Jump to content

Da li koristite alt ?


Recommended Posts

Znachi, ja bez alta ne mogu da igram, neznam da li vi mozete da se snadjete. Zasto ovo pricham ? Sinoc sam bio u kgb-u da igram preko neta... Pritisnem alt, nishta, pitam ortaka sto ne radi, a on mi kaze da je bila neka fora sa altom da se krade vreme i da su iskljuchili alt na svim kompjuterima. Zavrshim tu partiju i naravno izadjem iz igraonice. Popizdeo sam bio... kakav me debil dobio...Jednostavno mi je nezamislivo da u fajtu stavljam kursor na svaku njegovu jedinicu i da gatam koja mu jedinica ima malo helta... svoje vec nekako i mogu da spasim, ali isto tesko... Da li vi mozete bez alta... ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znachi, ja bez alta ne mogu da igram, neznam da li vi mozete da se snadjete. Zasto ovo pricham ? Sinoc sam bio u kgb-u da igram preko neta... Pritisnem alt, nishta, pitam ortaka sto ne radi, a on mi kaze da je bila neka fora sa altom da se krade vreme i da su iskljuchili alt na svim kompjuterima. Zavrshim tu partiju i naravno izadjem iz igraonice. Popizdeo sam bio... kakav me debil dobio...Jednostavno mi je nezamislivo da u fajtu stavljam kursor na svaku njegovu jedinicu i da gatam koja mu jedinica ima malo helta... svoje vec nekako i mogu da spasim, ali isto tesko... Da li vi mozete bez alta... ?

Naravno da ne mogu,ali problem je sto nekad slucajno pritisnem window,pa sam ga zato iscupao:)A nekad pritisnem i tab sa altom,a tab inace ne smem da cupam jer mi treba koliko i alt :-(

Zajebano je to...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Necesh naci igracha koji ne koristi alt... Osim naravno ako je neki totalni buljash, ili ako koristi custom key-eve.

znachi green ne koristi alt?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E moj Mario,ja uplatio 5 sati u KGBu i nisam imao vise kesa da predjem negde drugde,i SKROZ upropastio acc zbog tog ALT,ni sam nisam verovao koliko ga ustvari koristim...

Pa taj fazon. Ni ja nisam mogao da verujem koliko sam nemocan bez alt-a... Josh me posle ortak smarao da igram neki tournament na eastu... 3vs3 bila njih dvojica i trebao im jos jedan... Jel mozete da zamislite kako izgleda kad fight sa preko 50 jedinica bez alta...

Link to comment
Share on other sites

npr. ja drzim ruku na sredini tastature ali koristim druga dugmad za gledanje helti, koristim ove kukaste zagrade na en-keyboardima ili sh i dj na yu tastaturama. Dobra je stvar tako da kad se mikruje vidis helti svoje jedinice a drugo dugme za protivnicke helte.......btw odlicna stvar, je tako igram vec godinu dana....... i kakav je to w3 bez alt-a..... ^^ :D

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

Retko kada skoro nikada, u rocu ga nije bilo pa nisam ni video svrhu kasnije, po meni ce pre biti da je alt za buljase, jer bez njega razvijes mnogo jedvinsteniji micro gledajuci gde primas udarce i automatski pomerati te jedinice, istko tako u toku borbe skoro nikada ne pritiskam 1,2 formacije sem kad treba nesto fokusirati...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Retko kada skoro nikada, u rocu ga nije bilo pa nisam ni video svrhu kasnije, po meni ce pre biti da je alt za buljase, jer bez njega razvijes mnogo jedvinsteniji micro gledajuci gde primas udarce i automatski pomerati te jedinice, istko tako u toku borbe skoro nikada ne pritiskam 1,2 formacije sem kad treba nesto fokusirati...

Pa to je jedino razumljivo, da neko ko je sabijao ROC ili SC, a nije igrao puno TFT ne koristi alt puno. Ali zajebano je bez alt-a mnogo, ne znash odma' shta treba da fokusirash, gde su tvoje jedinice koje su bile ojadjene pre fajta, etc. Ali dobro, neki undead-u kome se igra svodi na okruzhivanje, mozhe bez alt-a opushteno, samo treba overiti inventori pre okruzhivanja i to je to.

Link to comment
Share on other sites

i meni je nezamislivo igrati bez alt-a, ali sam par puta zbog njega najebo ..(3+ :) ) stiso alt q q [8D] beastmaster quilbeast(moram vishe puta da stisnem shortcut zato sto wifi puno lossa -.- ) neznam dali se to jos nekom desilo ali mislim da to nije dobar shortcut !! a nebi da menjam zato sto u subotickim igraonama nemozes ni u mouse settings :/

it's time to raise the Flag of Hate

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam koji majmun moze da igra bez alta... to je skoro najvazniji key koji se koristi tokom fight-a.

grubby nekoristi ;DDD

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Pa to je jedino razumljivo, da neko ko je sabijao ROC ili SC, a nije igrao puno TFT ne koristi alt puno. Ali zajebano je bez alt-a mnogo, ne znash odma' shta treba da fokusirash, gde su tvoje jedinice koje su bile ojadjene pre fajta, etc. Ali dobro, neki undead-u kome se igra svodi na okruzhivanje, mozhe bez alt-a opushteno, samo treba overiti inventori pre okruzhivanja i to je to.

Mislis na scroll of heal ^^ ? Moguce je da me sad svi nabijaju jer ne koristim alt ^^

retired...

Link to comment
Share on other sites

npr. ja drzim ruku na sredini tastature ali koristim druga dugmad za gledanje helti, koristim ove kukaste zagrade na en-keyboardima ili sh i dj na yu tastaturama. Dobra je stvar tako da kad se mikruje vidis helti svoje jedinice a drugo dugme za protivnicke helte.......btw odlicna stvar, je tako igram vec godinu dana....... i kakav je to w3 bez alt-a..... ^^ :D

Ti mora da sabijash micro sa tim delom tastature...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno, pochni da koristish, lakshe je jedno 10 puta. Znamo da ocesh da nam dokazhesh da si skiller, ali ipak se to bolje postizhe nekim rezultatima ^ ^

Npr ? 3 osvojena prva mesta, 10 drugih (uglavnom kada su bugari i ekipa dolazili), par trecih, na svim turovima top5 ?

Jebiga, mozda i nisu neki rezultati... Skiller sam bio, vise ne... izgubio sam motivaciju... u prevodu ne mogu ni 2-3 za redom da odigram, a kamoli 20 koliko je potrebno...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...