Jump to content

Painkiller turnir


Lucky

Recommended Posts

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u jednom malom lepom Painkiller turniru, sve zajedno sa CPL podesavanjima i setovanjima, koji bi bio organizovan do kraja Avgusta. U skladu sa brojem zainteresovanih videli bismo da li bi se i kakav turnir organizovao, ili bi bilo "opusteno igranje u nagradnu igru" a nagrade (na turniru ili nagradnoj igri) bi bile robne - hardver, original igre i tome slicne stvari.

Ako imate jos neki predlog uz to sve, spreman sam da saslusam! Ajd' javljajte se pa da vidimo da li ima zainteresovanih.

Link to comment
Share on other sites

Povezano je sa WCGom ali pravim takav plan da (ako je moguce) Painkiller bude drugog dana turnira, odnosno da se ne poklopi sa Quakeom, jer nekako kapiram da bi (mozda) najveci broj igraca upravo dosao iz quake ili ut sfere. Sigurno nece DOTA igraci da pikaju Painkiller :) Tako da opusteno mozhes da dodjes da igras, samo da vidimo jos koliko ima ljudi. Treba mi najmanje osam prijavljenih da bismo pravili turnir, ako bude manje, onda mozhda bude neko samo opusteno igranje i to.

Link to comment
Share on other sites

Za sada je situacija oko svega malo zakomplikovana nekim drugim stvarima. Ono sto je prilicno sigurno jeste da ako turnira _bude bilo_ isti ce biti u NEDELJU, drugog dana WCGa. Kada ce poceti i slicno cu objaviti kasnije, mada racunajte nesto tipa 10-11h, ipak se ne zurimo za tih 5-6 ljudi koji bi ucestvovali ... Ako turnira ne bude, bice opusteno igranje, obezbedjene su i nagrade. Ipak, trenutno postoje neki drugi problemi, pa cu vas oko svega obavestiti ja se nadam vec u toku sutrasnjeg dana ili do kraja ove nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Ovako ... trebalo bi da imam obezbedjene racunare za ovaj turnir, a ako ih ne bude bilo, iovako ionako cemo organizovati Painkiller isprobavanje. Nagradni fond je u oba slucaja isti, jedino cemo nagrade malo drugacije deliti. Painkiller hepening bice odrzan drugog dana WCG turnira, znaci u nedelju. Pocetak je predvidjen za 12h, zavrshetak nekoliko casova posle toga, kapiram da nam vise nece trebati. Obezbedjene nagrade su

1 x MX510 + Steelpad

1 x Painkiller Black

1 x Painkiller standard

Detalje oko pravila i slicno cemo objaviti naknadno, ako neko slucajno ima vec definisana pravila, sve CPL konfige i slicno neka javi, necemo mu nista.

Link to comment
Share on other sites

OK, Lucky imao sam sve zhivo sva CPL pravila al bila pushka za onaj turnir prosle godine pa od tad nisam igrao ni interesovao se,znam barem koje se mape igraju za duele itd.Prijavljujem jos jednog lika Anachrona.Znachi nas dvojica iz SD sigurno dolazimo.Jos da postujes koliko kinti ufur i detalje i to je to.... :)))

jinjan7dg.gif
Link to comment
Share on other sites

Ako ne mozes da iskopas pravila, pokusacu ja nesto da nadjem na netu, a mogli bi i ostali da se jave :) Sto se tice ufura, prilicno sam siguran da ce igranje biti apsolutno besplatno, jer za 8 ljudi da uzimam i po 200 dinara, pa nije bas neka kinta pobedniku :) Imacemo te robne nagrade, sto je nadam se dovoljno. Ti ne bi bilo lose da stvarno iskopas neke detalje oko turnira, kazes koje se mape igraju i tome slicno.

Link to comment
Share on other sites

Jel to mene neko zvao da pomognem ? :)

Primary Map List:

DM_Psycho

DM_Sacred

DM_Absinthe

DM_Meatless


server cfg: http://www.thecpl.com/winter2004/pkcfg.htm

client minimod: http://pajser.users.sbb.co.yu/PKMinimod.v0.15b.rar

Ochekujem da sam prijavljen na tur :)

edit: baj d vej, na cpl-u se igra 1.64

Edited by Pajser

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...