Jump to content

Hammer of Wrath! novi pala skill


Immortalis

Recommended Posts

In the next patch, at level 44 Paladins will have a new spell available to them called "Hammer of Wrath". This spell, useable only on wounded targets is a ranged attack which does holy damage. This spell is primarily designed to give Paladins greater control when fighting enemies which choose to flee.

Very nice. As for specifics, Eyonix posted this on US Forums, these are the stats of the level 60 rank of Hammer of Wrath.

Damage 504-556

Mana 425mana

Cast 1second

Cooldown 6seconds

Range 30yards

Can only be used on enemies below 20% health.

Pre svega, BLIZZARD JEBEM VAM SVE RETARDI IDIOTSKI I SVE PO SPISKU VAM JEBEM, SVI ZAJEDNO IMATE MOZGA KO JEDAN OoZzE !!!

e to je bilo da se izduvam, editujte post ako hocete. MIslim stvarno... Dali su paladinu warriorov execute, gj blizz . Kao da im ne beze u pvp-u , pa dajte im neki slow, ali ne, to nije dovoljno dajte palishi ranged execute, da deca mogu i na daljinu da se izdrkavaju. I ako ovo vodi u neku izbalansiranost u igri, onda stvarno... Taman covek pomisli da ce da raskombinuju ona 4 skilla kod paladina i daju mu 10 normalnih skilova da imaju shta da pritiskaju novo i da malo razvijaju mozak, oni ubace 5-ti imba sklill. Onda 1 sec cast, pa shto lepo niste stavili istant da nemoraju da cekaju tu jednu sekundu, mislim , mozda padne neki interupt za to vreme. [:(!]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na stranu sto je ovo debilizam, extremno ruzhno i uvreda za igrache, ovo nema veze sa Role Playingom, ovo je mehanika borbe...zaista ne znam sto im je to trebalo...prosechni igrach wowa ima iznad 20 godina i ubacivanje nechega za dechicu je smeshno...no sa druge strane njihovih 13 evra je isto kao i nashih...

Link to comment
Share on other sites

chek u chemu je problem shto su dali palishi range spell za dovrshavanje onih koji krenu da beze? realno paladini nisu imali shanse da ubiju nekoga ko odluchi da ode iz borbe.

jbt, samo whineujete.

mogli bi ste malo i o tome shto tje hunteri dobiti verovatno najvetji patch buff u istoriji patcheva.. ali nema veze vazno je da smarate po paladinima.

Link to comment
Share on other sites

Uopste mi nije jasno zasto se svi bunite...Ja sam lvl 44pala na shadow munu i ne mogu vam opisati koliko puta mi se desilo da mi protivnik pobegne na 5-10% hp...Tuga! Tuchem rouga on sprint,shaman on onaj travel form,druid isto,warior ili hamstring ili onaj intimidating shout i bega,mage blink i nova,priest fear,warlok fear itd.Dok ja sa druge strane kad bezim imam divine shield i blessing of protection,koji ne traju vecno i nema sanse da na kraju pobegnem-jedino da se hilujem pa ponovo da se mlatim.Hammer of Justice traje 5 sec stun sto mi neomogucava daleko da pobegnem zato sto me svi ili stignu ili imaju gomilu istant magija i vijaju me dok ne ubiju.

Link to comment
Share on other sites

nije ti jasno...... ?!?

kao prvo nishta netraje vechno. Ja igram rogue pa znam da je sprint 15 sec., a ako tebe mrzi da nekog jurish to je tvoj problem.

drugo. neznam, nisam nikad igrao paladina, ali mislim da se vi (igrachi) ni ne oznojite igrajutji ga, mislim gledao sam dorbe koje traju i po nekoliko minuta. Iskreno mislim da kad su "pravili" paladina konstruktori nisu imali u planu da vi (palishe) bezhite, a da ubijate svakoga na koga ste naishli bi bilo mnogo chak i za Blizz.

Tretje. ko vam je kriv. Sto nekupujete mrezhe ili neshto drugo shto usporava protivnika. JBG raslishljajte malo.....!!!!

UFFFF popizdeh

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

e jeste, tjiro druga je stvar kad im ovi daju neku vrstu slowa, ali ranged execute je imba, i koristice se vishe na one koji ostanu o borbi nego one koje beze, to budi siguran, warrior ne koristi execute da spreci nekog da bezi nego da ga dokrajci , a pala sa ranged ovim sranjem , mogu da zamislim shta ce da bude. Uostalom sha mislish zashto paladini kukaju tako cesto da im neko bezi, pa beze zato shto se paladin healije 5 puta do punog hp-a, i svakog smara , jedina opcija je skloniti se od te idiotske kreacije . Pala je inace bio IMBA, sa ovim skilom mogu da zamislim shta ce da radi.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

chek u chemu je problem shto su dali palishi range spell za dovrshavanje onih koji krenu da beze? realno paladini nisu imali shanse da ubiju nekoga ko odluchi da ode iz borbe.

Da, problem je sto je paladin dobio ranged spell, i to spell koji nanosi damage. Realno ni ostale klase nemaju sanse da ubiju paladina koji odluchi da ode iz borbe (shield-stone). Jeste, jeste, samo jednom u sat vremena [:(]

Ako su vec "morali" da mu omoguce da lakse ganja protivnike, nisu morali da mu daju damage spell, vec bi i slow bio i vise nego dovoljan...

Link to comment
Share on other sites

ja uopshte ne kapiram tu celu prichu o _imbalansu_. ako je paladin imba u pvpu shta je onda mage, priest, warlock, etc? evo ja se ne setjam kada sam poslednji put izgubio duel protiv palishe mog ili vetjeg levela a duelujem svakog kog vidim.. plus da dodam to shto nije moj character i shto bar duplo loshije igram od ortaka koji ga leveluje.

nauchite da igrate protiv te rase koja vam je _imbalans_, eksperimentishite sa magijama, opremite se dobro,.. bla bla. igra je takva da svako, svakog moze da pobedi.

vi prichate o imbalansu, igrajte protiv magova sa warriorom.. gubim 90% duela/fajtova ali opet ne kukam kako je mage imbalans vetj se trudim da nadjem nachin da povetjam procenat pobede nad magom u moju korist. whinovanjem po forumima netjete lakshe ubiti te _imbalans_ klase.

Link to comment
Share on other sites

kao prvo rogue moze da pobegne kako hoce od paladina... pogotovo posle sprinta... jer kad se malo udaljish odma stealth

a shtyo se tiche stizanja... pa ortak je uzeo runeblade i echantovao sam mu minor speed na boots i stize koga hoce... paladin

imba... to je za malu decu

u frozen thronu

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

LJudi pazite ja imam Paladina i kako su svi pricali da je najaci jeste qurac to samo znaju on i koji igraju sa njim svaka klasa je za sebe najbolja naprimer mage protiv paladin mislim pala aj cao rijetko kad ce pala da izvuce pobjedu jer ship ,freez dosta mu je a zato recimo hunter mage aj cao mage tako znaci svaka klasa je na svoj nacin dobra a normalno je bilo da ce paladin da dobije ranged attack samo je bilo pitanje vremena jer nisu za DZ stavili onaj slot za pusku tamo samo su ga ono pripremili kad malo odmakne vrijeme da je dobije!Zato momci ,cure nema ljutnje i vi dobijate s tim pecom po nest kao npr. hunter komplet novo talen tree ;) !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...