Jump to content

Recommended Posts

Frog nije uspeo da se kvalifikuje za nacionalno finale WCG Svedske, jer je u 1/4 finalu online qualifiera izgubio od pB.LillD.C sa 2:1

ranije kvalifkovanim Fury-ju, Ziebedu, Sunshine-u i ElakeDucku prikljuchili su se Sase,LiilD.C, kiske i sjow, a od tih 8 igracha samo jedan ce predstavljati svedsku na wcg-u u singapuru

Full review:

http://www.gosugamers.net/features.php?i=a&id=2134

p.s. opet sam u pravu, kad sam rekao da frog nema leba da uzme wcg :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dok je on sabijao war 3 ti si bio ubedjen da su shumski dusi ( wispovi ) mocne jedinice koje mogu ponekad same od sebe da explodiraju i tako unishte neprijatelja .

ffs

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Random elf noob dosho namasovao i izabjuzovao imbu i zabo froga brate........... eh kada ce tako neki UD random noob zabosti nekog gosu Orca ili Elfa...........

onda kada budu ojacaju t2 kod UD a da makar mozes da se odbranis od preranog napada,ovako te "napadne"sa DH+naga+3medveda i 4,5 archera i odlavli te od zivota..dok tebi dodju destrosi ode shop,lalala,a svaku drugu rasu da napadne bilo bi smesno...znaci nikada nece anonimni UD dobiti nekog gosu elf ili orc igraca....

Link to comment
Share on other sites

onda kada budu ojacaju t2 kod UD a da makar mozes da se odbranis od preranog napada,ovako te "napadne"sa DH+naga+3medveda i 4,5 archera i odlavli te od zivota..dok tebi dodju destrosi ode shop,lalala,a svaku drugu rasu da napadne bilo bi smesno...znaci nikada nece anonimni UD dobiti nekog gosu elf ili orc igraca....

Ma jok,sta vam je,UD je prejak,Destroyere treba nerfovati,i DK je imba,i sleep,i nova,jadni elf ne moze nista protiv toga...

In case you haven't YET noticed it,I'm being sarcastic:)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

pa poceo je da sabija lader 15 dana pre kfalifikacija,izgleda nedovoljni!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro covek je cepao War i bio naj UD pre svih. Nemoze vecno da bude cool. Ako nevezba minimum 10 sati svih 365 dana, nema sta da trazi u War-u.

Mozda covek cepa po ceo dan WOW?

Ko ce ga znati??!!?

Ne igra WOw nego se bacio na redovno igranje Cs-a

A i zenska mu se bila naljutila sto nije sa njom nego je na netu i cepa sve zivo

Tako da je za njega bilo cura ili karijera steta izabrao je pogresno

Mada svaki UD ovoga sveta je od njega fore kupio i to svi znaju

Link to comment
Share on other sites

vi ste prsli.. wc3 igracha ima 10000000000... i shta sad, chovek se vratio igranju chisto da ubije vreme..

naravno dok je karao i tako to, ostali wc3 igrachi su provodili 15h dnevno igrajuci..

tako da shta sad? chovek se vrati i treba odma sve da sabije...

get real

nikada on nije prestajao da igra totalno,vec izasao iz SKa igrao sam za sebe,pa se opet vratio u SK a svi su skapirali da se vratio u GAMING...mozda je bio period od 10 dana kada uopste nije igrao pre onog bnet tura...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...