Jump to content

Bijeljina - LIVE


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Finale Winnera,dakle Sweet vs Rista daje jednog finalistu celog turnira,dok ova druga cetvorica odlucuju drugog finalistu!! Nadam se da je jasno

btw eatthis,a zashto bi se onda pravio winner/looser sistem ako su oba finalista iz winnera?! razmisli malo :))

To je ono sto sam i ja pomislio [:)]

Hvala na obavestenju [:)]

Link to comment
Share on other sites

Chek, ja sam malo glup :)

Nije mi jasno, sad znachi ko pobedi u mechu Rista vs Sweet ide u finale turnira, a protivnik ce mu biti jedan od ove chetvorice ( Green, Vladica, Sharky ili zaba/crovax ) ili je Rista vs Sweet finale turnira ?

rista vs sweet ti je jedan finalista dok gubitnik ide u luzere i onda pobednik finala luzera ide u veliko finale gde igra vs pobednika finala winnera koji ce imati odgovarajucu prednost odnosno verovatno ce ga jedan win odvajati od pobede dok ce finalista koji dolazi iz luzera morati uzeti 2 wina ili kako se vec dogovore.A onaj ko izgubi u finalu luzera je 3.

Link to comment
Share on other sites

Evo update-a:

Finale winnera

Rista vs Sweet 2:1 (btw, koga zanima, Mile (Sweet) ne zna da otvori flashu soka, ali snashao se uz pomoc zuba (by Rista)

Looseri

Zaba vs Crovax 2:0

Vladica vs Green 2:0 (samo cu reci tete [:)], stvarno sam josh zelen orc)

Trenutno se igra finale loosera Vladica vs Sharky (0:1 trenutno, i po Sharkyjevim rechima realno dobija i drugu [:)]), pa onda consolation finale Sweet vs Sharky/Vladica, pa veliko finale Sweet/Sharky/Vladica vs Rista.

Konachan poredak (trenutno):

5/6. Green/Zaba (bow to the king [:D])

7/8. Crovax/Yuri(BN)

Link to comment
Share on other sites

Evo opet mene, neko je kucao sa mog accounta i to nije bilo u stilu Green FM [:D].

Dakle, finale loosera Vladica vs Sharky 2:1 za Vladicu...Sharky ga prvu dobio, normalna partija, pa onda 2 maratonske partije (Lost Temple i Gnoll Wood), Vladica mass towera (guard i cannon) i mass gyrocoptera i tenkova.

Trenutno se igra Vladica vs Sweet i 0:0 je vec 45 minuta, jer Vladica opet primenjuje istu taktiku, i realno dobio je partiju pre 20 minuta, ali ne da se Mile [:)]. Toliko za sada...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Pa pobediv je ali treba znati

Taj hmnov usrani leme je NE pobediv,pogledaj samo TOd vs madfroga pa to je tako bedno i jadno chovek doshao da igra i ovaj ajde da ja lejmujem,mislim daj mani me se toga,ili pogledaj Remind vs Homerunballa pa bedno i jadno partija traje tacno 1h vremena lik igra sa bukvalno 30 kula po 1 expu i salje mass tenkova helikoptera itd itd da srushi lika,to je jako bedno,ova igra pocinje da mi ide na kurac,jer u njoj ima stvari koje ja znam da ce protivnik da radi a ja sam tu nemocan................

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

strasno,taj human abuse je nepobediv bukvalno i stvarno je jadno igrati tu taktiku...

gledaj moona kako se brani, a ne samo da kukate, samo treba da kontrolises partiju i pandu,ko ne zna pandu da izvuce vs toga onda i treba da izgubi,dobro na LT nema pande tu i prodas ali na ostalim mapama...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Green FM - live from Belgrade. Evo malopre sam stigao (kapiram da su ostali stigli josh pre [:)]), ne mogu da spavam, pokvario sam stomak nechim, pa sedim na wc sholji i kucam [:D]. Rista je uzeo tur, jer mu je Vladica predao (realno svi su bili vec umorni jer je bilo 3 ujutru), pa se igrala DotA, PES4 i CS do jutra (a bogami i ceo prethodni dan) (Crovax, Rista i ja smo prespavali jedno 2h CS-a, mada mi se kroz maglu chini da je Rista ipak igrao, ali sam bio komiran [:)]). Sve pohvale za Bijeljinu, stvarno su gostoljubivi, pochevshi od igranja na slobodnim kompovima ceo dan i noc (a bilo je slobodnih kompova uvek), pa do samog zreba, turnira, satnice etc. Videcemo se opet sigurno tamo...chisto da napishem konachan poredak prvih 8:

1. Rista

2. Vladica

3. Mile Sweet

4. Sharky

5/6. Green/zABA

7/8. YuRi(BN)/Crovax

Link to comment
Share on other sites

tur bio kul, vladica doktorirao lame, i fazon moze opushteno da uzme wcg na to, jedino ako mu ne zapadne Rista. Ja prao sve zive u PES-u i sharkyja jednu na ud-a, jebiga moglo je i bolje :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sad bi bio red da i mi dodjemo kod vas :D. Jer drugi put za redom vi dolazite vamo a mi nikako nismo dosli :D. Zao mi sweeta :(:(:(:(

Edited by Kyoshi

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

ovako evo repova ovde sacekajte jedno 10ak minuta posle ovog posta i pocnite sa downloadom... posto je sada stigao do 35%...

...izdvojeni su repovi riste, sweet-a, green-a, crovax-a, sharky-a... vladoica nije izdvojen jer nije snimao svoje partije (posle grupa - ili ih ja nisam nasao) a vecina njegovih repova je u paketima kod gore navedenih igraca! Nadam se ako nista da su svi bili zadovoljni turnirom pa ono vidimo se doGodine :D

ps. cestitamo Risti na odbranjenoj tituli! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...