Jump to content

Hammer of Wrath! novi pala skill


Immortalis

Recommended Posts

ja uopshte ne kapiram tu celu prichu o _imbalansu_. ako je paladin imba u pvpu shta je onda mage, priest, warlock, etc? evo ja se ne setjam kada sam poslednji put izgubio duel protiv palishe mog ili vetjeg levela a duelujem svakog kog vidim.. plus da dodam to shto nije moj character i shto bar duplo loshije igram od ortaka koji ga leveluje.

nauchite da igrate protiv te rase koja vam je _imbalans_, eksperimentishite sa magijama, opremite se dobro,.. bla bla. igra je takva da svako, svakog moze da pobedi.

vi prichate o imbalansu, igrajte protiv magova sa warriorom.. gubim 90% duela/fajtova ali opet ne kukam kako je mage imbalans vetj se trudim da nadjem nachin da povetjam procenat pobede nad magom u moju korist. whinovanjem po forumima netjete lakshe ubiti te _imbalans_ klase.

U prevodu sve ovo shto si rekao je znacilo LEARN TO PLAY UR CLASS NOB. A sad cu ti reci zashto ne kapirash pricu o imbalasu. Zato shto nisi osetio na svojoj kozi, neznash kako je to kad dash sve od sebe da dobijesh nekog lika koji nema nikakav skill, ali zato ima imba skilove koji te ojade. A to cesh shvatiti kad budesh imao svog lvl 60 lika u kog si ulozio dosta truda, i posle da vidish da neki greeny moze da te dobije zahvaljujuci skiovima koje nikako nije zasluzio.

@malisha

svaka klasa je za sebe najbolja

omfg, izvini molim te ,shta si sa ovim hteo da kazesh. Nauci da stavljash zareze ,stvarno sam se jedva razumeo shta si hteo da kazesh i kad sam nekako sklopio shvatio sam da si se nalupetao gluposti.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

paladin sa range dmg spellom me podseca na shamana [:D]

Jednostavno paladin je klasa sa kojim moze da igra i klinac od 10 godina.Zato ih na svim serverima ima gomila,ljudi oce besplatini mount oce da deru bez truda ,oce da nose plate i sva oruzija,da se lece da bacaju shield i da se smeskaju [:D].Ne znam ko je nalupetao da je starosni porsek 20 godina to nije tacno najvise ih ima izmedju 14 i 16 godina.Do sada sam upoznao mozda 4-5 likova koji stvarno znaju da igraju paju ostali samo mlate i lece za seal i judgment nisu ni culi.Sada ce umesto 2 dugmeta koristiti 3.Kada sam pitao Kuzmanovica sto si uzeo paladina rekao je "pa kad je najjaci" i eto nama srece i radosti ,mogli bi da mu u sledecem patch-u dodaju i tactical nuke cisto radi balansa [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pa prihvatili bi oni tactical nuke ako je istant, drugacije nevalja. Citam na wow eu forumuma o ovom i neki paladini se zale na ovaj skill, kao troshi mnogo mane. Citam i ne verujem.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Nuklear lanch detekted :/ .... treba da mu urade transform u ghost jedinicu iz SCa ( dobija mogucnost cloak i pride moze da baci atomku i unishti if ) :/

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hahaha josh kad bi mu dodali da moze da bije i castuje pod divinom i naravno neki talenat koji ubrzava speed sa polearmom za 20/30/40 % i eto taman bi bio u skroz OK bez imbalansa [:D]

pa kolko ja znam moze i da bije pod divajnom na vecem nivou, samo sto mu je brzina udarca valjda smanjena za 20%

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

ehehe... al zato kao roudzonja... znate pale... se lece kad dodju do 10-20%... e sad npr. ja ih tu cekam na penalce... skupim 4-5CP`a cold blood... i cao pali:))

mada neka rade shta hoce... samo da mi ne cackaju torlove i roudzonje.. :)

( [;)] )...

ako diraju trollove, dogovaramo se i idem zajedno u francuzku da im polupamo kvalitetno vino o glavu ... ok? ;)

btw, realno gledano, paladin tek tako nekoga iz par hita ne moze da da na 20% ( osim ako ga bas neuseru criticali) ... sto znaci da ako hoces da mu zbrises, pobecices bez frke i dalje. Poenta je da ako se bori sa nekim, i taj neko ukapira da je u kurcu, i krene da stura, onda na snagu stupa ova magija. elem,

Ako se paladin siba sa nekim likom svog lvl koj zna sta radi, mora da se hiluje itd. tako da kad oponenet bude na 20% paladin jednostavno NEMA 400+ mane za execute ... osim ako necuva manu ili nepopije flasicu (sto bi trebao da uradi). - inace, ako se nehiluje i cuva manu = veca sansa da umre. Mene na nizim levelima kao warriora su paladini dobijali sa 30% zivota i 0-5% mane ... tako da za neki execute stvarno nema mesta + na sve to da hocu da im zapalim, nema frke ... ali ja od paladina nikad ne bezim :) ili smrt ili H.kill ;b

Ja ovaj spell vidim zaista samo kao zavrsnicu za nekog lika koji je naprimer 5-6 lvl manje od paladina, i koji krene da mu bezi sa "lopate" ( sto u sustini nije u redu, jer nijednom drugom charu ne moze tek tako neki lowbie da zapali) ... nista ostalo se nece promeniti.

Link to comment
Share on other sites

dajte bre ljudi. je l ovde niko ne provaljuje najprostiju stvar?

svi vi pricate kako bijete paladina 10000 sati i on nikako da umre. ok on ne umire jer se leci i to je po vama imba. a ono sto mene zanima je kako da on vas za to vreme ne ubije posto se vi ne lecite tolikim tempom? to ne smatrate imbalansom?

pitanje je najvise upuceno immortalisu koji se ovde proglasio bogom wow-a.

ps... ja da toliko pljujem po igri ja je ne bih igrao.

Link to comment
Share on other sites

dajte bre ljudi. je l ovde niko ne provaljuje najprostiju stvar?

svi vi pricate kako bijete paladina 10000 sati i on nikako da umre. ok on ne umire jer se leci i to je po vama imba. a ono sto mene zanima je kako da on vas za to vreme ne ubije posto se vi ne lecite tolikim tempom? to ne smatrate imbalansom?

pitanje je najvise upuceno immortalisu koji se ovde proglasio bogom wow-a.

ps... ja da toliko pljujem po igri ja je ne bih igrao.

ko pljuje po igri ? Immortalis ? tesko ...

inace vidi se da si zelen sa ovom izjavom ... a takve najvise volim ;b

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ko pljuje po igri ? Immortalis ? tesko ...

inace vidi se da si zelen sa ovom izjavom ... a takve najvise volim ;b

igram od 5-6 marta... 1, 2, 3, 4, 5, 6....hm... 6 meseci.... bas sam zelen.

molim te argumentuj svoju izjavu pa mozemo da raspravljamo.

ps.. pitanje je bilo upuceno immortalisu najvise... a komentar o pljuvanju po igri je na generalnom nivou upucen svim pljuvacima kojima ocigledno svaka dlaka u jajetu smeta... a ne konkretno immortalisu.

obrati paznju sledeci put pa nece biti zabune.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...