Jump to content

Cinemania TV pocela


Recommended Posts

Ne mogu da pronadjem taj topic nesto medju filmovima, a nije ni vazno, mozhe da bude i zaseban topic - Cinemania tv se nesto oko mesec dana mozhe gledati na SBB kablovskom tvu. Ne znam jel neko gledao nesto duzhe, ja koliko sam cuo komentare onih koji su posveceni tematici, kazu da se filmovi cesto ponavljaju i repriziraju, sto nije ni cudo jer je programska sema takva da svaki dan ide 10ak filmova ili koliko vec. Ne znam da li i koji jos kablovski operateri pustaju ovaj tv, al' me interesuje jel neko gledao podrobnije da kazhe kako to izgleda sve?

Link to comment
Share on other sites

pa ono shto je kul jeste da imaju npr one emisije kako se snimaju filmovi, i tu su uglavnom noviji filmovi (batman begins, sahara itd), pa to nekad vredi odgledati. Shto se tiche filmova, uhvatio sam Tito i ja i Van wildera, a ostalo bash i nisam zapazio, jer su uglavnom bash neki do jaja loshi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Cinemania je za mene potpuno razocarenje... Odkako su pre par godina ukinuli Sky Premier (dal' ima vec 5 godina ;)) SBB nema nista od filmskih kanala. Ne znam samo kakva je situacija sa onim paytv paketom filmskih programa...ajde ako je neko uzeo nek javi.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

i kds je pustio isti pre metrar dana josh kada je bio u nekoj test fazi i pushtao samo najave filmova.

nisam neshto pratio,ali sam uspeo da uhvatim programsku shemu u par navrata.u nedelju su bili samo domaci filmovi,jedan dan samo francuski i tako...izgleda imaju te neke tematske dane,otkud znam.jedino shto sam gledao je bilo neshto sa samjuelom gde valja neke pilulice(a ni to nije bilo nishta spec).

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...