Jump to content

Jel ovaj covek ima zivot ?


coll

Recommended Posts

Covek je u isto vreme levelovao 8 likova koristeci rest XP u krcmi sto se dobije, tako je uspeo neke likove da leveluje za samo 8 dana in-game time, kaze da je radio questove samo a ne instance. Inace covek u godinama sa zenom i detetom, a za ovo prima i neku kintu posto pise za neki sajt koji daje savete WoW igracima naravno za pare.

Link to comment
Share on other sites

@topic: Au jbt ala je ovaj vredan bio, ja imam played time skoro 9.5 dana a lvl 41 sam :D

@Tarabash:

Grind ti je kad bijesh creepove solo ili sam nekim ne bi li zaradio pare ili neke iteme od njih i Xp, a inastanca ili ti dungeon(tamnica) ti je odvojen server na koji se konektujesh kada ulazish u istu, i u instance mozesh uci sa najmanjom grupom od 2 coveka (nije preporucheno), i instance se krecu po levelima, (npr Dead Mines lvl 19-23) i mogu se svuga po svetu. . . . nadam se da sam ti pojasnio....

P.S. Amoskg koji je tebi nick u guildi ??

Link to comment
Share on other sites

@Tarabash:

Grind ti je kad bijesh creepove solo ili sam nekim ne bi li zaradio pare ili neke iteme od njih i Xp, a inastanca ili ti dungeon(tamnica) ti je odvojen server na koji se konektujesh kada ulazish u istu, i u instance mozesh uci sa najmanjom grupom od 2 coveka (nije preporucheno), i instance se krecu po levelima, (npr Dead Mines lvl 19-23) i mogu se svuga po svetu. . . . nadam se da sam ti pojasnio....

Kao suza jasno! Znaci Onyxia, Ragnaros - Instance??

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ja za 4 ingame dana dizhem NE huntera na 40ti, sa sve da ima pare za mounta u trenutku kad leveluje, sve solo, sve kvestovanjem =o) verujem da svaku klasu sem Warra (skupa oprema) i druida (sporo kolje) mogu da dignem na 40ti za 4-5 ingame dana (ali da ema lovu za maunta), jednostavno kad se znaju kvestovi nema bespotrenog shetanja amo tamo koje se kad chovek igra prvi put meri danima....prvog lika sam za nesto ispod 18 dana digao na 60ti, lezherno =o)

takodje ne uzimate obzir da iako je jedna jedina WOW kopija u pitanju da mozhe da igra x ljudi x likova kada ovi drugi ne igraju a kako chovek ne igra 24/7 neko na US serverima opusteno mozhe da ima 10 lvl 60 likova do sada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...