Jump to content

Da li koristite alt ?


Recommended Posts

-E sad, ostale rase ne uzimaju npr. BM-a kao prvog heroja, jer imaju bolje heroje: A sad, zashto ostale rase uzimaju merc heroja kao 2. mnogo manje od elf-a, to je zato shto svaka rasa ima JAKO korisnog heroja koji mozhe da se iskoristi kao 2., a elf ima kurchinu debelu i masnu!

Evo pravog odgovora na moje pitanje

Da night elf ima bolje heroje pa onda ni on ne bi uzimao iz teverna\

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedna od najjacih fora kojoj sam prisustvovao vezanih za wc3... ortak drzi alt... stiska keca i pogadja q... milisekund posle toga klikce TACNO na quit... ko ne veruje nek ga pita... bice na wcg-u... pazi samo broj malera u sekundi... da je imao manji apm dobio bi partiju :)

na jakom drugom mestu je njegov burazer koji satire lika i dok drzi alt samonuje svinju... gg :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

jedna od najjacih fora kojoj sam prisustvovao vezanih za wc3... ortak drzi alt... stiska keca i pogadja q... milisekund posle toga klikce TACNO na quit... ko ne veruje nek ga pita... bice na wcg-u... pazi samo broj malera u sekundi... da je imao manji apm dobio bi partiju :)

na jakom drugom mestu je njegov burazer koji satire lika i dok drzi alt samonuje svinju... gg :)

ima takvih retarda,mada ima i retarda koji se zbune i umesto pauze stisnu alt+q+x :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ima takvih retarda,mada ima i retarda koji se zbune i umesto pauze stisnu alt+q+x :)

pazi obojica igraju jako lepo... i nisu retardi... ali jbg. desilo se... tt

pa vanila je na wcg-u (SF) u sc-u totalno otvorenu partiju izgubio zbog windows tastera...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Nego sta ce elfovima warden panda itd kad imaju onog baga od heroja(Dh) kad ode u veci lvl puko si just gg

E pa nije demon tako dobar.Lakse je kripovanje sa BM

Vs UD a moze i vs Orca BM high level je mnogo bolje resenje od demona

Rece negde remind da Demon jeste "imba" heroj ali SAMO ako stvarno znas da igras sa njima

Link to comment
Share on other sites

E pa nije demon tako dobar.Lakse je kripovanje sa BM

Vs UD a moze i vs Orca BM high level je mnogo bolje resenje od demona

Rece negde remind da Demon jeste "imba" heroj ali SAMO ako stvarno znas da igras sa njima

lol a sto treba sa demonom znati? burn-ujes i cuvas ga od fokusa, na pocetku svakom heroju iscrpis svu manu i onda jos kupis cizmice i onda odes i jos ubijes tog istog heroja tt

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

E pa nije demon tako dobar.Lakse je kripovanje sa BM

Vs UD a moze i vs Orca BM high level je mnogo bolje resenje od demona

Rece negde remind da Demon jeste "imba" heroj ali SAMO ako stvarno znas da igras sa njima

lik je hteo da kaze da imash low ping without pocket losses [:D]

it's time to raise the Flag of Hate

Link to comment
Share on other sites

Ima milion takvih smesnih scena... eto na primer... ja sam se par puta u jednoj igraonici izjeb'o, kao i mnogi zbog dugmeta za power koje se btw nalazi do entera... znate ona 3 tastera sto imaju na nekim testaturama iznad strelica, valjda power, sleep i jos neki taster

nista mi nepricaj za to dugme ja sam ga iscupo iz tastature i zalepio,tako da sam sad nabavio novu tastaturu

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

:/    "Rece negde remind da Demon jeste "imba" heroj ali SAMO ako stvarno znas da igras sa njima"

nisam trebao sve da quote-ujem ....

Da bas treba znati igrati sa njim.najveci lol je kad igram vs elfa koji dodje spali mi svu manu i onda mi se mana polako regenerise a on i dalje spaljuje samo sto ne meni nego sebi........

Link to comment
Share on other sites

Da bas treba znati igrati sa njim.najveci lol je kad igram vs elfa koji dodje spali mi svu manu i onda mi se mana polako regenerise a on i dalje spaljuje samo sto ne meni nego sebi........

Njemu ni ne treba mana ni za shta drugo nego za burn, a ako prethodno ne pogleda koliko ti heroj imam mane onda igrash protiv...

Link to comment
Share on other sites

Ma znate sta,i taj Remind i Spirit moon svi oni mogu da pushe jednu veliku masnu kurcinu bole me kurac ko je i kakav je on skajler on je jebeni elf i samo cu toliko reci...napravish gomile medveda kupish herojima orb DH i panda i gazish sve zivo....

Pogotovo vs undeadamkad mi elf kaze imba UD najebao bi mu se keve mrtve,kupi DHu orb,pandi i ne kupi,mass medveda panda lvl 3,lvl 2 breath,ubije mi 12 gargsa i 2 frosta bez antiaira...LOL i posle kaze :"play like gosu,like me :)"i sta ja da mu radim....da ne pominjem e expande koje prave za 180 zlata...smejurija.Mogu da se kladim da ni Remind ni Freedom ni EvenStar koji su pored Muna top elfovi ne bi bili toliko dobri da nisu igrali njihovu rasu.Mun bi jer stvarno smislja nove taktike ali ovi pre tesko....Dok bi da je elf,Swain,Sweet,FaTC i ToD bili mnogo bolje rangirani...

Link to comment
Share on other sites

Pogotovo vs undeadamkad mi elf kaze imba UD najebao bi mu se keve mrtve,kupi DHu orb,pandi i ne kupi,mass medveda panda lvl 3,lvl 2 breath,ubije mi 12 gargsa i 2 frosta bez antiaira...LOL i posle kaze :"play like gosu,like me :)"i sta ja da mu radim....da ne pominjem e expande koje prave za 180 zlata...smejurija.Mogu da se kladim da ni Remind ni Freedom ni EvenStar koji su pored Muna top elfovi ne bi bili toliko dobri da nisu igrali njihovu rasu.Mun bi jer stvarno smislja nove taktike ali ovi pre tesko....Dok bi da je elf,Swain,Sweet,FaTC i ToD bili mnogo bolje rangirani...

E kako smarate , pa kad je elf tako imba i noob friendly , sto lepo svi ne uzimate elfove i lomite likove na netu i u lanu.

Da pogodim necu da budem lejmer , ili moj skil je bolji pa igram sa zahtevnijim rasama , ili elf je za noobove...

Link to comment
Share on other sites

E kako smarate , pa kad je elf tako imba i noob friendly , sto lepo svi ne uzimate elfove i lomite likove na netu i u lanu.

Da pogodim necu da budem lejmer , ili moj skil je bolji pa igram sa zahtevnijim rasama , ili elf je za  noobove...

Zato sto mislim da sam previshe vremena ulozio u svoju rasu,da bi tek tako preshao na newb elfa jebenog usranog....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Zato sto mislim da sam previshe vremena ulozio u svoju rasu,da bi tek tako preshao na newb elfa jebenog usranog....

koji je u svim verzijama imao neke bagove npr. kupis wardenki boots odma na pocetku preko drveca i ides ubijas sve heroje,fok koji je pravio vise dmg-a i capovao vise jedinica nego sto je trebao,onda onaj IMBA mana flare koji je bio u stanju da ti ubije 30 pop/samo ako imas 2-3 sorserke.ima tu jos dosta toga ali mi se spava pa ne mogu da se setim.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

E kako smarate , pa kad je elf tako imba i noob friendly , sto lepo svi ne uzimate elfove i lomite likove na netu i u lanu.

Da pogodim necu da budem lejmer , ili moj skil je bolji pa igram sa zahtevnijim rasama , ili elf je za  noobove...

Presao sam na elfa tako da...samo sam cekao wcg da prodje jer je bilo kasno da uvezbam neku drugu rasu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...