Jump to content

Gilda - udruzenje zanatlija, zajednicki interesi


Recommended Posts

Fishing je gathering uz to i secondary profesija i neogranicen broj ljudi moze da je uzme kao i cooking i first aid, jedino sto nije preporucljivo da tako trosite svoje vreme zbog levelovanja  [;)]

svestan sam svega. i da je gathering i da je secondary, ali ja prosto volim da trosim svoje vreme na virtuelno pecanje u wow-u. mozete misliti da sam lud ali tako je [:)] sa prvim likom sam dogurao fishing do 220+ i svi su mi govorili da sam blesav. pa kada cu vec da pecam onda mozemo da imamo i koristi od toga (npr tako sto ce neki kuvar skuvati).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se neshto razmishljam da krenem da igram kao TOTALNI support, tj da uzmem Warlock-a i herbalizam, alchemy, Fishing, Cooking! i da mi to bude primarni ciljm a lvl-ovanje lagano, pa kad vi budete 60lvl ja negde oko 30-40 ali sve profe 300!

Ako treba ovako neshto u Guildu recite, ako ne onda samo Herb/alch!

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Sve ostale profesije sto se mene tiche moze da ih radi vishe ljudi sem enchanta ... zato sto je najskuplji ... zato sam za da ga radi samo 1 covek ... sve ostalo i nije toliko vazno , svejedno je ko ce biti

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja cu kao gore pomenuti ovaj put biti veoma spor u lvlovanju, insistiracu na pametnoj igri. Primarno mi je da nabudzim skillove, a prihvatam da budem sta treba, prvenstveno sam za skinning/herbalism jer moze sve da se odradi u prolazu. Posto planiram da budem rogue izabracu kao secondary first aid i cooking jer ima simpaticna stvarcica koja moze da vrati 100 energije ;)

Normalno skillovi su podlozni izmeni, pa neka bude kako mora... Kako neko kaze :)

Link to comment
Share on other sites

Evo rasa, klasa i skillova koje su ljudi odabrali po popisu koji sam napravio (ne anketi) da dobijete ideju sta fali gildi i sta da odaberete

8 shamana - 3 orc 4 tauren 1 troll

7 rogueova - 7 undead

7 mageova - 7 undead

6 priestova - 5 undead 1 troll

5 warriora - 2 tauren 1 troll 2 orc

4 huntera - 1 tauren 3 troll

3 druida - 3 tauren

3 warlocka - 3 undead

Undeadova 22

Taurena 10

Trollova 6

Orcova 5

profesije :

skinning 17

herbalism 14

mining 11

leatherworking 11

tailoring 9

alchemy 8

enchanting 7

blacksmithing 3 (1 armorsmith 1 axesmith potvrdjeni)

engeneering 0 (da tako je NULA)

Iz ovoga primecujem da imamo dobro balansiranu osnovu sto se tice klasa/rasa (samo da ne bude jos klasa koje se pojavljuju na vrhu liste) profesije su isto koliko toliko izbalansirane, samo da bude manje leatherworkera i tailora i enchantera, engeneering nije odabrao niko sto mi nije jasno jer je to najkorisniji PvP skill.

Link to comment
Share on other sites

Jedini problem je to sto imamo visak LW-era . . .

Ali sta da se radi kada ljudi nisu citali lepo sve, moracemo ovako nekako da odradimo posao . . . >.<

Ima jos vremena ihahaj dok prvo ne udju na server a onda i stvarno uzmu to sto su naumili, pokusacemo na svaki nacin da uticemo da promene svoje profesionalno opredeljenje, zbog gilde. Kada pocnemo ako sve bude islo kako treba bice na sajtu okacene liste kome od craftera sta treba od sirovina kao i spisak stvari koje su ljudi poslali da se zna svaciji doprinos na osnovu cega ce ljudi dobijati gotove proizvode trazenih profesija kao LW-ing bez potrebe da ih odaberu za sebe.

Link to comment
Share on other sites

Elem nevazno ja rokam tailoring i skinig , poshto je skining cini mi se najbolji skill za tailora , koji ne ide enchant .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...