Jump to content

Bijeljina - LIVE


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zna li neko koliko iznose kb-a ovi repovi posto se meni non-stop menja sa 6 na 7mb i kad skinem kaze greska?

Recite ako iko uspe da skine repove i da mu rade molim vas poz!!!

Pa verovatno je upload u pitanju ili neznam sta, evo ja vec deseti put pokusavam bas sam sada hteo da vidim sta je u pitanju posto je meni prvo pisalo 1 mb pa idem refresh pa doguram do 7 mb [:D] i evo bas sada skidam pise da je oko 6.5 udarim refresh 7.5 [?]

Link to comment
Share on other sites

ovako evo repova ovde sacekajte jedno 10ak minuta posle ovog posta i pocnite sa downloadom... posto je sada stigao do 35%...

...izdvojeni su repovi riste, sweet-a, green-a, crovax-a, sharky-a... vladoica nije izdvojen jer nije snimao svoje partije (posle grupa - ili ih ja nisam nasao) a vecina njegovih repova je u paketima kod gore navedenih igraca! Nadam se ako nista da su svi bili zadovoljni turnirom pa ono vidimo se doGodine :D

ps. cestitamo Risti na odbranjenoj tituli! :D

brate ajde vidi sredi taj link da moze da se skine,lepo poce skine nekih 2mb i onda server does not respond

btw:ako je neko ve downloadovo neka okaci...plz,toliko mi se gleda kako je greenu otpala bulja vs vlade

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

evo i mene :) sad sam ustao 18.00 je .... Bilo je stvarno cool mada smo posle 2-3 vec svi bili do jaja umorni a bus za bg u 6 ujutru i to ... tuga kakav je bio , vrat mi se ukocio .... svaka cast risti koji je pokazao da se vratio u formu , ali nije to josh onaj stari dobri rista :)) (tek ce da bude) , a za vladicu No comment

Link to comment
Share on other sites

mile jer pekla guza kad si se probudio ?:) hehe i ja sam se sad probudio isto i sta da kazem hunterke drajade warden i panda su neunistljivi za humana normalnom vojskom i posle 3 godine sam ga zgazio i tako da nja :P a sweeta sam jednu lamovao a na echo sam ga na skilcinu zabo jer na toj mapi nemoze jer nema expova nema nicega :) sve u svemu tur zabada standardno :) kad master rembrant :) napravi mora da valja samo mi je zao sto odziv igraca iz srbije i iz biha nije bio veci ko sto vidim da njih brdo ovde se pravi pametno a uzivo nije moglo da se pojavi... gg riki :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Btw ovaj RAR je ostecen,meni prikazuje samo Crovaxovih 5 replayeva i 1 Greenov...

dobar ti makar mozes da skines,meni negde na 96% pise

Fille size was changed on server!

jel neko skinuo succeeded?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ma sisaj ga debeli, ja mozhda i nisam trebao da te dobijem na gnollu, realno to sam loshe odigrao i gubio sam se sa tinkerom(koji je kao imba, a kad sam se zaleteo sa tinkerom level 6 sa roar-om i dobrim itemima na kule, nisam uspeo da ubijem ni jednu, toliko o imbi) umesto da uzmem pandu, ali sam zato LT trebao da dobijem samo tako, jer sam ti iskakao po lobanji prvih 12-13 minuta, dok nisi krenuo na mass kula. I mile je odigrao 5 puta bolje od tebe na gnollu, ali ne vredi kad si smradina i ne znash nishta osim da lameujesh!

GG risto i mile, sisaj debeli!!!

Link to comment
Share on other sites

Hvala na podrsci giske :)) tvoja mi najvise znaci :)

Ko gubi ima pravo da se ljuti!

sharky jebiga LT je LT :) tu ja ne gubim dzabe ti sva prednost na svetu kad je to LT :0 a mile nije odigrao nista bolje od mene na glonu cak nije bio ni sposoban da vidi da imam FE 10 minuta koliko mu je dobar scout ... znaci ono micro imam 10 puta bolji od obojice od vas dvoje i to sto sam vas dobje na taj no skill nacin je tuzno jer ispadne ovako moj skill<sharky mile skill<no skill human lame

a trebalo bi da bude realno obrnuto i tako je od timinga do micra do sve trebalo bi da ide strelica u suprotnom smeru a valjda i oce u narednom pecu

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

i evo mene za kompom gde se uploaduju repovi :D ... i koliko vidim ovo cudo josh uvek nije uploadovao repove , znaci dok rembrant ne dodje necete znati shta se tacno deshava ^^

shto se tice turnira... bilo je skroz Imba :D,igralo se pes-a ... malo je green gubio :PP

,hajli neresheno a ?:P

@Sharky spirit moon taktika moze 100% zaustaviti vladicu !! :P pogledaj repove sa CKCG-a !! :D (www.replays.net)

+krivo mi shto nisu doshli svi wc3 igraci, bar oni koji su rekli da ce doci :/

i nadam se da niste neshto puno ocekivali shto se tice igre bn igraca :D , jer nemamo faken bnet :((

eto toliko ... vidimo se opet , mozda dodjemo na neki tur u srbiju :D, a mozda i necemo ako ne budemo namestili bnet ^^

POZDRAV !!! :))

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

Gubio...da [:)]. Povedem te 2-0 u partijama, i onda ne znam ni sam shta se deshavalo...Adriano mi uvek bio siv, nije mogao vola da ubode...4-2 u partijama na kraju za tebe, GG. Highl1 me opro jako, sa Filipom 1-1 u partijama...i nije tako loshe [:D]. Igra mi se sad maximalno PES, ali ga nemam gajbi (*wink*Highl1 narezi mi PES*wink*).

Link to comment
Share on other sites

vladice nikog nisi ti zabo na skill samo na lame abuse i kako te nije sramota da kazes da imas skill kad su ti se israli u usta kad si igrao normalno.

misho jer ti sebe slusas?ajde molim te malo mucni glavom kakav sharky mile skill?mile koji igra dark ranger arcer drayd dzinovi i dobije insomniju koji po tom tvom svatanju ima manje skilla od mileta ... ma lol mile igra sablom koji je doktorirao bez micra i na to dobija a sharky igra na neke retardirane taktike a sa mojim SKILLOM microm timingom iskustvom moze da se poredi samo rista (nemoze u sekciji micra ali je jaci u nekim drugim) i niko vise u ovoj jebanoj drzavi i svako ko ima gram mozga ce ti reci ovo ali sumnjam da ce to promeniti tvoje misljenje jer ako ti je mile skiller onda sumnjam da ces ista razumeti sto sam sad probao da kazem.

Gledam sharky vs zaba na turu boze mili sharky ide altar moon well baraka hunters hall protector 3 balister pa tech i drugog tinkera i 2-3 drajade i onda je on dobio na skill i na micro a ne na start koji je prodao ?pa mene sharky sve ove godine dobija samo na START i nista drugo zna da creepuje i zna da napravi warden panda hunterke i drayade jer human nema jedinicu sa kojom da counteruje to sem sa tenkom -_-;; i sve ove godine on je bio veci skiller od mene....ja bi rekao da je on abusovao imba start za koji human nema odbranu a ne da je skillovaniji od mene.... micro warz ko oce :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

debeli kako te nije sramota da pricas tako? mile i laza mogu da ti drze casove lagano.

sto se tice tvog skilla on ne postoji vise mozda si imao u roc-u ili ko zna gde ali sada si samo gmazina koja abusuje tako da tvoj micro je dobro poznat sada. tenkovi jesu spori i cuo sam da ih dobro cuvas, umri svi i onda te brani micro sa 30 kula po expu. tisina molim te

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...