Jump to content

Kad ste prvi put liznuli ribu ili...


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam nikad lizao, al zato do jaja pusim kurac! Pitaj Kjoota ako mi ne verujes.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ovo se zove - "trazili ste, postujte!" [:D]

LM, to se ne radi odmah, vec posle nekoliko meseci - kada sam to prvi put radio ne secam se, ali sam imao vishe od 20 'dina :) I "to" je veoma efektno ako se radi kako treba! Ovo vazi u mnogom i za zensku populaciju poshto mnoge ribe ne znaju kako "to" treba raditi - tj. muche onu stvar dok ne "pukne" - neznije malo, alo [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ne secam se vise, al' se secam da sam bio dobar jer je njoj bilo lepo. I onoj posle nje je bilo lepo, i onoj posle nje, i tako dalje, tako da mi nije bas najjasnije jesam li uznapredovao ili ne, nekako ne mogu da poredim uzitak razlicitih riba kako bih ocenio svoj napredak. Ali verovatno jesam napredovao.

Ahahaa, mislis "posle koliko vremena ste nasli klitoris, a prestali da lizete rupu za pishanje?" :))

Ma na keca, proucio sam gradivo i ostavio upaljeno svetlo :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Lizao sam samo jednom u zivotu, i to verovatno ocajno, jer je rekla, aj gore dosta je bilo [|)]

nestidim se da priznam! zato sam dobar u drugim stvarima ... [8]

btw, jedva cekam postove forum-klinaca kad krenu da se loze ;b furundzije hadr.

EDIT: cek cek, sad kad bolje razmislim, dva puta ... na leto 2003 sam zaboravio :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Lizao sam samo jednom u zivotu, i to verovatno ocajno, jer je rekla, aj gore dosta je bilo 

Mozda je samo htela karu odmasadaodma!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, treba da budete duze zajedno da bi sve to bilo opushtenije - ovo pogotovo vazi za nju, poshto se chesto deshava da su ribe malo iskompleksirane svojim izgledom (da, chak i one naj naj). A kada jednom odradite sve to kako valja i ako josh umeshate pri tom i isqsne prstice, ima da vam bude strava [:)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ko god vetj spomenuo rupu za pishanje...poznata je ko U tachka...i sa Clitorisom mozesh josh i da se zajebesh...tj da joj bude kud i kamo neprijatno...al zato svaka riba umire na U Tachku...i to provereno...kod nje je barem uvek isto a sa klitom brate...ono napochetku mu nemozesh nishta (ili nije vlazan il je mrtav ili je ona mrtva), ni na kraju mu nemozesh nishta (svi znaju da pred orgazam klit postaje ULTRA osetjajan i da morash da budesh finiji od svile...morash da ubodesh tachan trenutak kad je spreman za akciju...

Jednu od stvari koje bi hteo da probam...a nikad netju motji zbog tehnichkih stvari - jeste da sam riba i da me riba lize...znachi svi se kazhu da ribe najbolje lizu...

A ono za kobaz...JBT kolko su bezosecajne...znachi pokidaju ti qrac...shto vetj neko reche...neznije bre malo...

Link to comment
Share on other sites

Pre tachno dve dine, s' devojkom koja mi je "skinula mrak"(shto nije ni znala), 69 poza i bilo je extra, bar meni, jer tad nisam bio bash siguran kako da potrefim klitju, pa sam se navodio po njenoj reakciji. Kasnije sam saznao da sam bio 1. koji ju je liznuo, tako da nisam dobio nikakve negativne kritike ^ ^

Nisam nikad lizao, al zato do jaja pusim kurac! Pitaj Kjoota ako mi ne verujes.

Au brate, meni bi bilo mnogo gadno da kazhem neshto na ovu foru, koliko god da se zajebavao. Kojot...

Ovo vazi u mnogom i za zensku populaciju poshto mnoge ribe ne znaju kako "to" treba raditi - tj. muche onu stvar dok ne "pukne" - neznije malo, alo [:D]

Hahaha, vidim imao si neprijatna iskustva :D

Fora je ne menjati ritam koji je dobar i ne lizati ko da lepis markice na kovertu mami iz kampa za debele! :))

[roflmao]

never. nije dala. ima neki cudan trip...

Poshalji je kod psihologa odma...(ili je uhvati na prevaru, pa kad shvati shta je dobro...) :))

Jednu od stvari koje bi hteo da probam...a nikad netju motji zbog tehnichkih stvari - jeste da sam riba i da me riba lize...znachi svi se kazhu da ribe najbolje lizu...

Po istoj logici likovi najbolje pushe, pa ti izvoli, tu nemash prepreku tehnikalija.

A ono za kobaz...JBT kolko su bezosecajne...znachi pokidaju ti qrac...shto vetj neko reche...neznije bre malo...

Hahaha, one more [:D]

Link to comment
Share on other sites

Dakle kad ste prvi put odradili nekoga, a posle koliko vremena je to bilo efektno? :)

Sumnjiv mi je ovaj Kurgan sa svoim topicima samo nesto pita a nikako on da se izjasni :)))

El ti to pravis neku bazu jer oces da izdas neki svoj casopis pita pan erotika 2 :)))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...