Jump to content

KO JE SVE UPO NA SERVER


enclave

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam upao negde kad i tjira

al sam u medjuvremenu zaspao pa me je server discovao

sad je chekanje na 2000 i necu ni da se trudim...

lool

necete mi verovati . da da tako je , ja jos nijedan add nisam skinuo za WOW . (shame on me ) [:o)]

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

2500 sam.. nisam siguran da cu igrati na ovom serveru posle svega, chim se ljudi ovoliko cimaju da udju nece ovo prestati za par dana kao shto se ochekivalo .. btw. nije vam palo napamet da josh 10k ljudi isto misli da ce neki iskulirati za par dana pa isto cheka? :) zaebi ovo. :)

Link to comment
Share on other sites

2500 sam.. nisam siguran da cu igrati na ovom serveru posle svega, chim se ljudi ovoliko cimaju da udju nece ovo prestati za par dana kao shto se ochekivalo .. btw. nije vam palo napamet da josh 10k ljudi isto misli da ce neki iskulirati za par dana pa isto cheka? :) zaebi ovo. :)

sretja prati hrabre!!

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim isto sto i sa1nt ... realno gledano kada se situacija izkristalise, bice red oko 200 ljudi +- i to je to. Ako cemo svi zajedno da igramo, sto ne moze da se izabere neki vec postojeci server ? :) isti racku ... jes da ce biti hrpa high lvl likova al sta ima veze ... u wowu se ionako leveluje brzo.

Aj ajde, ja cu vecera sprobati da se nalogujem ... mada cisto sumljam

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ne znam u chemu je problem da stavite da se uloguje dok kuvate kafu, uchite, jedete ? radite bilo shta drugo i onda udjete ? ae nemojte vishe da demoralishete nece ovo biti zauvek ovako kapiram 4-5 dana onda ce proshiriti server, otvoriti novi ili shta vec

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

al' majke mi.. jebeno igrajte na vashim/drugim serverima ako vas mrzi da chekate na queue pa pochnite kada se unormalizuje sve a i siguran sam da tje blizz otvoriti josh 2 servera chak su sada rekli i da razmatraju + tje povetjavati narednih par dana server cap. jeee.. ne mozete odma da udjete i kukate.

siguran sam da mnogi od vas imaju zivot i druge stvari pored wow-a, pa stavite lika da cheka u redu dok radite neshto & stuff.

mada kapiram da je bash teshko ljudima sa dial up-om, njima je najgore ali 150% sam siguran da tje se srediti stvar i to zato shto tje ljudi odustati u velikom broju vetj zato shto tje blizzard ali sigurno otvoriti josh jedan eng i jedan de server jer nema shanse da ovako ostave da ljudi chekaju po 5h da udju na server.

inache ima vetj napretka posle nepunih 24h, pa ja sam danas u 9:00h bio 150. u redu a u 10:00h oko 500... juche u to vreme sam bio 55XX.

nije proshlo ni 48h a vi vetj odustajete.. pa nije greota krenuti sa igrom ni za 5-7 dana, pa ni za 10 dana bre. lako se leveluje do 30-40 levela.

Link to comment
Share on other sites

ciro ja sam pokushao 4x da se ulogujem i chekao sam po 4h, tako da ti izrachunaj koliko je to.. alta ne mogu da igram i da budem u queque nikako :) drugo, moj posao je komp, tako da ne mogu ni da blejim u wowu dok radim jer ce da mi se mashina zakuca..

maude: koliko kafa treba da skuvash za 4 sata? ..

Link to comment
Share on other sites

ja sam sada pokusao i usao odma... aj vidite jel i vamo tako, mozda su povecali limit broja igraca na serveru

Znaci lupio si skroz,mozda si se samo relogovao sto je skroz razlicita stvar i onda ne cekas red. Sad sam probao i red je 3xxx, tako da nemojte da postujete gluposti ovde,molim vas...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...