Jump to content

WCG Beogradske Quali + Grupe u nedelju


Recommended Posts

Prvo objashnjenje sistema igranja:

Subota: Prvi dan se igraju "Beogradske kvalifikacije" gde je 48 takmicara rasporedjeno u 8 grupa po 6 takmicara. Svako sa svakim igra po jednu partiju (best of 1 - bo1) i prva dva iz grupe idu dalje, koji ce se kvalifikovati za veliko finale u nedelju. ( takodje - dodata je i mapa Gnoll Wood, kao shto je to ucinjeno i u Nemackoj, Svedskoj, Norveskoj i Francuskoj na WCG kvalifkacijama. Prve cetiri grupe se igraju u subotu od 10.30h, dok druge cetiri u subotu od 13.30h !

Nedelja:

U nedelju ce prvo igrati igraci iz unutrasnjosti. Zajedno sa proslogodisnjim WCG shampionom Ristom, njih ima 22, i oni ce obrazovati 4 grupe po 5 ili 6 igraca, gde ce opet igrati svako sa svakim po jednu partiju (bo1). Iz svake grupe prolaze po 2 takmicara. Ovaj deo turnira pocinje u nedelju od 10 casova.

Beogradskih 16 ce zajedno sa 8 iz unutrasnjosti obrazovati opet 4 grupe po 6 igraca, i opet ce svako sa svakim odigrati jednu partiju (bo1). Iz svake grupe prolaze po 2 takmicara, tako da cemo na kraju imati 8-oro takmicara, koji idu u finalni deo turnira, gde se igra winner/loser sistem. I u winner i loser delu se igra na 2 pobede (best of 3 - bo3), do samog finala, gde ce pobedniku winnera biti potrebne 2, a pobedniku loser kostura 3 partije za ukupnu pobedu.

BG Quali - link za grupe:

http://yu.worldcybergames.com/tur/wcg-wc3-bg.html

Link za prvu fazu u nedelju (igraci iz unutrashnjosti):

http://yu.worldcybergames.com/tur/wcg-finale1.html

VAZNO - Svi igraci moraju biti u SC u 09.30h i u nedelju i u subotu, nevezano kad igrate takodje kashnjenja bilo koje vrste se nece tolerisati, ako vas nema na vreme protivnik ce dobiti def win

Satnica

Subota:

Grupe A, B, C, D( BG Quali) - 10.30h

Grube E, F, G, H(BG Quali) - 13. 30h

posle zavrshetka BG qualija nishta se nece vishe igrati u Subotu

Nedelja:

Grupe A, B, C, D (igraci iz unutrashnjosti) - 10h

Grupe 1, 2, 3, 4 (finalnih 24 igraca - druga faza) - 13 h

Winner/loser eliminacija - 16h pocetak

Finale - TBA

To je sve, ako imate neko pitanje postujte na topicu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako ne :

Mr.BUtterfly =

http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp-pla...=Rholle.teh-m00

Duka :

http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp-pla...=internationale

a Bic :

http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp-pla...PlayerName=Stop

Imaju i jos neke smurfove ali ne daju da se zna...Nece ni replayeve da daju tt

haha carski post :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, zasto moramo da dodjemo u 9:30... jel bas obavezno, mislim ne zivim bas blizu Sava Centra, a moja grupa pochinje tek u 13:30... Shta da radim 4 sata po Sava Centru jbt... plus nameravam malo duze da ostanem budan u Petak, pa ce mi biti cim da se budim ujutru u 7:30 i da provedem ceo dan u Sava Centru...

Jel' moze nekako to da se promeni... Stvarno bi mi mnogo znachilo, prevelik mi je cim...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, zasto moramo da dodjemo u 9:30... jel bas obavezno, mislim ne zivim bas blizu Sava Centra, a moja grupa pochinje tek u 13:30... Shta da radim 4 sata po Sava Centru jbt... plus nameravam malo duze da ostanem budan u Petak, pa ce mi biti cim da se budim ujutru u 7:30 i da provedem ceo dan u Sava Centru...

Jel' moze nekako to da se promeni... Stvarno bi mi mnogo znachilo, prevelik mi je cim...

Brate kad se mora mora se...Nisi ti orga,a i 100% se nece promeniti to cak i da svi to traze.I ja sam bio zadnja grupa na ESWCu,i cekao sam od 8 do 16h pa jbga,pricaj zajebavas se neces blejati sam tamo...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, zasto moramo da dodjemo u 9:30... jel bas obavezno, mislim ne zivim bas blizu Sava Centra, a moja grupa pochinje tek u 13:30... Shta da radim 4 sata po Sava Centru jbt... plus nameravam malo duze da ostanem budan u Petak, pa ce mi biti cim da se budim ujutru u 7:30 i da provedem ceo dan u Sava Centru...

Jel' moze nekako to da se promeni... Stvarno bi mi mnogo znachilo, prevelik mi je cim...

Shta ja i vladica da kazemo za to shto dolazimo iz ns-a?, i moramo ostati 2 - 3 dana u bg-u... ja se nebunim shta cu raditi zato shto znam skim cu provoditi vreme, a ti ako mislis da se sam shetash po sava centru onda ne znam zashto stvarno dolazish na wcg.... A ima i ljudi koji su iz uzica ako se neveram etc.. oni moraju da krenu u 5 ujutru da bi dosli na jebeni wcg, tako da nemash pravo da se zalish ( nemoj misliti da imam neshto licno protiv tebe nego jednostavno nemash prava da se zalish )

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hmmm, zasto moramo da dodjemo u 9:30... jel bas obavezno, mislim ne zivim bas blizu Sava Centra, a moja grupa pochinje tek u 13:30... Shta da radim 4 sata po Sava Centru jbt... plus nameravam malo duze da ostanem budan u Petak, pa ce mi biti cim da se budim ujutru u 7:30 i da provedem ceo dan u Sava Centru...

Pa hajli je to... [:)]

Evo ga moj aka :D

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

rekoh vec jednom,pa da ponovim, koga nema u 9.30 nece igrati.. zao mi je, ali ja cu oba dana biti tamo od 7 i ostacu ceo dan, pa me niko ne pita nishta..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Znaci koliko su Domi i Green dali za $$ za ove grupe?... XD

nishta, green je bio 7-i, a domi 9-12 prosle godine, to su najbolje plasirani Beogradjani.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Fina mi je grupica, fato ima da te naguzim :)

Dobijash milku od mene ako ga naguzish, Fata ce da popizdi... [:D]

Znaci koliko su Domi i Green dali za $$ za ove grupe?... XD

Brate, Highl1 moj ortak...nego Highl1, ukusne one Milke?? Jesi pojeo obe kutije ili samo 1? Aj vidimo se sutra tamo, bice zezanje.

Link to comment
Share on other sites

Dobijash milku od mene ako ga naguzish, Fata ce da popizdi... [:D]

Brate, Highl1 moj ortak...nego Highl1, ukusne one Milke?? Jesi pojeo obe kutije ili samo 1? Aj vidimo se sutra tamo, bice zezanje.

Green je moj dobar drugar, i dobro peeeva, i samo da ne zabushava, bice dobar koncert na stadionu partizana :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...