Jump to content

da li ste ikada digli ruku na zensku osobu?


Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

psyho strangler... shame on you [:p]

btw, stvarno covek pomisli ponekad "a da ja malo zajebem sva ta nepisana pravila, pa da je cepnem u glavu koji put"...

al o5, trulo...

skontao sam da vrtim jedan isti odgovor sa varijacijama na ovu temu, i to samo eto tako.. da bi nesto napisao.. kill me.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

mene je jednom isamarala neka krampaca kad sam imao nekih 5-6 god. ona je imala 12-13. nesto sam je napusavao za frizuru (!) i ona ni 5 ni 6 nego zvekete samarcinu. ja nastavim da se kurcim, jos zesce je prozivam ona dodje, uhvati me za kragnu, unese mi se u lice i krene onako ponizavajuce da me klepa po glavi dlanom: tup-tup... trazila je da joj se izvinim ("kretenu mali, izvini se ili cu glavu da ti polomim"), zato sto ju je drustvo gledalo i prevrtalo se od smeha (tipa: "klinac te proziva..."). na kraju sam popustio i zamalo nisam zaplakao od besa i nemoci i sramote sto me zensko maltretira. sad kad bih je nasao tako bih je kurcem napunio da bi postala lezbaca...

napiso sa da sam zveknuo ribi samar samo jednom sa 15 god (jedino to racunam kao ozbiljno, jer sibanje u osnovnoj sa ribama nije nista spec, jos se svi ponasaju kao deca, a ne kao m/z). mene je tako jedna riba pukla po glavi u prvom, pa sam je gurnuo, a ona se udarila o sto. koje je to sranje bilo... ta ista me smarala i u petom, razbacivala mi knjige, ali umesto da je raspizdim preko zuba, uzeo sam joj torbu i kompletan sadrzaj istresao sa treceg sprata.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

te najbolje ribe u razredu obichno zavrshe po trafikama ili prodaju kozmetiku sa 50 god.

inache, na maturi sam dobio u vuglu torbom sa BOCOM ( ne bochicom) parfema u njoj od neke devojke koja mi se posle izvinjavala jer je mislila da u torbici nema nishta, pa sam joj rekao da se mora smuvati sa mnom da bih joj oprostio... opet me je otresla [:(] inache prvi put me je otresla zato shto me je ortak "sluchajno" gurnuo na nju, nesretjnim sluchajem , naleteo sam alatkom [8)]

nije bila neka taktika, ali sam barem imao cvorugu

Edited by The Violator
Link to comment
Share on other sites

Pochinje da me zabrinjava atmosfera "we hate women!" na forumu...

sad kad bih je nasao tako bih je kurcem napunio da bi postala lezbaca...

Mi smo najboljoj ribi u razredu (prvi srednje, besni sto joj nikad necemo zamociti) sipali punu bocicu koncentrata belog luka (onaj u prahu) u patike za fizicko  [nerd]

LOL [nerd]

te najbolje ribe u razredu obichno zavrshe po trafikama ili prodaju kozmetiku sa 50 god.

Word , ili zavrse kao sekretarice kod strebera koji su imali sve petice [8D]

Link to comment
Share on other sites

jednom u 5. ili 6. razredu. krava, koja je, bila duplo teza od mene i za glavu visha, je nakon neuspeha u pokushaju da me verbalno ponizi mislila da moze da me bije. sa par udaraca, u samoodbrani, sam joj izbio tu zabludu iz glave(samo metaforichno, nisam je tukao u glavu, nisam debil)

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice ja sam prilicno miran po pitanju udaranja devojaka, tj nikad nisam stvarno udario nijednu pesnicom. Trudim se da zadrzim hladnu glavu u svim situacijama i moram priznati da mi uspeva, jer u suprotnom bih poubijao veci deo zenske populacije iz osnovne (takodje i veci deo muske ali to je vec druga prica). Najgore sto sam ja ikad uradio sto je povredilo neku devojku (u ovom slucaju devojcicu) je bilo jako davno, negde u 3 razredu osnovne kad smo se svi igrali sa vazdusnim pistoljima i puskama... tad sam opalio jedan metkic u prazno i on na neki natprirodni nacin (pogodio je banderu) skrene levo i pogodi moju drugaricu u nogu... plakala je pola sata, a na kraju joj nije bilo nista [:o)] note: u to vreme nisam znao sta je to rikoset [:I]

A sto se tice primene fizicke sile, kao udaranje, pesnicom ili eventualno nekim predmetom, to nisam nikad i nadam se i necu nikad uraditi. Samo sam jednu svake zime bombardovao grudvama a ostalim godisnjim dobima raznim delovima prirode (popini prasici [:D] ) i to uglavnom kad me iznervira. Efektivnije je od udaraca, a i niko posle ne mora da ide u bolnicu [xx(] . Inace ova mi je posle postala najbolja drugarica/devojka (jos uvek odlucujemo nas status [;)] )

Medjutim jedan moj ortak iz razreda ima stvarno kratak fitilj, pogotovo prema devojkama. Jednu je lupio pesnicom u glavu, tako da je ona pala i onesvestila se... drugu je vise putao gadjao skolskom torbom (i pogadjao), pretukao, polomio joj ruku i radio jos gomile drugih stvari. A zasto? Zato sto je devojka rekla jednu stvar koja mu se nije dopala. Vise puta je zavrsio kod direktora i umalo ga nisu izbacili iz skole 3 puta [V] . Pravo je cudo sto je zavrsio 8 razred a ono sto je po meni jos vece cudo je to sto se smuvao sa tom drugom sto joj je lomio ruke itd...

^^^^^^^

Tough love [|)]

A likovi koji biju svoje ribe pomeni treba da idu u zatvor (a te ribe ako ostanu sa njima treba da odu u najblizu mogucu ludnicu). Mislim kakav je to idiotizam "aha uvredila si me. BUM" . Ima hiljadu drugih nacina da se to resi ali ne gospodin ima pesnicu... Cak i ako bas riba toliko iznervira ima hiljadu drugih nacina (izdvojio bih onaj koji najcesce koristi vecina forumasa ovde kolko vidim- Pesnica u zid nekoliko puta i problem resen. Ili moja modifikovana verzija Pesnica u jastuk i problem resen ...manje boli [:D] )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...