Jump to content

WCG


zEki

Recommended Posts

ma zvanicno je turnir ce da propadne sve zbog glupavog sorsa!

Mi kao klan ne dolazimo iz tog razloga a verujem ni puno njih nece doci. Mozda za pola godine da izvezbamo ali ovo je bilo preterano ishitreno i mislom da je bila pogreshna odluka poz.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

majke mi je extra sto se igra css, odesh na 1.6 turnir, i uzivis se dok ne dodjes do kgb-a ili 4gl(sada ne postoje, ali tu je mojo npr :P), a tada se lepo opustis, igras ffa, jer se s njima ne moz' :DD... ali zato sada sve krece od 0, nema rafalisanja, taktike iz 1.6 ne vaze, samim tim i nema favorita..... a svi kenjaju (izvinjavam se na recniku) kako nemaju protivnika za vezbu, a da ih pitas rekli bi da nece da igraju zato sto smara! pa reci odma da te smara, a ne seri kako nemas protivnike....mi igramo za dz!! i otkud ti znas da je finale kgb vs kbg-uniors??? da se igra 1.6, mozda, ali css, cisto sumnjam.... i istina je da je css govno, ali jbg, igra se u Singapuru, zato sto valve hoce da povrati pare koje su pukli na hl2 (do sada vratili samo 50%) pa zato forsiraju css, i sto bi mi bili izuzetak i igrali 1.6, nije mi jasno??? tolko :)))) poz2all

Link to comment
Share on other sites

o boze, a sta bi bilo da se kvalifikujes u 1.6 pa onda moras da odes i da igras css??? tada se ne bi obrukao a???opusteno eyel bre, sta se zentas? odes na WCG i onda pricas kako si dobio kgb u cs-u!!! ejj!! corey, znas kako kbg-uniors vezbaju??? udju u css i pucaju se! i ja to radim svaki dan na masinama koje su 5 puta bolje od onih na wcg-u, i moram ti reci da to nije to dok ne igras sa nekim 5vs5!! a ti nisi hteo sa nama da igras css pre neki dan (nfhs)!! i nije tolko sranje, samo su skinovi uzas!!! mape su extra, narochito inferno!

Link to comment
Share on other sites

corey, znas kako kbg-uniors vezbaju??? udju u css i pucaju se! i ja to radim svaki dan na masinama koje su 5 puta bolje od onih na wcg-u, i moram ti reci da to nije to dok ne igras sa nekim 5vs5!! a ti nisi hteo sa nama da igras css pre neki dan (nfhs)!! i nije tolko sranje, samo su skinovi uzas!!! mape su extra, narochito inferno!

Možda su pre tako vežbali ali juče sam ih video kako igraju pcw preko neta.

A to što nisam hteo da igram CSS juče je zato što sam ga jedino igrao kada je bio u beta fazi i to je to, tako da se to ne bi nazvalo nekim mečom....poz ;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

iz novog sada ima 3 ekipe stim sto od tih tri nema ni fp-a ni x3m-a sve neki mixevi i deca vesela

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...