutera.

Ustvari imam jednu, navikao sam na veci sto po igraonicama, pa onda okrenem tastaturu u koso, ovde nisam imao bash mesta za to pa mi je bilo malo nezgodno...

Link to comment
Share on other sites

LOL pa mogu si da pusis van sale A gde se igralo

Nisi valjda toliki gosu da mozes da igras i pusis ono opusteno

To sto su neki , ali bas samo neki pushili nije u redu... poshto se jasno vidi znak "zabranjeno pushenje" a i da sam mogao i hteo tu da pushim nisam imao vremena, prva 4 mecha sam odigrao za redom, tako da nisam imao ni 5 minuta pauze izmedju mecheva, tek sam na 5. mech malo chekao jer lik protiv koga sam trebao da igram je igrao neku malo duzu partiju u 4. rundi, pa sam nashao 10 minuta da izadjem ispred SC-a...

A shto bih bio gosu da bih pushio cigaru i igrao u isto vreme... umesto kliktanja i "spamovanja" rally pointima na pochetku partije, vishe volim da povuchem koji dim...

Link to comment
Share on other sites

gde je izvinjenje?

pa highl1 znas kako prvo procitaj sta je bleedoh napisao?...bleedoh je dobio lightq-a a ne izgubio kako pise i kako te nije sramoto da nesto tako na wcgu uradite...mislim organizacija je extra stvarno ali takav propust na war.u da uradite strasno PROVERI,NE BIH TE OPTUZIVAO DA NISAM U PRAVU!!!...razumes...jbg sledeci bilo koji tur ili wcg pazi kako pises rezultate i proveravaj stalno jer je stanje bilo ovako vladica 4:1 ice slash 3:2 zerox 3:2 (u medjusobnom je dobio slash zeroxa) lightQ 2:3 i ova 2 su zadnja nebitna oni su ispali kao sto je i trebao lightQ..a igrali su "RAZIGRAVANJE"

Link to comment
Share on other sites

ne bih da se mesam jer ono sto hocu da kazem nema veze sa wc3...

ali LOL, ti Mario kukas zbog pusenja... Ok svako ima pravo da se truje ako misli

da ima celicna pluca i da je cool zapaliti cigaru u drustvu "jer izgledas stariji" , "veca si faca" i sl.

ali ti kukas zato sto nisi imao vreme da pusis.... hahaha

bolje bi ti bilo da pocnes da razmisljas o tome da OSTAVIS pusenje, dok jos mozes

i dok si mlad, pa se nisi otrovao 100%...

ali dobro sad... ovo je Srbija (2. smo u evropi posle Turske , ili 3. posle Grcke - nisam siguran, po broju pusaca na 100 stanovnika)

:(

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

ne bih da se mesam jer ono sto hocu da kazem nema veze sa wc3...

ali LOL, ti Mario kukas zbog pusenja... Ok svako ima pravo da se truje ako misli

da ima celicna pluca i da je cool zapaliti cigaru u drustvu "jer izgledas stariji" , "veca si faca" i sl.

ali ti kukas zato sto nisi imao vreme da pusis.... hahaha

bolje bi ti bilo da pocnes da razmisljas o tome da OSTAVIS pusenje, dok jos mozes

i dok si mlad, pa se nisi otrovao 100%...

ali dobro sad... ovo je Srbija (2. smo u evropi posle Turske , ili 3. posle Grcke - nisam siguran, po broju pusaca na 100 stanovnika)

:(

Ma daj... ne pushim zato sto bih da ispadnem "faca..." Pushim vec skoro 6 godina, mozda je to bilo to u pochetku, ali sad to definitivno nije... i mrzi me da raspravljam o tome... Vec je bio ceo topic na drugom delu foruma...

Link to comment
Share on other sites

ja sam oduvek govorio bolje da pusis nego da si trudan... tako da te u potpunosti razumem... jos kad cepam wc3 i "popusim" paklu za 3h a dim nisam povukao :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Pushenje je smrt, bavite se Warcraftom!

hahaha,ono radi kondicije....hahaha

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

To sto su neki , ali bas samo neki pushili nije u redu... poshto se jasno vidi znak "zabranjeno pushenje" a i da sam mogao i hteo tu da pushim nisam imao vremena, prva 4 mecha sam odigrao za redom, tako da nisam imao ni 5 minuta pauze izmedju mecheva, tek sam na 5. mech malo chekao jer lik protiv koga sam trebao da igram je igrao neku malo duzu partiju u 4. rundi, pa sam nashao 10 minuta da izadjem ispred SC-a...

A shto bih bio gosu da bih pushio cigaru i igrao u isto vreme... umesto kliktanja i "spamovanja" rally pointima na pochetku partije, vishe volim da povuchem koji dim...

Hehe moj covek, i ja kad krenem partiju prvo cigarica, prvih pet minuta postavim gradjevine ghoul na scout i vozi...

Jedinu zamerku na celu organizaciju, imam na neke mentole koji su bili u staffu wcg organizacije i ono ja sedim pored vladice gledam ga dajem savete i ono u fazonu svi koj ne igraju iza linije ili cete biti izbaceni iz sale, mislim se u sebi ma popusite mi svi karu nisam klinac od 14 godina, da mi neki tamo freak mentol glumi ludilo, pogotovu sto sve ljude jako dobro znam i sad treba da cvrcim i stojim na 3 metra od kompa i kao gledam... mislim...

retired...

Link to comment
Share on other sites

light.q je sigurno imao 3-2 ko i ostali, imate repove pa overite, rezultate na net nisam stavljao ja, tako da je tu moguca greska, ali sam 100% siguran da su sva trojica imali 3-2. vi sad prichajte shta hocete, zabole me skroz.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

WCG je bio KEVA, moze da se zali ko god hoce na duzinu trajanja partija, cekanje izmedju njih, ali morate priznati da u tom intervalu cekanja ste mogli da odete po vashu 20-tu besplatnu koktu [:D] , ispushite cigaru u zabrenjenom delu i bacite ochi na lepe sponzorushe. Sve je bilo veoma lepo, em za igranje, posto klima nije bila na -20 kao prosle godine, em za gledanje, posto lozachi koji vole da sede iza glave nisu mogli da seru liku koji se znoji i pokushava da dobije partiju koja moze da mu promeni nesto u zivotu, ako nista drugo, raspolozenje. U kasnijim satima turnira je bilo veoma pusto, lozachi su zauzeli svoje pozicije igracima iza ledja i davali komentare, sto je opet bilo prijatno i davalo je nekakav prijateljski ambient. Dok su igraci upraznjavali shit talk [:D] , vecina posmatraca se smejala ili gledala zapanjeno, u sustini je bilo veoma prijatno, turnir je odrzao svoje obecanje i vladica je prestao da masuje kule, tako da su verovatno svi dobro spavali. [:D]

Mozda jedina zamerka je prema nagradama, posto nisu oborili rekord od prosle godine ali nisu ni odrzali taj nivo, ali opet , tu smo zbog nekog zezanja.

Svaka cast, sledece godine ce verovatno biti bolje, i nasa wc3 scena ce se poboljsati ako nashi organizatori opet steknu nekakvo interesovanje za pravljenje turnira, ali opet nije njihova krivica sto vlasnici igraona vishe nisu mladi i glupi [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

WCG je bio KEVA, moze da se zali ko god hoce na duzinu trajanja partija, cekanje izmedju njih, ali morate priznati da u tom intervalu cekanja ste mogli da odete po vashu 20-tu besplatnu koktu  [:D] , ispushite cigaru u zabrenjenom delu i bacite ochi na lepe sponzorushe. Sve je bilo veoma lepo, em za igranje, posto klima nije bila na -20 kao prosle godine, em za gledanje, posto lozachi koji vole da sede iza glave nisu mogli da seru liku koji se znoji i pokushava da dobije partiju koja moze da mu promeni nesto u zivotu, ako nista drugo, raspolozenje. U kasnijim satima turnira je bilo veoma pusto, lozachi su zauzeli svoje pozicije igracima iza ledja i davali komentare, sto je opet bilo prijatno i davalo je nekakav prijateljski ambient. Dok su igraci upraznjavali shit talk  [:D] , vecina posmatraca se smejala ili gledala zapanjeno, u sustini je bilo veoma prijatno, turnir je odrzao svoje obecanje i vladica je prestao da masuje kule, tako da su verovatno svi dobro spavali.  [:D]

Mozda jedina zamerka je prema nagradama, posto nisu oborili rekord od prosle godine ali nisu ni odrzali taj nivo, ali opet , tu smo zbog nekog zezanja.

Svaka cast, sledece godine ce verovatno biti bolje, i nasa wc3 scena ce se poboljsati ako nashi organizatori opet steknu nekakvo interesovanje za pravljenje turnira, ali opet nije njihova krivica sto vlasnici igraona vishe nisu mladi i glupi  [:D]

bravo ghoste!!!...tako je i ja se slazem sa tim sto si rekao....ma nek prica ko sta hoce WCG JE BIO KEVA!!!i nadam se da ce sledece god biti jos bolje!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...