Jump to content

Gilda - udruzenje zanatlija, zajednicki interesi


Recommended Posts

Neverovatno kolko covek moze da se nalupa u par recenica...Al sad kad bi ja odgovarao bio bi isti tako da uzivaj prijatelju...Uzivaj u macka buildu...

brate cutim, cutim, al nemogu da se uzdrzim... sto ti je svaki drugi post "ne lupaj", "zamolio sam vas da ne lupate", "ovo je vec 5-ti put da vas molim da nelupate" itd itd... chill out

Ode moj lepi topic u offtopic  [:)]

kako to obicno i biva [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako ima odgovarajuce materijale blacksmith specijalizovan u axesmithingu moze da namiri sve warriore iz gilde sa arcanite reaperima za par minuta koliko treba da se nakon sto pritisne dugme create all sve to izradi od materijala koji mu je gilda obezbedila.

Naravno da treba iz LW po 3 specijalizacije i iz BS 4 (armor, axe, sword, mace).

Ne znam kakva je situacija sto se tice reputacije sa odredjenim frakcijama koje daju recepte za ove profesije, da li jedan moze da bude exalted i daje svima sta im je potrebno od recepata ili svi moraju da nabiju reputaciju za sebe, to je vec drugo pitanje.

Na sajtu gilde bi informacije o profesijama predmetima koje izradjuju i materijalima koji su neophodni crafterima mogle da stoje.

Blacksmithing nema 4 specializacija, nego 2. Armorsmith i Weapsmith, znaci treba 2 blacksmitha u Guildu. Ako bas mora da bude jedan, preporucujem weaponsmitha zbog AR, i Dawn's Edge-a koji su korisceni na max lvl-u.

Link to comment
Share on other sites

Blacksmithing nema 4 specializacija, nego 2. Armorsmith i Weapsmith, znaci treba 2 blacksmitha u Guildu. Ako bas mora da bude jedan, preporucujem weaponsmitha zbog AR, i Dawn's Edge-a koji su korisceni na max lvl-u.

Pa BS u stvari ima 4 speciajlizacije (+1 prelazna da je tako nazovem sa obzirom da se weaponsmith dalje specijalizuje)

Kao prvo imas osnovnu podelu an armorsmith i weaponsmith

A zatim u okviru weaponsmitha imas dalju specijalizaciju na Axesmith, Hammersmith i Swordsmith

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

brate cutim, cutim, al nemogu da se uzdrzim... sto ti je svaki drugi post "ne lupaj", "zamolio sam vas da ne lupate", "ovo je vec 5-ti put da vas molim da nelupate" itd itd... chill out

Samo iz jednog razloga...Ima ljudi koji citaju te gluposti i onda igraju i onda izlvluju i dodju na 60lvl i onda kada treba malo ozbiljnije stvari da se rade nemaju pojma sta ce i kako ce...Zato vise igre a manje pametovanja po forumima...A kada se i tebi bude desilo milion puta da zbog ljudskih gluposti gubis vreme po instancama onda ces shvatiti sto to pisem...Btw nije mi svaki post takav nego samo onda kada se neko nalupeta gluposti pa ne mogu da precutim...

Link to comment
Share on other sites

Da, BS stvarno realno ima cetiri specijaizacije kao sto rece Sauron...pri tome dobro bi bilo da Main Tank bude armorsmith ( a cini mi se da i jeste tako, bar u perspektivi ) zbog dobrih BoP itema, a opet sve tri weaponsmith specijalizacije su dosta korisne, uz malu prednost axesmitha (Arcanite reaper i Dawn's edge ) tako da bi bilo dobro da u guildu budu prisutni i swordsmith i macecrafter...

Isto tako armorsmithu (iako to mogu i ostali BS) bi bilo dobro pomoci da sto pre skupi dovoljno Thoriuma da bi naucio sve Imperial Plate recepte, koji se kupuju za isti...

Link to comment
Share on other sites

Samo iz jednog razloga...Ima ljudi koji citaju te gluposti i onda igraju i onda izlvluju i dodju na 60lvl i onda kada treba  malo ozbiljnije stvari da se rade nemaju pojma sta ce i kako ce...Zato vise igre a manje pametovanja po forumima...

Pazi, ljudi koji citaju stvari poput (cek cek) misljenja i igraju po tome bolje da predju na monopol ili neku mozda partiju karata. Wow je koliko sam shvatio igra u kojoj ti stvaras svog lika onako kako tebi odgovara, tvom nacinu igre... A te ozbiljnije stvari koje pominjes se jednostavno nauce, sa lvl 1 prvi put kad udjes u igricu ne znas ni kako da napadnes a kamoli nesto drugo. Dosta vremena prodje od 1-60 pa samim tim sve dodje na svoje mesto. Bilo kako bilo, misljenje je bilo u pitanju, nacin igre... Ja ne mogu da komentarisem tudji nacin jer je mozda upravo takav kakav nekome odgovara. Toliko

Link to comment
Share on other sites

E sad, cyro moze jedan kratak spisak neki sticky note ili sta vec kome se sta salje, jedino sto sam zapamtio tebi biljke i recepte, teachu leather. Kome pattern-se ? Kome zelene/plave iteme ? Nesto, moze kao onaj topic ko sve igra i koja je klasa. Da bude pregledno :)

P.S. "Veruj mi da u dosta slucajeva ne dodje sve na svoje mesto..." Uvek je tako, ima nas raznih. Neki koji nikad ne shvate, neki koji ne zele da znaju i neki koji ne umeju da nauce. Wow je ko politikin zabavnik 7-77 :) u tome je srz svega.

Link to comment
Share on other sites

Samo iz jednog razloga...Ima ljudi koji citaju te gluposti i onda igraju i onda izlvluju i dodju na 60lvl i onda kada treba  malo ozbiljnije stvari da se rade nemaju pojma sta ce i kako ce...Zato vise igre a manje pametovanja po forumima...A kada se i tebi bude desilo milion puta da zbog ljudskih gluposti gubis vreme po instancama onda ces shvatiti sto to pisem...Btw nije mi svaki post takav nego samo onda kada se neko nalupeta gluposti pa ne mogu da precutim...

simi ja mislim da je druid najbolji MT

tako sam cuo :D

Link to comment
Share on other sites

Evo moram sebe da pohvalim da sam najspremniji da gledam zajednicke interese :P

Ostavljam svog 'Ren ShaBana (Ainulindal, sa Skining i LW),

a prelazim na Undead Warlocka (Tromented, al jos ne znam koje cu profesije da uzNem, tako da bih voleo malo da mi pomognete i da uputite, a i ako nije problem neki iskusTan Warrlock da mi predlozi talent tree)..ty in advance ;P

Neznam bas koliko sam iskusan ali uzmi affliction

5/5 improved corruption

2/2 imp life tap

3/5imp drain life

1/1 Amplify Curse

5/5 Fel Concentration

2/2 nightfall

2/2 gream reach

1/1 syphon life

1/1 Curse of Exhaustion

3/4 Improved Curse of Exhaustion

5/5 Shadow Mastery

1/1 Dark Pact

a onda kako oces ili mozes u destr do shadow burna ili demonic embrace ...

Ja sam stavio improved imp tako da mi imp sada dodaje 38 stamine umesto 29 ili koliko vec, i stavio sam u demonic embrace.

Posto primecujem da nemamo dovoljno eng ja bih zamenio letherworking za eng.

Tako da bih slao bullets i scoupove svima kojima treba i ako ima jos nesto sto sam propustio ;)

e sad posto mi je skining 100+ ( neznam tacno koliko ) , da li moram da ga zamenim za mining ili mogu da saljem u banku sav lether a da se meni salje ruda posto imamo stvarno mnogo minera

Znaci da li da zamenim skining za mining ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rece, veoma malo inzinjera imamo. Posto vec imamo sva skoro zanimanja, ja cu zameniti moja dva za inzinjerstvo i gledacu da u sledecih nekoliko dana se prvenstveno baziram na to, pa tek posle na power lvl-ovanje. Zvanicno, od danas prelazim na eng jer nam je vise nego potreban.

P.S. Trenutna zanimanja, mada zaista glup izbor: skinning: 150/150, enchanting: 60/75 :) Ali sam ipak za eng jer nema niko ko to radi

Edited by Fillerco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...