Jump to content

da li ste ikada digli ruku na zensku osobu?


Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm, pored bratsko-sestrinske "ljubavi", kad sam bio mladji jednom sam samo osamario zensko.Neka glupaca iz razreda u osnovnoj koja me vec neko vreme nervirala, pa je njeno zajebavanje doslo u tom momentu samo kao kap u prepunoj casi.

Ja sam miroljubiv lik.Inace izbegavam bilo kakve konflikte jer imam problem sa kontrolom besa.Ne za moje dobro vec za dobro osobe koja zajebava.Par puta sam ucinio greske koje nikad necu zaboraviti.

Never underestimate the predictability of stupidity!

'Ajde mala bubice, vreme je za pesmicuuu!

NOS.gif

TSsaradnik.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne bi mogao da spavam kad bi to uradio. Jednom sam zavrnuo ruku devojcici, pa sam se izvinjavao/ljubio da prodje/KAJAO tri dana.

Mrzim nasilje. Nisam se u zivotu potukao. Stoga, bio bi mega cupi kad bi udario zensko. Dok me je vaspitavala, keva je imala obicaj da mi kaze: "Pa ruke bi ti se osusile!". Jos uvek verujem u to.

Link to comment
Share on other sites

a da, sad dolazimo na onu prichu o idealima balkanskih zena i muskaraca odnosno da li zena vishe voli cvrstu musku ruku , koja ponekad ode do "hard love" ili nekog senzibilnog tipa koji je u dodiru sa svojom zenskom stranom

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Evo ga moj covek. ;) Jedino sto se stvarno derem i tu prestaje cela svadja posto kad krenem da se derem uglavnom sve umuknu pa i rodjena majka !  ! !

Znamo se :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Izuzimajutji umereno maltretiranje sestre (kad sam bio mladjan lovac ja, sada se konflikti reshavaju politichkim sredstvima, ucene i tako to [:D]) nikad nisam udario ribu.

Chvrstih sam zivaca i u principu niko ne moze da me iznervira toliko da ne mogu da se kontrolishem. Ako pichok krene da me nervira i kontam da josh uvek moze da se spase situacija onda se izderem ko zivotinja i to napravi zeljeni efekat, a ako je kuchka vetj u minusu kod mene od ranijih excesa onda lepo govorim tiho i poshaljem kurvu u pizdu materinu, demokratski i civilizovano. Nisam zapao u situaciju da uopshte imam zelju da svirnem komplet shamara dotichnoj. Mada poslednjih godina uhvatim sebe da u frci (ne samo kad su ribe u pitanju nego generalno) apsolutno ne zelim da se kontrolishem iako bih mogao, nego sam u fazonu "let the hell begin" :) Stigle me godine izgleda :)

S druge strane apsolutno mi je nazamislivo peglati ribu pesnicama ili shutirati, pa da je ne znam shta uradila. Pa pre upucati, privezati za kamen, pa u Dunav... Stvarno bih shtrojio na zivo likove koji su u stanju da prebiju ribu pesnicama.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

hm.

stajaznam.

mislim da meni nije dato pravo bilo koga da udarim. (musko il zensko).

verujem da sve ide do samokontrole.

tako da ako me neko iznervira mnogo (verbalno) trudim se da se iskuliram.

nikad nisam udario zensku osobu.

tako sam vaspitan. od majke i od oca.

ukoliko me nervira toliko da ne mogu da sredim pricom to sa njom, onda mi ona i ne treba.

jer. koji ce mi kurac ako me nervira toliko?

a kad bi je udario. verovatno bih sredio situaciju. al zasto? da bi se ona ponasala kontra od onog sto je stvarno?

tipa kad je udarim, ona vise nece to da radi, jer ce se plasiti da je ne iznabadam.

a sta cu ako ona to zeli da radi? to sto mene nervira? onda mi ne treba. al nisam joj ja ni majka ni otac, ni bilo ko, da bi je vaspitao sta sme a sta ne sme.

ako radi ono sto "ne sme" onda nije oke vaspitana i takva devojka mi ne treba. tukao je ja ili ne.

eto.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam zabo ribu u osnovnoj pesnajom u ledja ...

Poshto sam sedeo iza nje (uh kakvu je guzu imala ..) sagao sam se da vezhem pertlu i ortak pored mene je uhvatio za dupe onako krvnichki .. U tom trenutku pochinjem da vrishtim od smeha, dizhem se i docheka me shamar ... popizdeo sam .. Zabo sam je, ne znajuci da devojka ima astmu .. zavrshila je u bolnici ...

Posle toga 10 dana nisam mogao da dodjem sebi ... Od tada se samo dernjam ...

Link to comment
Share on other sites

Krajnje je jadno kad likovi krenu da mlate svoje ribe, koji god da je razlog. Jebote, shkartiraj kuchku ako te nervira. Ima riba koliko hocesh, a u najgorem sluchaju "bolje soko u ruci nego guska u krevetu". A ti, nesigurna jadnice? Koja li te neprevazidjena trauma stalno vuche ka takvim likovima... verovatno te tatica nije dovoljno grlio. Posle cesh da kukash najboljoj drugarici sa biftekom na licu i da se nadash u sebi da ce svakog trenutka da zazvoni telefon, da je on, da hoce da se "iskreno" izvini... Crknite oboje, zasluzujete jedno drugog.

Alo bre ljudi, nemojte da mi traumirate imenjaka ... znate da ima manjih problema kada se povedu ovakve priche ... There there wulfi, sve ce biti u redu ... poslacu migshu na jednu partijicu saha do tebe ;)

Sto se topica tice, imam takav stav da me malo sta mozhe iznervirati pa cak i posebno glupi i iritantni primerci zenskog pola. Prosto mi kroz glavu prodje koliko je zapravo apsurdno bilo sta pokusati objasniti takvoj osobi i samo se iskljucim. Stoga ako na listu "udaranja zenskog" ne racunas sparing partnera ili zensko kuche zbog radi dresure, rekao bih da to nikada nisam uradio.

A ako bi uopste moglo nekim cudnim spletom okolnosti da dodje do bilo kakvog fizickog obracuna, moralo bi biti neko samaranje blazheg oblika, pesnichenje i nabadanje nogama mi je apsolutno nezamislivo, ma kakva bila. Pre joj saspes prasak za svrab za ledja ili sipas laksativ u pitje ... Onda je gledas i smejesh se, a nisi nista lose uradio, manje vise. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...