Jump to content

da li ste ikada digli ruku na zensku osobu?


Recommended Posts

Imam bas debele zivce tako da me je tesko izbaciti iz takta :) Te mi se tako nesto nije desilo...

Ti mora da si neki IT Admin ili radis u supportu ... celicni zivci ;b

Okinuo sam samar sestrinoj ortakinji ... mnogo je histerisala, tako da je to bio vise samar da je malo "dovedem " u normalno stanje, nego neki izliv besa :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bah....99 posto ovde nije udarilo musko a kamoli zensko. End.

Wulfi.... :)

Na osnovu mog 5-10 godina duzeg zivotnog staza, mogu sa sigurnoscu tvrditi da ce te zena smotati oko malog prsta :)

P.S Nema tu samokontrole, "udariti zensko". Mislim sramota je. Svi koji bi hteli da "slap the bitch" nek potraze alibegovu sestru pa neka je slapuju. [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Samo jednom i to na sestru.. Jbg starija sestra, dete ojachalo, necesh ti mene vishe da maltretirash :)

Od tad se slazhemo ko vino i sir :)))

Samo jednom? Auuu ja sam mislio da ces da zajebesh Wulfgara... :)

Pajser chim ga neko iznervira dize ruku na to stvorenje makar bilo i zensko... mora da mu se bar nekoliko puta "omaklo" da zvekne neku :))

Shto se mene tiche ne bih nikada udario zensku osobu, mada totalno popizdim kada krenu da pricaju na ivici vristanja, onda ni najveci argument na svetu ne moze da te spasi...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Iako maximalno izbegavam sve vrste fizichkih konflikata, jer prvenstveno verujem da se sve verbalno moze reshiti, skoro sam pocheo da mislim da neke situacije samo na fizichki nachin mozesh da reshish. Zenu nikad nisam udario, jer nisam za to imao razloga, a nadam se i da necu (ne rachuna se mlacenje sa najboljom ortakinjom u srednjoj [:D] ). Zene definitivno mogu najgore da me iznerviraju, da mi se zacrni pred ochima i da mi se grchi vilica, shto mi se deshava kad odlepim, najcheshce na sitnice, a najgore mi je kad pochne da plache zbog neke gluposti...totalni blackout... Kad zeshce popizdim onda tresnem par puta u zid i sl. pa se smirim...boli ruka al jbg...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je pravilo upravo obrnuto. Kako neko inferiornog intelekta moze da bude nadmocan na verbalnom planu? Mozda jedino tako shto shto ce svojom piskavom dernjazom pokushati da nadglasa svaki logichan argument koji chak i ako uspe da shvati, ne prihvata zato shto joj ne ide u prilog. Naravno, ta taktika ide dobro u kombinaciji sa suzama... ali to ukoliko je bash saterana u coshak.

1. glupo je misliti da su sve žene gluplje, al kapiram da se oko toga zajebavaš

2. mogu da budu nadmoćne, prosto zato što po pravilu više vežbaju.. eto, na primer, ja sam duplo pametniji od tebe :P ali bi me dobio u šahu jer ga nikad nisam igrao :)

Link to comment
Share on other sites

jednom osnovna.. ali to nije ni za pominjanje.. secam se samo da sam drugaricu sutnuo (u nogu). a devojku nikad udario nisam.. kao sto neko rece (mrzi me da kopam, pa quoteujem), ako vidim da se situacija da spasti, izderem se na nju i nateram je pricom da se zamisli oko svega. u suprotnom : 1000 times goodbye.

btw, u pon me ceka jedan ovakav razgovor... :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

mene je u os _drugarica_ iz razreda shutnula sa martinkama u medjunozje.. imam i dan danas problema, znate ono probudite se u sred notji zbog ruznog sna i shvatite da ste sanjali taj udarac i bol iznova i iznova i iznova. eh.. tog trenutka, kada me je shutnula, da sam mogao da hodam ili kamoli ustanem sa poda naredna 3 sata.. mislim da bih je opushteno ubio, udarao bih joj glavu o pod dok joj ne izadje siva masa kroz nos.

jebiga.. to je taj rejdz koji dobijete kada vam se ovako' neshto desi. ali na svu, moju i njenu, sretju nisam mogao normalno da hodam mesec dana a kamoli da je jurim po dvorishtu.

uzas.

Link to comment
Share on other sites

Nikada ruku nisam dizao na zensko... Kapiram da bih jedino mogao da se branim ako bi neka reshila da me bije :)

Shto se tiche toga da su zene jache na jeziku - to nije tachno. Zene samo ne prihvataju chinjenice. Kada znam da sam u pravu i imam chinjenichne dokaze, nema shanse da riba dokaze da je u pravu - u najgorem sluchaju ce doci do toga da cu prestati da pricham, a to znachi da ce u zavisnosti od psiholoshke izdrzljivosti krenuti sama da pricha kao da se nishta nije desilo za nekoliko sati ili maximum dan-dva. Najvishe mrzim kada se izderem, a riba krene da plache - to je bash onako nisko...

I ne zaboravite pshiloshki shtit - mushkarce u principu zene najvishe nerviraju kada histerishu - samo iskljuchish "njenu frekvenciju" i odgovarsh svakih 15 sekundi random = Aha, Da, Ahm, Da, da... [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

jako iskusan ovaj Srba.

milina... [:)]

i ja sam sada u tom fazonu. nekad me je zestoko nerviralo zensko neprihvatanje logike i cinjenica, bio sam u stanju sopstvenu pesnaju da sazvacem da bih se smirio. a sad sam se uvezbao da samo kazem: da, hocu, nema problema, vazi, videcu, itd...

i onda kad smori preko mere samo zavrsim. ali to mogu samo sa onim do kojih mi nije posebno stalo.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja sebi ne smem da dozvolim da me i neki tip toliko iznervira

da predjem na fizicki obracun a kamoli riba.

Isto smatram da je brutalno kad neki lik pocne da mlati devojku bez obzira iz

kog razloga.Ali mi je jos odvratnije kad se riba prikazuje kao slaba mucenicna

koju su muskarci iskoristili i prebili a ona onda onako junacki zabije noz u ledja

do balcaka.

U slucaju da bi mi zivot bio ugrozen isto bi se borio kao da je musko u pitanju.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

shto da je bijem? najjacha fora da kad riba krene da se dere, ti namerno spustish glas i prichash neke nebuloze a ona ne chuje, jel'te, jer se dernja, pa mora da spusti glas nebili skapirala shta prichash ;) a ja inache nemam kontrolu nad jachinom udarca, pa bi bilo malo zajebano kad bih zab'o neko iole krhko zhensko stvorenje..

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

Samo kao klinac sam se mlatio sa sestrom ( jbg, skoro 5 godina je starija :) ). Mlatio sam se i sa drugaricama, ali to ne moze da se rachuna jer je bilo zezanje iako je ponekad neko znao malo jache da udari :)

Udario, ali bas udario, nikad nisam... kad se iznerviram, ili se derem, ili udarim pesnicom u zid i odem s tog mesta, zapalim cigaru i to je to.

U sushtini sam miran i takve stvari me ne dotichu, Zadnji put sam se pobio sa muskarcem u osnovnoj.. od tad se trudim da budem dobar sa svima... Tucha mi je definitivno glupa, sve moze rechima da se reshi, ako ne moze, s takvom osobom necu ni da raspravljam...

Imao sam drugaricu koju je tuko dechko, ali bash tuko, mene lik nervira najstrasnije, ali nisam hteo nista da uradim zato sto je glupa ko kurac, koliko god je on pretuche, ona se posle 2 dana pomiri s njim, nece caletu da kaze ( samo neznam kako ne primeti masnicu ispod oka ), brat joj zna, a nece nista da uradi... Mislim, zasto bih se ja cimao i ishao da trazim tog lika kad se ona pomiri s njim posle 2 dana. Zato sam se i posvadjao s njom i ne prichamo skoro godinu dana, a bas smo se dobro slagali, chak smo bili zajedno nekih 2 meseca... Ja to jednostavno nisam vishe mogao da gledam. Chuo sam da vishe nije sa njim, ali znam da ce se opet pomiriti kad tad, jer ovo je trajalo skoro 3 godine...

Link to comment
Share on other sites

Nikada ruku nisam dizao na zensko... Kapiram da bih jedino mogao da se branim ako bi neka reshila da me bije :)

Shto se tiche toga da su zene jache na jeziku - to nije tachno. Zene samo ne prihvataju chinjenice. Kada znam da sam u pravu i imam chinjenichne dokaze, nema shanse da riba dokaze da je u pravu - u najgorem sluchaju ce doci do toga da cu prestati da pricham, a to znachi da ce u zavisnosti od psiholoshke izdrzljivosti krenuti sama da pricha kao da se nishta nije desilo za nekoliko sati ili maximum dan-dva. Najvishe mrzim kada se izderem, a riba krene da plache - to je bash onako nisko...

I ne zaboravite pshiloshki shtit - mushkarce u principu zene najvishe nerviraju kada histerishu - samo iskljuchish "njenu frekvenciju" i odgovarsh svakih 15 sekundi random = Aha, Da, Ahm, Da, da... [:D]

shto da je bijem? najjacha fora da kad riba krene da se dere, ti namerno spustish glas i prichash neke nebuloze a ona ne chuje, jel'te, jer se dernja, pa mora da spusti glas nebili skapirala shta prichash ;) a ja inache nemam kontrolu nad jachinom udarca, pa bi bilo malo zajebano kad bih zab'o neko iole krhko zhensko stvorenje..

Hehe iskustvo izbija na sve strane. Samo spustish glas i ponashash se normalno. Ili ce se i ona unormaliti, ili ce u najgorem sluchaju totalno ispizdeti, i kad vidi da te i za to "boli kurac" iskulirace za nekoliko minuta max,

a to znachi da ce u zavisnosti od psiholoshke izdrzljivosti krenuti sama da pricha kao da se nishta nije desilo za nekoliko sati ili maximum dan-dva
.
Link to comment
Share on other sites

mene je u os _drugarica_ iz razreda shutnula sa martinkama u medjunozje.. imam i dan danas problema, znate ono probudite se u sred notji zbog ruznog sna i shvatite da ste sanjali taj udarac i bol iznova i iznova i iznova. eh.. tog trenutka, kada me je shutnula, da sam mogao da hodam ili kamoli ustanem sa poda naredna 3 sata.. mislim da bih je opushteno ubio, udarao bih joj glavu o pod dok joj ne izadje siva masa kroz nos.

jebiga.. to je taj rejdz koji dobijete kada vam se ovako' neshto desi. ali na svu, moju i njenu, sretju nisam mogao normalno da hodam mesec dana a kamoli da je jurim po dvorishtu.

uzas.

tjiro ja bi je silovao :)

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne, nije to isto...u neku ruku jeste, ali definitivno ne mozes tako olako da globalizujes.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...